KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló hatású sampon száraz, igánybevett, fényét vesztett hajhoz.

Szabályozza a haj nedvességháztartását, valamint erőt, rugalmasságot és selymes fényt kölcsönöz.

• Növényi kivonatok a haj ápolásához Protein (búzacsíra) a haj erősítéséhez
  • Keratin a haj felépítéséhez
  • H-vitamin és B5 provitamin a haj regenerálásához, csillogásához és lágyságához
  • Természetes mangó kivonat a haj hidratálásához
  • Tisztán növényi illatanyagok

Malachite

2017. február 19.

Párom férfiember létére használta egy időben :) Nagyon tetszett neki a sok pozitív vélemény (már ő sem vásárol krémmánia csekkolás nélkül, büszke is vagyok! ;) A haja lágy, csillogó és finom illatú volt, nagyon elégedett volt vele, és mivel rövid a haja, bő 8 hónapig simán elég is volt neki. Végül nem vette újra, de talán ez az eddigi kedvenc samponja.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Hanna83

2017. február 19.

Nem rossz sampon, puha és csillogó lesz a haj tőle, az összetevői lehetnének szebbek. Nem veszem újra, mert ennyi pénzért már tökéletesebb terméket várnék.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

horzso

2016. október 18.

Ez egy nagyon jó sampon száraz hajra. Isteni az illata, remekül puhítja a hajat, praktikus a kiszerelése, krémes a habja. Nagyon szeretem. Sajnos ugyanezen család balzsamja nem éri meg, nagyon sok kell belőle ahhoz, hogy hatása legyen, pedig az lenne az igazi, ha a kettőt együtt lehetne használni, már csak a jellegzetes illatuk miatt is.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 18.

nikimanó

2016. július 26.

Sampont nagyon nehezen találok, ezt az itteniek miatt vettem, és mert le is volt árazva. Az illata nagyon finom mangós. Szép selymes lesz a hajam tőle. Talán kicsit ápoltabb is (bár használom a Douglas egyik maszkját is). Sajnos csak 2 napot biztosít, de ez lehet a nyár hibája. Sokkal jobbnak érzem, mint egy sima drogériás sampont (pl. L'Oreal vagy Schauma, legutóbbi kudarcok), úh egyelőre tetszik.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

nemeth.anita

2016. február 27.

Nagyon szeretem ezt a sampont, mostanában ezt használom a leggyakrabban. Szép fényes lesz tőle a hajam, pedig festve van, ebből kifolyólag kicsit károsodott is. Azért ezt választottam és nem valami újjáépítő, regeneráló terméket, mert azok sajnos elnehezítik, zsírosítják a hajam. Ezt a sampont többnyire Ultime Shine kondícionálóval és Ultime festett hajra való hajvégápoló olajjal együtt használom, és szép, fényes és egészséges(nek látszó) a végeredmény. Néha második mosásnak használom a Dr. Chen Hair Revall sampon után, mert növesztem a hajam, és az önmagában sajnos nem teszi esztétikussá a frissen mosott hajat.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 27.

kisko

2014. szeptember 15.

Nahát, Mesihez hasonlóan én is a tbs rainforest mellett használtam:) Nagyon bevált, jól tisztít, mégis nagyon selymesen hagyja a hajat. Fogok még venni, bár kicsit drágának találom, de megéri, sokáig kitartott. Vékonyszálú hajjal rendelkezők tegyenek egy próbát.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Mesi

2013. február 28.

Nna, megérett a véleményem. A téli hidegben nagyon kiszáradt a fejbőröm, úgyhogy muszáj volt váltanom a The Body Shop rainforest shine samponról valami táplálóbbra (Tavasz végén visszatérek hozzá, már újra is vettem).
Tényleg finom gyümölcsös az illata. Nagyon jó puhává és selymessé teszi a hajam, zsírosító hatást nem tapasztaltam.
Állagra jó sűrű, de praktikus a flakonja és lehet fejjel lefelé tárolni szerencsére. :)
Tény, hogy a TBS sampontól fényesebb a hajam, de ettől meg puhább. Igazi téli sampon számomra. :)
Igazán menő akkor lenne, ha ennyi pénzért még szulfátmentes is lenne.

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Igazán menő akkor lenne, ha ennyi pénzért még szulfátmentes is lenne.

wishes

2013. január 6.

Nagyon fincsi mangóillata van, jól tisztít, puhává és könnyűvé teszi a hajat. A panthenolnak is nagyon örülök benne! Nagyon elégedett vagyok vele!

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.