KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1.49 €   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kincsö, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   1.49 €
Kategória:   Dezodorok

Üdítően könnyű érzés a frissítő pillanatokért. Frissítő uborka és zöld tea üdítő illat 24 órás védelemmel kombinálva  Aluminiumsó-mentes

schnau.adelle

2018. július 5.

Szeretem, de nyáron nem ezt használom.
Friss illata van, ami nem émelyítő.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Szeretem, de nyáron nem ezt használom.
Friss illata van, ami nem émelyítő.

Liana88

2018. június 24.

Maximum tavasszal használom, nyárra már nem ajánlott, mivel nem 100% a vèdelem. Az illata miatt kap 4*-ot.

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

netti74

2018. június 15.

Alumíniummentes dezodort kerestem, de ez sajnos nem vált be. Az illata nagyon jó, tartós, irritációt nem okoz, de a hatása nagyon rövid ideig tart,a szagokat nem fedi el, pedig nem vagyok izzadó.

netti74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Lulu55

2018. május 17.

Finom az illata, de bőrre fújva már nem az igazi. Egy fokkal jobb, mint az original 0%-os társa.

Lulu55
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Pilence

2018. április 13.

Az INCI nem tul szep de legalabb hatasos,illata megmarad sokaig es gatolja az izzadast.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

pigglypig

2018. április 4.

Pixiboxban kaptam, az egyik kedvencem a dobozból, isteni finom az illata és a hónaljam sem irritálja :)

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Adriana0907

2018. február 8.

Örülök, hogy megvettem, az illatát szeretem és teszi a dolgát. Teljesen megvagyok vele elégedve.

Adriana0907
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

hanni

2018. február 8.

Nekem bevált, jól gátolja az izzadást, tényleg dezodorál, az egyetlen, ami nekem negatívum, hogy kicsit erős az illata.

hanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

mcsv

2018. február 8.

Sajnos ez a dezodor nem alumíniummentes. Érdemes lenne kivenni az alumíniummentes dezodorok listájából.
Ezt leszámítva a dezodor jó!

mcsv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Ezt leszámítva a dezodor jó!

Egykremkedvelo

2017. október 31.

Imádom, csak ezt használom, néha váltok egy kicsit, mert ugy kell, de aztan olyan jó viasza térni hozzá.

Egykremkedvelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.