KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2011. december 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív védelem az érzékeny fogak és fognyakak számára. Csökkenti a fogérzékenységet és az ebből adódó fájdalmat. Fluoridkombináció a fogszuvasodás ellen és a fogak vissza ásványosításáért. Alkohol és színezékmentes.

devababa

2018. január 13.

Olyan szajvizet kerestem, ami nem tul intenziv , viszont mukodik es jo arban van. Nagyon sok felet kiprobaltam, de ez jott be a legjobban. Nem szeretem a szineseket, mivel sok bennuk a "nem tudom mi". Ez egyaltalan nem csip. Mar sokszor urjavettem.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

educ

2016. október 1.

Csakis a nagyon nagyon kellemetlen, számomra büdös szaga miatt pontozom le csak ennyire... Annyira nem bírom elviselni a szagát, hogy el sem hittem. Teszi a dolgát meg minden, de nekem a szaga az a kínai cipőszagra emlékeztet.. fúj :( sajnálom

educ
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

kozmakatka

2016. szeptember 15.

Kellemes, frissítő íz, olcsó, és hatásos. Nem cserélem le.

kozmakatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Kellemes, frissítő íz, olcsó, és hatásos. Nem cserélem le.

Nicu

2016. szeptember 7.

Alkoholmentes, szépek az összetevői, és friss leheletet ad. Újraveszem.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Alkoholmentes, szépek az összetevői, és friss leheletet ad. Újraveszem.

kigyogirl

2016. július 28.

Elő-elő fordult mostanság, hogy elkezdett vérezni a fogínyem, gondoltam nosza, veszek valamit rá. Erre esett a választás és mondhatom, teljesen megéri, néhány használat után már nem is volt fogínyvérzésem. Olcsó, kellemes az íze és hatékony is, biztos hogy újraveszem.

kigyogirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Ariel001

2016. július 7.

Abszolút elégedett vagyok a termékkel, végre egy szájvíz ami nem csíp, mégis friss lesz tőle a szám! Ára pedig nagyon kedvező!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Gina19

2016. június 30.

Ma vettem az itteni vélemények hatására. Egyébként a Dontodent fogkrémeket nem kedvelem, mert nem frissítik eléggé a lehelletet (jobban mondva semennyire), de ez a termék elsőre nagyon kellemes: jó az íze, nem csíp, mint pl a Listerine, és kellőképp frissít. Tetszik, hogy nincs telepakolva ezernyi haszontalan összetevővel, ennek ellenére szuper az ára, és jó nagy adag, sokáig elég lesz. Majd írok a hosszú távú hatásáról is. Elmex gélt is beújítottam, remélem ezek az új szerzemények felveszik a harcot a fogaim elvékonyodása ellen.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Lilluska

2016. június 2.

Kíváncsiságból vettem meg, hiszen jelentősen olcsóbb, mint a Listerine. A sötétkék változatot használom, illetve használjuk párommal, de maximálisan megvagyunk vele elégedve. A kék színe miatt optikailag fehéríti a fogakat, ami plusz pont!

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

vekilonka

2016. május 26.

Az egyik kedvenc szájvizem, nagyon szeretem az illatát, friss érzetet ad, nem túl drága.

vekilonka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

angel001

2016. május 18.

Nagyon jó szájvíz, friss illata van. Sokkal jobb mint a drágább társa a Listerin.. :)

angel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Xylitol