KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A 7x-es védőformula segít megőrizni a fogak és az íny egészségét.Harcol a baktériumok ellen olyan helyeken is ahová a fogkefe nem ér el.

Extra friss menta ízű.

snora

2018. október 7.

Örülök, hogy tettem vele egy próbát. Szemtelenül alacsony árért kiváló termék. Jó ízű és jól tisztít, van egy pici keserű utóíze, de nem vészes. Nem túl erős ízű, nekem pont jó. Nem fogom többet újra venni drágább márkájú párját, számomra ez tökéletesen helyettesíti.

snora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

tátombák

2018. szeptember 16.

Nem rossz, gyors megoldásnak megteszi egy kis közérzetjavításra, de a hatása nem hosszútávú. Használtam jobbat is ennél.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

redrick

2018. június 25.

Állandó polclakó lett, mindent tud, amit a total power-re keresztelés sejtet; friss lehelet, erős antibakteriális hatás, nem színezi el a fogakat, jó erős és hosszan tartó "rendben van a szájhigiéniám" érzet. Ár-érték arányban messze a legjobb.

redrick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

DianaS

2018. február 2.

Nekem bejött, jobban is szeretem azokat a szájvizeket amelyek nem csípnek annyira erősen.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

devababa

2018. január 13.

Sajnos tul erosen mostam fogat es a fogkefevel megsertettem az inyemet. Par nap allatt rendbehozta ez a szajviz. Ize kellemes, nem tul csipos. Arban nagyon korrekt. Hatasa sokaig tart. Megeri nagyon, a tobbi markas szajvizhez viszonyitva ez olcso es hatasos.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

chililamp

2017. november 24.

A kedvencem! Mindig vadásznom kell rá, mert folyton elfogy a boltokban-mondjuk már ez is mutatja, milyen jó.
Kellemes az íze, jó a hatása. Már el sem tudok képzelni fogmosást nélküle.
Mivel dohányos vagyok, ezért nekem extrafontos, hogy tartós legyen a hatása, és az!

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Kellemes az íze, jó a hatása. Már el sem tudok képzelni fogmosást nélküle.

Anikovacs4

2017. október 28.

Mi mar masfel eve ezt hasznaljuk! Nem tudom, akinek az izevel van baja, mit koszolt de ez az egyik legjobb izu szajviz, amit valaha hasznaltam! Eros es mentolos! Friss erzetet sokaig erezni a hasznalatat kovetoen! Bolcsessegfog mutet utan (gyogyszeres kezeles mellett) hasznaltam, nyilvan a gyogyszeres oblogetovel felesleges osszehasonlitani, de nekem tokeletesen bevalt akkor is es azota is! A parom inyverzeset is allitom ez gyogyitotta meg! Nem veszel tobbe draga divatos muanyag termekeket!

Anikovacs4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

S.K

2017. július 30.

Sokkal jobb, mint a drágább társai. Olyan ínygyulladáson segített, amelyen a több ezer forintosak nem.

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Dea

2017. május 13.

Nem rossz, de nem annyira erős, mint a listerine, és én ahhoz hozzá szoktam, ezért, ami annál gyengébb arra azt érzem ,hogy nem használ, illetve több is kell belőle nekem, emiatt nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Csilla32

2017. március 22.

Már a negyedik flakonnal használok el. Nagyon jó az íze, sokáig tart a frissítő hatása. Nagyon szeretem.
Remek az ár-érték arány! Amíg gyártják, addig biztosan újra veszem. :)

Csilla32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Remek az ár-érték arány! Amíg gyártják, addig biztosan újra veszem. :)

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1