Dose of Colors

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: snezi, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $28
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Színben gazdag, mégis súlytalan highlighter a ragyogó megjelenésért.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2300 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

snezi

2018. augusztus 15.

Csodálatos világos arany színe van, lágy tapintású, és nagyon pigmentált. A visszafogottól egészen a "blinding" hatásig mehetünk vele.
Azonban sajgó szívvel ugyan, de megválok tőle, hogy az új "szerelmemnek" hódolhassak.:)

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.