KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dorka Szappan

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tamaska, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nagyon sokan szenvednek nemcsak tiniként, hanem felnőttként is a kozmetikai T-vonalban zsíros, fénylő arcbőrrel, az orcákon viszont száraz bőrrel. Ez a szappan kiegyenlíti a száraz ill. zsíros bőrt; a levendula illóolaj tisztítja a bőrt, ezáltal elpusztítja az akne baktériumokat, jól fertőtlenít. A rühesség egyik kiváló ellenszere. A kékagyag méregteleníti a bőrt, jól kiegészíti a levendula hatását, viszont kevésbé nedvszívó, így tisztítja, táplálja, revitalizálja a bőrt. Segíthet a narancsbőr leküzdésében is feszesítő hatása révén.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Palmate, Sodium Cocoate