KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evetish

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szép bronzos színt lehet vele elérni, és az illata is tetszik. A kopásnál sajnos észrevettem, hogy egy két helyen foltos és nem egyenletes, de ezt elnézem neki :)

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

balintimola

2018. augusztus 12.

Sok önbarnítót próbáltam már ki,de eddig ez a legjobb! Nagyon szép,természetes szinem lesz tőle. Egységesen kopik,nem foltosan.

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Jó kis termék. Nem az egész testemre használom, hanem csak felülre, mielőtt megyek valami bulira vagy kerti partira azelőtt szoktam használni előtte 2 nappal esténként. Nekem bevált, nem csúnyán kopik és elég szépen barnít, nem narancssárgásan. Egész testre használnám akkor elég hamar elfogyna szerintem,de így hogy csak alkalmanként van használva, elég sokáig is elég. Akciósan megéri, de teljes áron nem hiszem hogy újravenném.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

antaleva86

2018. augusztus 1.

Jó kis termék, csak óvatosan kell használni, mert ha túl sokszor kenem fel sárgás színem lesz, hetente nagyon maximum kétszer érdemes használni. Ár-érték arányban tökéletes.

antaleva86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

CocoBellemare

2018. július 27.

Mindig van itthon. Általában nyáron hetente, két hetente egyszer használom, télen heti 1×8 perc szoláriumozás mellett két este bekenem vele magam. (Plusz Cocosolis cocoa napozóolaj szoláriumozás előtt!) Így egész évben szép színem van. Az illata erős önbarnító illat lesz pár óra múlva, engem nem zavar, reggel le szoktam tusolni. Ha vastagabban kenem, kissé ragacsos a bőröm tőle. Arcomra is használom, nagyon szép egyenletes lesz a színe és a tónusa, mintha alapozó lenne rajtam (sosem használok!).
Örök darab.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Örök darab.

Kise

2018. július 25.

A világos bőrre való kence után kipróbáltam ezt is, és milyen jól tettem! Illata csak reggelre kellemetlen, fürdés után mint normál testápolót használom, odafigyeléssel nem lesz foltos. A második nap után lesz látványosabb a barnaság.
Én így használom: 4 esti önbarnítózás után egy hét pihi( addig tartja vállalhatóan a színt), bőrradír, majd kezdem előlről. Mivel csak a lábamra használom, egy szezont kibír.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

beresregina95930

2018. július 18.

Jó kis önbarnító krém, mikor használtam volt látszata.
Bár ettől is foltos lettem, nem annyira mint a többi ilyen fajta krémtől.
Kopni ez se egyenletesen kopik.

beresregina95930
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Jó kis önbarnító krém, mikor használtam volt látszata.
Bár ettől is foltos lettem, nem annyira mint a többi ilyen fajta krémtől.
Kopni ez se egyenletesen kopik.

MormiOrsi

2018. július 17.

Szolizni mindig is lusta voltam, bár volt olyan tavasz, hogy erőt vettem magamon és elmentem, de aztán tudatos bőrápolóvá váltam és többé ez sem jöhetett szóba, így gondoltam kipróbálom az önbarnítókat. Persze ebben is vannak szép piros összetevők, de talán kevésbé káros, mint a sugarak.
Na szóval, hogy a lényegre térjek. Tényleg nagyon jó kis termék! Ahogy előttem már írták, pici barnaságot hosszabb ideig megtartja, de pl., amikor már nagyon azt látom, hogy fakulok ki, akkor 2-3 alkalom és újra ad egy alapszínt. Lehet én még vágynék tőle egy kicsivel sötétebb árnyalatra, de valószínűleg azt már nem az ilyen típusú barnítóktól fogom megkapni.
Felvinni könnyű, az illata egyáltalán nem zavaró (tegnap barátom azt mondta, milyen finom illatom van, mikor kijöttem a fürdőből - ez volt rajtam), illetve ragadni sem ragad olyan vészesen, mint pl. egyes sima testápolók. Engem az nagyon tud irritálni, itt tényleg elenyésző. Kopása egyáltalán nem foltos, a bokámnál és csuklómnál sikerült 1x-2x kicsit túltolni a dolgot (és kissé foltos lett), de arra azóta figyelek :D A végeredmény nagyon természetes szerintem, nem mondaná meg senki, hogy nem a naptól van ilyen színem.
Bátran ajánlom, egy próbát mindenkinek megér, pláne ha akciósan is sikerül megszerezni, mint nekem :)

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

peachyglow

2018. július 17.

Imádom ezt a testápolót. Régebben egyáltalán nem hittem az ilyen barnítós krémekben és ha nincs egy alap színem nyáron, nem is használom, viszont... Ha összeszedek egy kis csokiságot nagyon szuper abban, hogy megtartsam hosszabb ideig. Nekem nincs gondom az illatával, de esténként szoktam használni. Testradírozni szoktam mellé, de csak ritkán, leginkább mikor eszembe jut. :D Arra nagyon kell figyelni, hogy kezet mossak használat után, különben gyönyörű csirkesárga lesz a tenyerem.Jó alaposan el kell dolgozni, de alapvetően tökéletes. Amit pedig a legjobban szeretek benne, hogy ad egy icipici ragyogást a bőrnek, tényleg nagyon bevált nyárra!!! :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Noly

2018. július 12.

Nagyon szeretem, nincs az a tipikus illata, nem foltos, szép bronzos leszek tőle.

Noly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.