KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1.49 €   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   1.49 €
Kategória:   Dezodorok

Üdítően könnyű érzés a frissítő pillanatokért. Frissítő uborka és zöld tea üdítő illat 24 órás védelemmel kombinálva  Aluminiumsó-mentes

Lulu55

2018. május 17.

Finom az illata, de bőrre fújva már nem az igazi. Egy fokkal jobb, mint az original 0%-os társa.

Lulu55
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Pilence

2018. április 13.

Az INCI nem tul szep de legalabb hatasos,illata megmarad sokaig es gatolja az izzadast.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

pigglypig

2018. április 4.

Pixiboxban kaptam, az egyik kedvencem a dobozból, isteni finom az illata és a hónaljam sem irritálja :)

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Adriana0907

2018. február 8.

Örülök, hogy megvettem, az illatát szeretem és teszi a dolgát. Teljesen megvagyok vele elégedve.

Adriana0907
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

hanni

2018. február 8.

Nekem bevált, jól gátolja az izzadást, tényleg dezodorál, az egyetlen, ami nekem negatívum, hogy kicsit erős az illata.

hanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

mcsv

2018. február 8.

Sajnos ez a dezodor nem alumíniummentes. Érdemes lenne kivenni az alumíniummentes dezodorok listájából.
Ezt leszámítva a dezodor jó!

mcsv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Ezt leszámítva a dezodor jó!

Egykremkedvelo

2017. október 31.

Imádom, csak ezt használom, néha váltok egy kicsit, mert ugy kell, de aztan olyan jó viasza térni hozzá.

Egykremkedvelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

emmike

2017. szeptember 19.

A kedvenc alumíniummentes deóm! Remekül elfedi a szagokat, és nekem a legtöbb esetben foltot sem hagyott. Az illatát is imádom. Újravevős

emmike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

ihavenotime4this

2017. június 27.

Annak ellenére, hogy alumíniummentes (csak ilyeneket tudok használni), elég hatékony. Szertem az illatát is, ugyanilyen tusfürdőt használok nyáron. A golyós verzió is jó, biztos újraveszem őket, ha elfogynak.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Evko

2017. április 9.

Nagyon szeretem az uborkás illatát,és az egyetlen termék-jelenleg-amitől nem voltam büdös.Többszőr újravettem

Evko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.