KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dontodent

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 10.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A 7x-es védőformula segít megőrizni a fogak és az íny egészségét.Harcol a baktériumok ellen olyan helyeken is ahová a fogkefe nem ér el.

Extra friss menta ízű.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DianaS

2018. február 2.

Nekem bejött, jobban is szeretem azokat a szájvizeket amelyek nem csípnek annyira erősen.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

devababa

2018. január 13.

Sajnos tul erosen mostam fogat es a fogkefevel megsertettem az inyemet. Par nap allatt rendbehozta ez a szajviz. Ize kellemes, nem tul csipos. Arban nagyon korrekt. Hatasa sokaig tart. Megeri nagyon, a tobbi markas szajvizhez viszonyitva ez olcso es hatasos.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

chililamp

2017. november 24.

A kedvencem! Mindig vadásznom kell rá, mert folyton elfogy a boltokban-mondjuk már ez is mutatja, milyen jó.
Kellemes az íze, jó a hatása. Már el sem tudok képzelni fogmosást nélküle.
Mivel dohányos vagyok, ezért nekem extrafontos, hogy tartós legyen a hatása, és az!

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Kellemes az íze, jó a hatása. Már el sem tudok képzelni fogmosást nélküle.

Anikovacs4

2017. október 28.

Mi mar masfel eve ezt hasznaljuk! Nem tudom, akinek az izevel van baja, mit koszolt de ez az egyik legjobb izu szajviz, amit valaha hasznaltam! Eros es mentolos! Friss erzetet sokaig erezni a hasznalatat kovetoen! Bolcsessegfog mutet utan (gyogyszeres kezeles mellett) hasznaltam, nyilvan a gyogyszeres oblogetovel felesleges osszehasonlitani, de nekem tokeletesen bevalt akkor is es azota is! A parom inyverzeset is allitom ez gyogyitotta meg! Nem veszel tobbe draga divatos muanyag termekeket!

Anikovacs4
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

S.K

2017. július 30.

Sokkal jobb, mint a drágább társai. Olyan ínygyulladáson segített, amelyen a több ezer forintosak nem.

S.K
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Dea

2017. május 13.

Nem rossz, de nem annyira erős, mint a listerine, és én ahhoz hozzá szoktam, ezért, ami annál gyengébb arra azt érzem ,hogy nem használ, illetve több is kell belőle nekem, emiatt nem venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Csilla32

2017. március 22.

Már a negyedik flakonnal használok el. Nagyon jó az íze, sokáig tart a frissítő hatása. Nagyon szeretem.
Remek az ár-érték arány! Amíg gyártják, addig biztosan újra veszem. :)

Csilla32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Remek az ár-érték arány! Amíg gyártják, addig biztosan újra veszem. :)

zsoxcore

2017. március 6.

Sokat elhasználtam már ebből a termékből is. Bevált, bármikor újravásárolnám. Kellemes ízű, frissít, tökéletesen végzi a dolgát. Nem tervezem leváltani, ár-érték arányban tökéletes.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

levendula72

2017. február 17.

Szinte már az összes Dontodent szájvizet kipróbáltam, és nekem mindegyik tetszik, így ez is! Szerintem tök átlagos íze van, igaz engem az sem zavar ha nagyon csíp. Bölcsességfogaimmal kb. 20 éve "szenvedek", de a rendszeres szájvíz használat kordában tartja őket. Megfizezhető, kellemes a leheletem utána, plusz tudja amit ígér! Az ára is nagyon kedvező, így bátran használom. Ezen kívül alkoholmentes!!! Eszembe nem jutna mást venni.

levendula72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 17.

Fruzzzzzs

2017. február 3.

Körülbelül 5 másodperc alatt teljesen felhabzik, tehát egyáltalán nem tudok vele intenzíven öblögetni. Használat után ad valamennyi tisztaság érzetet, de annyira keserű az utóíze, hogy még percekig köpködök utána. Ez az első termék, amit kipróbáltam a márkából, de ezt biztosan nem veszem újra. Remélem a többiek jobban teljesítenek majd, mert az ára viszont nagyon kedvező.

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1