KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gmercedesz9

2018. május 21.

Vilagos borom van de ezt vettem meg. Eloszor hasznalok ilyet, nem tudtam mire szamitsak. El is szurtam. Nem radiroztam es csak itt ott kentem be a labam ahol ertem. Botranyos lett. 😅 de aztan megvartam hogy kikopjon es adtam neki megegy eselyt. Nem bantam meg. Alapos radírozás es odafigyeles a titka. Mar az egesz testemen hasznalom 1 hete. Naponta 2 naponta kenem be magam. Imadom. Nagyon jo termek, csak kell hagyni idot a szaradasnak. Es kicsit sokaig ragacsos erzetet ad, de nagyon szep szint varazsol 😊

Gmercedesz9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Kriszta1988

2018. május 18.

Pár hónapja elkezdtem szoláriumba járni. Akkor használom a krémet, amikor esetleg kimarad 1-2 alkalom. Teljesen megvagyok elégedve vele, amellett, hogy kíváló eredményt produkált legalább ugyanannyira hidratálja a bőröm.

Kriszta1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

fruzsinab98

2018. május 17.

Naaagyon szeretem. Idén vettem meg, mert világos a bőröm és nehezen barnulok viszont imádok barna lenni. 1500Ft volt a Müllerben és teljesen megérte. Már 1-2 használat után látványos az eredmény. Nem narancssárga, nem kopik csúnyám. Az egyetlen bajom vele, hogy ha este felkenem akkor reggelre furcsa szaga lesz a bőrömnek és zuhanyoznom kell de ez elhanyagolható ilyen fantasztikus eredmény mellett.

fruzsinab98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

mindaleth

2018. május 14.

Tavaly egy-két alkalommal használtam ezt az önbarnítót, mivel előtte még nem volt egyhez sem szerencsém, nem tudtam mit kell várnom tőle.
A korai nyár miatt, hamar hozzá kellett nyúlnom.
Meglepően tapasztaltam, hogy nem lett semmi színem sem tőle, másnap mégis áradt belőlem az önbarnító szag.
Nagyjából a harmadik felvitelnél látható volt az eredmény, de a lábamat semmiképp nem hajlandó befogni. :(
Emlékeim szerint tavaly még biztos 5*-ot kapott volna, de ez most csak 4-et ér.

mindaleth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

A korai nyár miatt, hamar hozzá kellett nyúlnom.
Emlékeim szerint tavaly még biztos 5*-ot kapott volna, de ez most csak 4-et ér.

Domika95

2018. május 10.

A legjobb amit eddig használtam. Elég fehér bőröm van, nem hagyott foltot(lábon próbáltam ki), viszont elég sárgás rajtam az utóhatás, de egyébként is sötétebb bőrre ajánlja, tehát lehet ez volt a probléma.

Domika95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Kinguska09

2018. május 9.

Regen hasznalatam a dove onbarnitojat akkor olyan voltam tole mint aki sok repat evett ... de ugy voltam vele eltelt jo par ev biztos javitottak az ossztetelen igy vettem belole 1 et es igazam lett valoban fenyevekkel jobb mint volt anno legalbbis ez a szemelyes tapasztalatom.
1. Hidratal
2. Szep szint kap(hatunk) ha oda figyelunk a megfelelo borapolasra mellette
Nem annyira tartos a szine de akik szoliznak mint en is rasegit a tartosabb barnasag fenttartasaban :)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

1. Hidratal
2. Szep szint kap(hatunk) ha oda figyelunk a megfelelo borapolasra mellette

Dolorez

2018. május 9.

nem vált be,inkább sárgás lettem tőle,mint bronzos barna és egy idő után érződik a kellemetlen önbarnító szag .

Dolorez
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

HDorina

2018. március 30.

Önbarnítókkal soha nem próbálkoztam de most kivételt tettem és nem bántam meg. Gyorsan beszívódik, ami nekem mindig féltő ok volt hogy használjak ilyen krémeket, nem akartam hogy befogja a ruháimat. Első használat előtt leradíroztam, hidratáltam a bőrömet utána napi szinten használtam. Már első alkalom után láttam a színváltozást, pár nap elteltével jelentősen meglátszódott. Hátránya hogy ha nem használjuk, nagyon gyorsan kikopik a bőrből. Aztán szoli mellett használtam színfenntartásnak, nem napi szinten hanem amikor úgy láttam. Szépen rásegített, hogy tartósabb legyen a színem.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

btinus

2018. március 30.

Tegnap este használtam előszőr egy alapos cukros-olajos bőrradírozás után, majd kefével is átdörzsöltem magam mindenhol és egy dörcögősebb törölközőt használtam utána. Ezt követően jöhetett a dove testápoló. Reggelre a színem szép egységes és láthatóan barnább, annyival mintha szoliztam volna :) Hátránya hogy az *illatom*pont olyan lett tőle, mintha szoliztam volna...az a tipik sült csirkeszag. De ha egy termék nem ördöngösen drága és a hatása is jó, akkor nem gondolom hogy az illatán érdemes fennakadni. Messzemenő hatásáról, akkor fogok tudni nyilatkozni, ha meglátom mennyire tartós....hány napig marad meg a színem. De egyenlőre azt gondolom nagyon jó kis újravevős terméknek ígérkezik.
Ja és egy kérdés: TI HASZNÁLJÁTOK ARCRA IS? :) (én még nem mertem)

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Ja és egy kérdés: TI HASZNÁLJÁTOK ARCRA IS? :) (én még nem mertem)

kitti9282

2018. március 21.

Szoláriumozás után használom. Még csak 2. alkalommal használom, de nagyon nagyon látványos volt már első alkalom után is. Nekem tetszik az illata is és gyorsan beszívódik. Nem kell 10-15 percekig szárítanom magam... szoval nekem TOP 100☝🏽☝🏽

kitti9282
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate 60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.