KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evashop, az összetevőket feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2018. január 12.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Selymes balzsam a fényes, ízletes érintésért az ajkakon. Érzéki élmény, amely a fényes hatás és a finom illat keveréke. Fő összetevője a napraforgóolaj.

4 változatban kapható

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 500 , Eladó: Evashop
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postazas elore utalas utan/ atvetel Bp. Blaha

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zita.herkovics

2018. április 12.

Cuki, de nem atombiztos a csomagolás. Nem merném táskába dobni. A termék elég tömör, többször bele kell túrni a tégelybe érte. A szín megtévesztő, sokkal halványabb felvitelkor. Az illata finom, édes és igazán málnás. (Raspberry Macaron) A finish fényes, de nem szajfeny-szerűen, hanem klasszikus ajakbalzsamhoz hasonlítanám. A textúra elég kényelmetlen, ragadós. Egyáltalán nem ‘Silky’ a végeredmény. Az ápoló hatást még nem tapasztaltam. Azt hiszem, itthonra elkenegetem, vagy a húgomnak ajándékozom. Erős hármas.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.