KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ecsetek

Különleges kialakítású alapozó szivacs az egyenletes alapozó felvitelért.

LedaKoszegi

2018. március 25.

Egyszerűen nem tudom használni. Lehet, hogy velem van a gond, de olyan mintha egy kővel próbálnék alapozni, mivel egyáltalán nem szívja magába a vizet. Többször is próbálkoztam vele, mert a formája nagyon tetszik. Szerettem volna megszeretni, de nem megy... :(

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Leander

2017. december 4.

Egy korrekt sminkszivacs, teszi a dolgát szépen de nem érzem game changernek az egyszerű háromszögletű szivacshoz képest sem, csupán marginálisan nyújt jobb teljesítményt.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

nikimanó

2017. szeptember 11.

kemény szivacs, a kúp valóban alkalmas a szemkörnyékhez, orrhoz, bár nekem kicsit túl hegyes. az aljával jól lehet tapizni, elegyengetni az alapozót. jól kézre áll. tisztítani nehéz ezt is. nem rosszabb mint a csepp alakú, de nem a kedvencem.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

kakaska

2017. február 15.

Nagyon jó kis blender, segíti az alapozást.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Nagyon jó kis blender, segíti az alapozást.

Kodi

2017. január 10.

A legfurcsább az, hogy ha ránéz az ember, az anyaga alapján szivacsosnak gondolná, de ez a blender nem dagad meg a víztől. Furcsa, kemény szivacs marad végig. Ettől függetlenül a célnak megfelel, szépen dolgozik és praktikus a formája, kúpos vége miatt a szemkörnyékhez is ideális.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.