KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ragyogást fokozó maszk, amely visszaadja a bőr természetes fényét. Aktív összetevője a vörös áfonya, állaga krémes gél textúra.

1800,-Ft postával: 4 x25 ml Douglas Beauty System Maszk
Ár: 1800,-Ft ajánlott POSTÁN MARADÓ levélként a 4x25 ml , Eladó: Kata791
Állapot: Újak, bontatlanok, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára történő utalást/befizetést követően postázom

Lolychan

(!)
2017. április 8.

Nyereményjátékon nyertem egy csomagot a Douglastól, abban volt benne ez a kis maszk. Könnyű felbontani, alatta pedig egy piros színű, inkább zselé, mintsem gél állagú terméket lehet látni. Az illata tényleg a vörös áfonyára emlékeztet, elég intenzív. Felkenni és eloszlatni nem nehéz, nem folyik vagy csöpög le az arcról. Egy mínusz, mert csípte az első pár percben az arcomat, utána nem volt gond. Lemosni is egy kicsit nehézkesebb, érdemes valamilyen lemosót vagy szappant használni, sima vízzel órákig moshatod, nem igazán fog lejönni. A neten 3 perc hatóidőt írnak, szerintem nem is érdemes ennél tovább hagyni, mert lehet, hogy a végén nem szeded le sehogysem. :D Eredmény puha és csillogó bőr. A tasak nekem 2 alkalomra elég. Összességében nem rossz termék, de nem biztos, hogy újraveszem. Ennyiért vannak olcsóbb, nagyobb kiszerelésű és jobb maszkok is.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.