KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Minden földi jót beletettünk, hogy bőrödet kényeztethesd a végletekig. Sárgbarackmagolaj, mandulaolaj, szőlőmagolaj együttesen veszi fel a harcot a kiszáradt, érzékeny, atópiás bőr ellen, hogy kiválóan hidratálttá varázsolhassa bőröd! Krémesen és lágyan habzik csodás fahéj illata mellett a szappanban az őrölt szegfűszeg bőröd felső hámrétegéről az elhalt hámsejteket finoman távolítja el. Antibakteriális hatóanyagai segíti a sebgyógyulást és enyhítik a kisebb sebek fájdalmát. Illata afrodiziákum, mely segíti a koncentrálást."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

linda0315

2018. június 29.

Nagyon szeretem a natúr szappanokat és imádom a fahéj és szegfűszeg illatát. Karácsonyra kaptam egy meglepi egyedi kézi készítésű dizájnos csomagban. Biztos ezt is a Dorka Szappan készítette egyedileg,nem tudom. Szóval az illata nagyon csodás volt a csomagban ahogy kibontottam. A fürdés után is olyan sokáig megmaradt a z illat a bőrömön, mintha egy tusfürdővel fürödtem volna csak ez egy vegyszermentes termék a tusikkal ellentétben. A szappanban még voltak bár ezt a csomagolás nem írta, hogy bőrradírozó hatása is van de kellemes meglepetés volt, hogy vagy fahéj vagy szegfűszeg fűszerőrlemény volt benne. Így a legjobb érzés az volt mikor a fenekemen a narancsbőrös részt dörzsiztem vele. Szó szerint azt éreztem, hogy felpezsdült tőle a bőröm. Nagyon szuper volt csak egy baj van vele, hogy olyan sokáig élvezem vele a fürdést így tovább is fürdök és hamar kb. 3 hét alatt elhasználtam. Ami csodás benne, hogy már az első tusolás után éreztem, hogy a bőröm tiszta és felpezsdült ugyanakkor hidratált is lesz tőle. Most megtaláltam a dobozát és újra fogom rendelni, szerintem engem tuti vevőtöknek jegyezhettek.

linda0315
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

annus79

2018. június 26.

Régóta szemeztem vele, és csorgattam a nyálam utána, szó szerint. A végén csak megrendeltem ezt is :) nem bántam meg, mert varázslatos illata van. Nagyon szeretem ezt a márkát, mert megbízható, minőségi és még megfizethető is. Remélem még lesz sok újdonság, mert tuti vevő leszek rá :)

annus79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Sweet Almondate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Sweet Almondate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.