KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Kézkrémek

Kezeid nap-nap után keményen dolgoznak, így igazán megérdemlik, hogy kényeztesd őket a Goodness³ kézkrémmel minden nap. Ragyogó szépség. Láthatóan sima bőr. Bársonyos puhaság. Háromszorosan ragyogó bőr.

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük.
  • Omega olaj tartalmával is biztosítja a magával ragadó, kényeztető spa élményt
  • A kézkrém a bőrsejtek mélyén* fejti ki jótékony hatását, ennek eredménye az egyenletes, ragyogó és bársonyosan sima bőr – háromszoros kényeztetés a száraz bőrnek.
  • Krémes vanília, lédús kókusz és pézsma illatjegyei keverednek a citrusok, gyömbér és alma finom aromájával, a frézia és a frangipáni kifinomult tónusai mellett
  • Gyorsan felszívódik.
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

viviennoo

2018. május 19.

Nagyon nem szeretem, fura réteget képez a bőrömön, kényszert érzek, hogy lemossam. El se fogom használni, tovább adom másnak.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

jeondori

2018. április 21.

Nekem bevált. Azt tudni kell, hogy igen száraz mindig a kezemen a bör, de bekentem ezzel a krémmel és hipp-hopp kaptam egy puha és sima kezecskét :) Csak ajánlani tudom :)

jeondori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Lexy00

2018. március 8.

Update:
Igazából sikerült 3 csillagra feltornásznom ezt a krémet. Az illatát megszerettem és némiképp a hatását is. Ettől függetlenül erős hidratálásra senki ne számítson, viszont táskába bedobós kézkrémnek el lehet használni. Anyukám ezzel szemben nagyon szereti, így lehet ő fogja megkapni. :)

Régóta vágytam egy finom,diszkrét illatú, jól hidratáló kézkrémre, de az illata számomra is túl erős ennek a kézkrémnek. Felkenve egy csúszós, szilikonos krémet kenek a kezemre, ami ráadásul nehezen szívódik fel és különösebben nem hidratál. Felkenés után képtelenség bármit is csinálni, vagy megtörlöm a kezem vagy inkább lemosom. A DM-ben testápolóval együtt vettem akciósan, de önmagában a hatásához képest túl drága.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Update:

vica85

2018. február 28.

Nem tudok dűlőre jutni ezzel a krémmel. Az illata tetszene, de nagyon erős. Hamar beszívódik, ami szuper, és tényleg puha, bársonyos lesz a bőröm, de télen kevés lenne. Ha csak a kézfejemre kenem, úgy érzem, tökéletes, de a tenyeremben ezzel a zsíros érzéssel nem tudok mit kezdeni. Ez nem jó.
Szóval vegyes. Tavasszal-nyár elején elhasználom, meglátom a végére megszeretem-e.

Update: Nem szerettem meg. Télre nekem édeskevés, de addig sem használtam el. Egy idő után már kifejezetten utáltam az erős illatát, és a szilikonos érzést is a bőrömön.

vica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

balazskrisztii

2018. január 9.

Nagyon finom illata van, kenegetéshez pont jó, vagyis az igazán kiszáradt bőrrel nem birkózik meg. Azt is észre vettem, hogy ha többet nyomok ki, akkor az a mennyiség, ami nem szívódik be, az kukacos lesz a felszínen. 1 ft-ért vettem a DM-ben, így annyira nem ütött szíven a dolog

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

zsofia960217

2018. január 7.

Az illata nagyon tetszik: elegáns és diszkrét, csakúgy mint a külseje. De sajnos nem annyira tápláló, mint reméltem: hamar beszívódik ugyan, de egy sikos réteg keletkezik a bőrömön, és a puhaság max1 óráig tart.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

whitemerci

2017. december 9.

Sokadik kézkrémet veszem, ezt megvételkor nem jól szimatoltam meg az üzletben, - igazából nem akartam jobban megnyomni a flakont, nehogy a krémből is kinyomjak-, így nem éreztem a nagyon erős illatát. Nem is értem miért kell kézkrémeket, testápolókat ennyire túlzottan erősen illatosítani? Az émelyítő illata csak egy dolog, de eléggé fura bevonatot képez a bőrön, kézmosáskor, a víz lepereg róla, és kiül a kézen az olajos, szilikonos réteg. Drága csalódás :(.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

Vivi22

2017. október 6.

Kellemes csalódás (nem kedvelem a dove termékeket). Gyorsan beszívódik, selymes lesz utána a bőr, az illata is kellemes.

Vivi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

danyadi77

2017. szeptember 14.

Elég erős illata van, inkább mondanám kellemetlennek,mint kellemesnek. Könnyű textúrájú, könnyen beszívódó krém, egész érdekes érzetet hagy maga után, ahogy beszívódik, talán bársonyosnak mondanám. Elég jól hidratál, de nem csodaszer. Ajándékba kaptam, úgyhogy nem is tudom,megéri-e az árát.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Panda90

2017. július 3.

Nagyon gyorsan felszívódik, az illata nagyon kellemes.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Nagyon gyorsan felszívódik, az illata nagyon kellemes.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Glucose

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Dimethiconol, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Arachidic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Palmitic Acid, Stearic Acid, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.