KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• Puha és hidratált lesz a bőr a benne rejlő tápláló olívaolajnak, extra mennyiségű sheavajnak és a kecsketejnek köszönhetően
  • Csillogó, fényes hajkorona a jojobaolaj ápoló hatásának köszönhetően
  • A csalán segíti a hajat normál zsírháztartásának fenntartásában, serkenti a haj növekedését
  • Kókuszvajtól extra habzást kapsz, így a borotválkozás gyerekjáték lesz
  • Borotválkozás után sem gyullad be az arcbőr, mely a teafaolaj és a levendula illóolaj antiszeptikus és baktériumölő hatásának köszönhető
  • A gyulladt pórusok halványulnak, megszűnhetnek a rendszeres használatnak köszönhetően
  • Nincs bőrirritáció borotválkozás után a kecsketejtől és a tápláló kókuszvajtól
  • A jojobaolaj segít a száraz bőr-zsíros bőr egyensúlyának helyreállításában

GuerlainInsolence

2018. április 19.

Együtt vettem a barackos szappannal, nagyon meg vagyok vele elégedve. A kislányomnak sokkal szebb lett az ekcémás bőre, mióta ezt használjuk, pedig csak 1 hete váltottunk. Az oldalon a sok jó vélemény miatt döntöttem a vásárlás mellett, a facebookon is 5 csillagos mindegyik visszajelzés. Számomra ez nagyon megnyugtató volt, így rendeltem is. Ki fogom próbálni a többi termékeiket is!

GuerlainInsolence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!