KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2014. november 20.

Kategória:   Samponok

Az Intensive Repair sampon a Dove Damage Solutions termékcsalád tagja. Keratin Repair Active összetevővel, mely sejtszinten segít helyreállítani a haj fehérjéit. A hajsejtek szintjén segít helyreállítani a haj szerkezetét és megelőzni a töredezést.

fdorottya

2016. november 18.

Nagyon régóta használom már. Néha próbálkoztam más samponnal is, de visszatértem hozzá. Kevés is elég belőle, jól habzik, jól tisztít, illata kellemes, nem szárítja a hajam. Balzsamjával együtt tökéletes.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

kisenikoke

2016. március 13.

A legjobb sampon amit valaha használtam!
Múlt héten megvettem a következőt, de most láttam hogy akciós a Müllerben így betárazok.
Száraz, töredezésre hajlamos, szőkére festett hosszú hajamra tökéletes.

Update: Ismét túl vagyok egy másik adagom. Továbbra is nagyon jó terméknek tartom.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

A legjobb sampon amit valaha használtam!
Száraz, töredezésre hajlamos, szőkére festett hosszú hajamra tökéletes.

Bonnieoo7

2015. augusztus 21.

Jó kis sampon ez, meg kell hagyni! Használata mellett nem " áll össze" olyan gyorsan a hajam, még nyáron sem, amikor fokozottan izzad és zsírosodik a fejbőr. Még akkor sem kócos a hosszú melirozott hajam, ha nem szárítom meg és nem fésülöm ki mosás után, csak megtörlöm és hagyom a levegőn megszáradni...

Bonnieoo7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

anndee

2015. július 20.

Eddig nem voltam nagy barátságban a Dove-val,ugyanis anno a türkiz színű töredezett hajra való balzsam nagyon nem jött be,el is rettentett az egész termékcsaládtól. Főleg mert zsíros a hajam, eszembe sem jutott ilyet használni, csak is zsíros hajra valót. Már az ezredik sampont fogyasztottam abból, natúr sampontól kezdve mindent kipróbáltam, és nem igazán jöttek be,már a hajmosás utáni napon csak száraz samponnal tudtam létezni. Egy próbát megért a száraz hajra való sampon, sokkal rosszabb nem lehetett már. Kinéztem itt krémmánián egy kék Dove-ot,csak épp nem ezt,hanem a tesóját,aminél sok jó vélemény volt,én okos pedig siettem,és ezt kaptam le a polcról a balzsammal együtt :D de igazából egyáltalán nem bántam meg,sőt! :) nem mondom, hogy egyáltalán nem zsíros a hajam, de mérséklődött a zsírosodás,akár 2-3 napot is kibírok hajmosás nélkül, aztán jöhet a száraz, ha esetleg kellene. A hajam állaga nagyon régen volt ilyen jó, úgy érzem, mintha erősödtek volna a hajszálaim. Bár nem hiszek ezekben a dolgokban, hogy behatol a haj mélyére,stb, de a festett hajam biztosan nem töredezettebb,mint előtte. Az illatát imádom és puha lesz tőle a hajam :) kíváncsi vagyok, mit hoz a jövő, talán a fele fogyott el,vagy annyi se, remélem nem hamarkodom el az 5 csillagot :)

anndee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

Szidy

2015. június 26.

Huu ez a sampon egyszerüen isteni!!! Eddig Nivea long repairt használtam. Nagyon jól habzik,jól tisztít és az illata 2 napig is érezhető! Puha lessz a hajam tőle, könnyen lehet fésülni! Biztos,hogy nem fogok másra váltani!

Szidy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

kismadár

2014. december 22.

Nagyon szeretem ezt a sampont, jól tisztít, jól habzik, és puha lesz tőle a hajam. Szeretem az illatát és a hatását is. Az ára is jó.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

Hidratálók: Trehalose, Glycerin, Dimethiconol

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethiconol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cetrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Xanthan Gum, Laureth-4, Laureth-23, Trideceth-12
Szilikonok: Dimethiconol, Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cetrimonium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Lauryl Sulfate, Poloxamer 407, Xanthan Gum, Laureth-4, Laureth-23, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.