KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. április 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Valódi luxus szappan, melynek elbűvölő illatát a 100%-os tisztaságú jázmin illóolaj teszi feledhetetlenné.

"Ez a szappan azért született meg, mert imádom a sárgabarackot amelyről tudom, hogy magas flavonoid tartalma, ezért antioxidáns hatású, és ily módon segíti megelőzni a daganatokat. Hozzáadott organikus sheavaj és kókuszolaj a hófehér kecsketejjel selymesen simogat és ragyogóvá varázsol."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GuerlainInsolence

2018. április 19.

Szuper illat, jó állag, megfizethető ár. Nagyon szeretem használni!

GuerlainInsolence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Szuper illat, jó állag, megfizethető ár. Nagyon szeretem használni!

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate