KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2012. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Dove izzadásgátló dezodor, 1/4 rész hidratálókrémmel és E vitaminnal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Juli28

2018. április 22.

Nagyon szuper ez a dezodor, imádom. Viszont a garnieres( golyós és spray is) verherhetlen ami a tartósságot illeti. Ezt azért napközben egyszer- kétszer újra kell fújni. De így is jár a 4*.

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Dtimani

2018. április 21.

Évek óta ezt használom, nagyon izzadékony (van ilyen szó?!) vagyok, de ez a termék segít ezen. Mielőtt megtaláltam volna, mindig váltogatnom kellett a dezodorokat, mert csökkent a hatásuk pár hónap után. Kb. 3 éve rendszeres csak ezt használom, és még mindig úgy használ nálam, mint az első alkalommal. Azt hiszem ez egy örök termék lesz nálam. Érdekesség még, hogy csak ennél az illatnál tapasztaltam ezt a hosszantartó eredményt.

Dtimani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

vanesszam

2018. február 20.

Dove-lover vagyok, imádom a termékeiket, ezért deónak is csak dove-ot használok. Nagyon jó az illata, nem hagy fehér vagy sárga foltot, A körtés verziót is nagyon szeretem! <3

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

szabinabiro

2018. január 7.

Tökéletes.

szabinabiro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Tökéletes.

CsokiShake

2017. december 11.

Sokféle fújós dezodort kipróbáltam, de Dove márkára egész eddig nem vettem rá magam. Meg is bántam mivel eddigi legjobb izzadásgátlóm! :) Foltot egyáltalán nem hagy. Első napokban mint a farkas mindig azt néztem, hogy tényleg nem hagy foltot fekete ruhán vagy csak nem látom, de tényleg nem maradt semmi nyoma. Rossz tapasztalataim a többivel főleg azok voltak, hogy hiába ráztam össze rendesen, fújás után egyből elkezdtek csurogni a bőrömön. Ellenben a Dove még fújásnál is olyan kellemes, száraz hatást kelt. Ennek a fajtának hihetetlenül jó illata van, igazán megérte!

CsokiShake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2017. november 16.

Edzések után szoktam használni. Az izzadság szagát teljesen elnyomja, foltot sem hagy a ruhákon. Az illata nagyon finom és tartós.

blackprincesss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 16.

Sisszy

2017. november 7.

Kellemes illata van, nem irritál, viszont izzadsággátló hatása nem 100%-os. A ruhámon nem hagyott nyomot, ami pirospont.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

ALettah

2017. október 8.

A testszagot abszolút elűzi, az izzadást nem nagyon gátolja. A beauty finish tesókával ellentétben nem hagy ronda fehér nyomokat sem. Friss, gyümölcsös, de nem tolakodó illat, összességben egy korrekt kis termék, de nem annyira jó, mint a körtés változat, nekem továbbra is az a kedvenc.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

MadKat

2017. szeptember 28.

Szeretem.. nagyon kellemes illat, viselet, és kellően dezodorál. És ami a lényeg, nem irritálja a bőröm. Az összes Dove deo-t szeretem, és ő is az egyik nagy kedvencem.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Sebibarbi

2017. szeptember 20.

Annyira isteni édes illata van, ha ezt használom parfümöt nem is fújok mellé, nagyon hosszú ideig érzem saját magamon is az illatát. Nincs már az a nagy meleg, de azért van, hogy az ember egyes helyeken a túlöltözés miatt bemelegszik, akkor is jól teljesít. Nagyon szeretem, az illata miatt az egyik kedvenc dezodorom.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.