KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1310 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Szappanok

Krémes állagú samponszappan természetes összetevőkből

Gyengéd tisztító, kíméletesen tisztítja a hajas fejbőrt és bársonyos bőrfelületet ad. A fejbőrben lévő szennyeződéseket megköti és méregteleníti. A hajas fejbőr természetes megújulását segíti azáltal, hogy serkenti az anyagcserét, mindeközben táplálja ásványi anyagaival a fejbőrt. Finom szemcséi mechanikai hámlasztók, szinte észrevétlenül, kíméletesen eltávolítja a zsírt a megfáradt fejbőrről. Normál és zsíros bőr ápolására kiváló minőségű kozmetikai agyaggal gazdagított.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

linda0315

2018. június 29.

Csodálkoztam, hogy itt újoncként találkozom a Dorka Szappan termékeivel, de nagyon megörültem neki. Én nemrég kaptam ajándékba Dorka Szappan termékeket. Olyan ismerősömtől aki tudja, hogy odafigyelek a tudatos vásárlásra. Nekem nagyon érzékeny bőröm van a szemhéjamon pedig kontakt ekcémát figyeltem meg és be is igazolt az állandó hámlást kimutatta egy vizsgálat, hogy kobalt ami pl a szemhéjfestékben van allergiás vagyok, szóval nem használhatok bármit a fejemen :-). Szóval egy kis organza zsákban kaptam és azt javasolták mossam meg a hajam úgy, hogy ebben a zsákocskában tartom a szappant fürdés-hajmosás közben. Nagyon jó volt! Ebben a zsákban még jobban habzott az amúgy is jól habzó szappan. Finom sűrű textúrájú habot kaptam olyan volt mint régen amikor még hajmosásra a habzásfokozókkal dúsított ipari szemét samponokat használtam. De ez csak egy hajmosó szappan. Ami még szuperebbé tette, hogy a félhosszú hajamból ecetes öblítés nélkül ki tudtam mosni a szappanmaradékot. Utána csak olajozni kellett az olajaimmal. Nem is tudtam, hogy ilyen szappan létezik már de ezt is biztos meg fogom venni ha elfogy a Fahéjas Truffle szappanuk mellé. Megadom a maximumot mert nagyon kellemes csalódás volt egy ilyen kis cégtől. Megéri az árát mert sokáig is tart több mint egy hónapig úgy hogy hetente vagy 5 naponta mosok hajat átlagosan.

linda0315
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Tamaska

2018. április 23.

Több próbálkozásom volt már hajmosó szappannal de eddig csak ez vált be. Vékony szálú hosszú szőke festett hajam van ami zsírosodásra hajlamos. Eddig minden szappan még ha ecetesen öblítettem is a végén beleragadt és szárazon kifésülhetetlenné vált és a szappanmaradék benne maradt. Azonban ez a szappan megváltás volt. Először nem mertem megvenni a sok csalódás után de a Dorkaszappan oldalán a termék ajánlóban találtam egy videót, ahol pontosan bemutatják a szappanos hajmosást ezzel a szappannal. Na az meggyőzött, hogy legalább adjak egy esélyt ennek a terméknek. Bejött azóta csak ezt használom és nem cserélek senkivel. A korpát a sárga agyag tartalma szerintem segít kordában tartani és ha még lassabban is mint a Head and Shoulders de szépen elmúlik. Most már elég ö naponta megmosni a hajam és nem kell ecetes öblítést sem erőltetnem ha éppen nagyon sietek. Könnyű marad a hajam.

Tamaska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

annus79

2018. április 5.

Első rendelésem volt tőlük és ezt is megvettem vakon, gondoltam próba szerencse. Nem csalódtam, sőt, épp ellenkezőleg. Nehezen vettem rá magam, hogy a jól bevált flakonos kiszerelésen túllépjek, de megérte. Nem zavaró egyáltalán, könnyű használni, az eredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon hosszú hajam van, így az ápolása sok időt, energiát vesz igénybe és nagyon megnézem, hogy mit veszek. Ettől a szappan formátumú "sampontól" sokkal lágyabb esése lett a hajamnak és csillogóan ragyogó, könnyen kezelhető. Már 3 dobozzal vettem, most fog kifogyni megint, hamarosan rendelem is meg. Igazából nem is használok azóta mást, annyira bevált.

annus79
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Illatanyagok: Linalool, Citral, Geraniol, Limonene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.