KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Ez a fás és zöld gyümölcs illatú élénkítő tusfürdő az Amazonas esőerdőből származó összetevőket tartalmazza. Az acai bogyó és a maracuja tisztítja és energizálja a testet. Parabénmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rosa.love

2018. január 19.

Amazonia, acai bogyo es maracuja...dolgok, amikrol fogalmam sincs, milyen illatuak, szoval gondolom reklamaciomnak helye nincs...De batorkodom feltetelezni, hogy nem olcso tomeny ferfidezodor szaguk van, mint ennek a tusfurdonek. A tubus nagyon szep, izzo voros szinu, elegans, azert felteteleztem némi belbecst is.
Sajnos felfordul az orrom ettol a borzalmas "illattol" :(

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 19.

Sajnos felfordul az orrom ettol a borzalmas "illattol" :(

Cu2tka-baba

2018. január 13.

Én utazó méretet kaptam karácsonykor. Nem okoz irritációt, az illata tetszik bár kissé erős nekem. Összességében nem volt rossz, de az árát húzósnak tartom egy átlagos tusfürdőért.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.