KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1310 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Szappanok

Krémes állagú samponszappan természetes összetevőkből

Gyengéd tisztító, kíméletesen tisztítja a hajas fejbőrt és bársonyos bőrfelületet ad. A fejbőrben lévő szennyeződéseket megköti és méregteleníti. A hajas fejbőr természetes megújulását segíti azáltal, hogy serkenti az anyagcserét, mindeközben táplálja ásványi anyagaival a fejbőrt. Finom szemcséi mechanikai hámlasztók, szinte észrevétlenül, kíméletesen eltávolítja a zsírt a megfáradt fejbőrről. Normál és zsíros bőr ápolására kiváló minőségű kozmetikai agyaggal gazdagított.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

annus79

2018. április 5.

Első rendelésem volt tőlük és ezt is megvettem vakon, gondoltam próba szerencse. Nem csalódtam, sőt, épp ellenkezőleg. Nehezen vettem rá magam, hogy a jól bevált flakonos kiszerelésen túllépjek, de megérte. Nem zavaró egyáltalán, könnyű használni, az eredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon hosszú hajam van, így az ápolása sok időt, energiát vesz igénybe és nagyon megnézem, hogy mit veszek. Ettől a szappan formátumú "sampontól" sokkal lágyabb esése lett a hajamnak és csillogóan ragyogó, könnyen kezelhető. Már 3 dobozzal vettem, most fog kifogyni megint, hamarosan rendelem is meg. Igazából nem is használok azóta mást, annyira bevált.

annus79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Linalool, Citral, Geraniol, Limonene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.