KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strauszkinga, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ez az ápoló olajokkal teli termék felvitel közben átalakul, textúrája gazdagabbá válik. A termékben egyesül egy szájfény fényessége és egy balzsam bársonyos érzete, kényeztetése. Egy új élmény, amely érzéki és ellenállhatatlan. Lágyan terül el az ajkakon áttetsző színnel vonva be azokat, összehasonlíthatatlan és csodálatos ragyogást kölcsönözve, amely sokáig tart.

Ár: 1900Ft vagy csere , Eladó: RagdollCat
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel