KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 1000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 3/4-e benne van, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel
NDCsilla

2018. december 10.

Kedvenc önbarnítóm, imádom! :) :) Évek óta csak ezt használom, semmi mást. Imádom az állagát, nagyon könnyed és gyorsan be is szívódik. Heti egyszer szoktam használni, előtte a lábamat alaposan átdörgölöm luffa-szivaccsal (bár e nélkül is szépen teljesít a krém). Kellemes, finom barnaságot eredményez rajtam. Egyáltalán nem lesz foltos felvitelt követően, legalábbis én egyszer sem tapasztaltam ilyet. Szerencsére gyönyörűen, egyenletesen kopik, azt mondanám, lassan halványul a teljes krémezett felület. Szerintem nincs olyan tipikus életidegen "narancsos, önbarnítós" színe sem a testen, rajtam kifejezetten természetesen hat. Mondjuk nem is használom naponta, csak heti egyszer, nekem így elegendő. A vizet is remekül bírja, a tapasztalatom szerint csak arra kell ügyelni, hogy például hosszabb strandolás után ne kezdjük el magunkat erősen szárazra törölni, mert úgy bizony le lehet koptatni hirtelen a nedves bőrről, érdemes várni pár percet vagy csak finoman törölközni.

NDCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

dorkiikovacs

2018. december 10.

Az első olyan önbarnító krém, amit megfelelően lehet használni. :) (bár lehet én voltam tök béna az összes többivel!)
Gyönyörű bronzos színt ad, bár én időnként szoktam szolizni egyet-egyet. Előtte egy radírozást érdemes megejteni, de én alapvetően úgy használtam, tehát nem lett ebből probléma. Az egyetlen tényező a kiskutyám, aki első alkalommal belenyalt a lábamon és maradt a helyén egy gyönyörűszép csík. :D Ezt sikerült orvosolni, de azóta különösen figyelek rá.
Arcra nem mertem kenni, de lehet arra is működne. Én jó szívvel tudom ajánlani. :)

dorkiikovacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

MissKenedy

2018. november 27.

Nem voltam híve az ilyen barnítóknak, de mivel a környezetemben sok melanómás eset lett az utóbbi időben, így leszoktam a téli szoliról.
Krémmánia miatt vettem ezt, hogy télen az arcom, felsőtestem ami kilóg a ruhából ne legyen hulla színű. Nyáron könnyen barnulok, olyankor nem használom.
Eddig bevállt, minden 2. napon barnítom vele magam, mivel sportolok, izzadok és sokat fürdök. Így nekem szép egyenletesen középbarna színt biztosít folyamatosan. Ha sokszor használjuk, vagy vastagon, enyhén sárgás beütése lehet, de csak mint a szolinál. Ha esetleg buli közeleg, akkor egymást kövtően két este kenem be magam és máris napbarnított hatást kapok :)
Illata eleinte nagyon jó, aztán jön a szokásos barnító szag, de kibírható.
Szerintem aki ki akarja próbálni az önbarnítást, mindenképp ajánlanám, abszolút heletesítheti a szolit.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Illata eleinte nagyon jó, aztán jön a szokásos barnító szag, de kibírható.

Jucuus

2018. november 22.

Félve vettem meg, mert az önbarnítóktól általában foltos maradtam, hiába radíroztam és hidratáltam (vagy sem) alá. Viszont ettől csak egyszer lettem picit foltos, de nem volt nagyon feltűnő.
Sajnos abba kellett hagynom a szolizást, és az itteni vélemények miatt vettem meg egyébként. :D Szeptember óta használom, heti egyszer-kètszer, persze előtte muszáj radírozni, cdak úgy lesz szép az összhatás. Ajánlom mindenkinek. :)

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

evetish

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem ezt a terméket, szép bronzos színt lehet vele elérni, és az illata is tetszik. A kopásnál sajnos észrevettem, hogy egy két helyen foltos és nem egyenletes, de ezt elnézem neki :)

evetish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

balintimola

2018. augusztus 12.

Sok önbarnítót próbáltam már ki,de eddig ez a legjobb! Nagyon szép,természetes szinem lesz tőle. Egységesen kopik,nem foltosan.

balintimola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Jó kis termék. Nem az egész testemre használom, hanem csak felülre, mielőtt megyek valami bulira vagy kerti partira azelőtt szoktam használni előtte 2 nappal esténként. Nekem bevált, nem csúnyán kopik és elég szépen barnít, nem narancssárgásan. Egész testre használnám akkor elég hamar elfogyna szerintem,de így hogy csak alkalmanként van használva, elég sokáig is elég. Akciósan megéri, de teljes áron nem hiszem hogy újravenném.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

antaleva86

2018. augusztus 1.

Jó kis termék, csak óvatosan kell használni, mert ha túl sokszor kenem fel sárgás színem lesz, hetente nagyon maximum kétszer érdemes használni. Ár-érték arányban tökéletes.

antaleva86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

CocoBellemare

2018. július 27.

Mindig van itthon. Általában nyáron hetente, két hetente egyszer használom, télen heti 1×8 perc szoláriumozás mellett két este bekenem vele magam. (Plusz Cocosolis cocoa napozóolaj szoláriumozás előtt!) Így egész évben szép színem van. Az illata erős önbarnító illat lesz pár óra múlva, engem nem zavar, reggel le szoktam tusolni. Ha vastagabban kenem, kissé ragacsos a bőröm tőle. Arcomra is használom, nagyon szép egyenletes lesz a színe és a tónusa, mintha alapozó lenne rajtam (sosem használok!).
Örök darab.

CocoBellemare
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Örök darab.

Kise

2018. július 25.

A világos bőrre való kence után kipróbáltam ezt is, és milyen jól tettem! Illata csak reggelre kellemetlen, fürdés után mint normál testápolót használom, odafigyeléssel nem lesz foltos. A második nap után lesz látványosabb a barnaság.
Én így használom: 4 esti önbarnítózás után egy hét pihi( addig tartja vállalhatóan a színt), bőrradír, majd kezdem előlről. Mivel csak a lábamra használom, egy szezont kibír.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.