KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Douglas

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas

Dúsító szempillaspirál, amely vastag és sűrű keféjével intenzív hatást biztosít.

3 színben kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Enc

2018. október 26.

Kiárusításon vettem pár hete. Picit olyan, mintha kevés festéket venne fel a kefe és rétegezni kell a pillákon. Viszont egyáltalán nem tapasztja össze azokat és nem potyog. Elsősorban hosszabbít, picit ível, szóval dús pillájúaknak ajánlom. Múltkor megkérdezte munkatársam, hogy műszempillát csináltattam-e, mert jóval hosszabbak tűnik, mint máskor. Ha víz éri, kenődik, de nem vízálló és ezért nem vonok le pontot.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.