KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Evashop, az összetevőket feltöltötte: zita.herkovics, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Selymes balzsam a fényes, ízletes érintésért az ajkakon. Érzéki élmény, amely a fényes hatás és a finom illat keveréke. Fő összetevője a napraforgóolaj.

4 változatban kapható

timilla

2018. szeptember 25.

Nekem a kókuszos Island Delight változatban van meg, amit főleg a kókusz miatt választottam. Nagyon intenzív, nagyon finom édes kókuszos az illata, szerencsére az íze ehhez képest elég semleges. Picit csillámos, könnyed állagú, vizes hatást kelt az ajkakon. Elég könnyen lekenődik/leevődik/leivódik, de amíg a számon van, puhít és ápoló hatású. Egyáltalán nem ragacsos, kellemes viselet. Én az irodában tartom az asztalomon, így tiszta kézzel nyúlok bele mindig. Táskába nem való. És azt mondtam már, hogy isteni kókuszos illatú? :D

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

zita.herkovics

2018. április 12.

Cuki, de nem atombiztos a csomagolás. Nem merném táskába dobni. A termék elég tömör, többször bele kell túrni a tégelybe érte. A szín megtévesztő, sokkal halványabb felvitelkor. Az illata finom, édes és igazán málnás. (Raspberry Macaron) A finish fényes, de nem szajfeny-szerűen, hanem klasszikus ajakbalzsamhoz hasonlítanám. A textúra elég kényelmetlen, ragadós. Egyáltalán nem ‘Silky’ a végeredmény. Az ápoló hatást még nem tapasztaltam. Azt hiszem, itthonra elkenegetem, vagy a húgomnak ajándékozom. Erős hármas.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffin, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethylhexyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol