Douglas

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Douglas

Dúsító szempillaspirál, amely vastag és sűrű keféjével intenzív hatást biztosít.

3 színben kapható

Ár: 1500 Ft + pk , Eladó: aalexaa
Állapot: bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben az Egyetem környékén személyesen átvehető, más esetben előreutalás után postázom
Douglas Volume Obsession Szempillaspirál+ mini szemceruza
Ár: 2000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
Virvatuli

2019. február 20.

Én ezt konkrétan imádom. Az adventi kalendáriumban volt, és azóta szinte csak ezt használom, még a kedvenc Clinique High Impact-emet is kiszorította. Szép fekete pillákat csinál (szemüveges vagyok, ezért a látványos spirálokat szeretem), de nem tapasztja össze őket, és nem pereg. Lassan már boltba sem indulok el nélküle. Ritkán adok öt csillagot, de ennek jó szívvel.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 20.

Leander

2019. január 1.

Nekem nagyon nem jött be. Potyog, alig látszik, hiába viszem fel 3 rétegben, estére nincs a helyén és össze is tapasztja a pillákat. Nulla dúsítás, és én hosszabb hatást se tapasztaltam. Az egyik leggyengébb spirál amit az utóbbi években használtam. Nem irritál, kb. ennyi a pozitívuma...

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Enc

2018. október 26.

Kiárusításon vettem pár hete. Picit olyan, mintha kevés festéket venne fel a kefe és rétegezni kell a pillákon. Viszont egyáltalán nem tapasztja össze azokat és nem potyog. Elsősorban hosszabbít, picit ível, szóval dús pillájúaknak ajánlom. Múltkor megkérdezte munkatársam, hogy műszempillát csináltattam-e, mert jóval hosszabbak tűnik, mint máskor. Ha víz éri, kenődik, de nem vízálló és ezért nem vonok le pontot.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.