KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dose of Colors

Ár:   $28   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: snezi, Módosítva: 2018. június 11.

Ár:   $28
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Színben gazdag, mégis súlytalan highlighter a ragyogó megjelenésért.

6 árnyalatban kapható

Ár: 3200 Ft , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

snezi

2018. június 20.

Csodálatos világos arany színe van, lágy tapintású, és nagyon pigmentált. A visszafogottól egészen a "blinding" hatásig mehetünk vele.
Azonban sajnos nem ezt az árnyalatot rendeltem, és bár imádom az arany highlightereket, épp ezért már a könyökömön jönnek ki, így ezt a darabot eladnám. - Milk 'n' Honey árnyalat, ami a képen is látható.

snezi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.