KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorinaa, Módosítva: 2012. december 12.

Kategória:   Dezodorok

Dove izzadásgátló dezodor, 1/4 rész hidratálókrémmel és E vitaminnal.

Dancyy

2018. július 19.

Évek óta használom és nagyon fincsi illata van:) Nem fehér a fekete pólón:)

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Évek óta használom és nagyon fincsi illata van:) Nem fehér a fekete pólón:)

macskusz

2018. július 18.

Szeretem az illatát, jó az izzadásgátló hatása, bár előfordul, hogy napközben egyszer újra kell fújni.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

maritime

2018. július 15.

Eddig a körtés változatát használtam, de újabban annak az illatát már nagyon megszoktam. Kíváncsiságból szagoltam meg ezt, mert szeretem a gránátalmát, mint gyümölcsöt. Olyannyira megtetszett, hogy a kosárban landolt. Elképzelhető, hogy újraveszem még! :)

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

barbusus93

2018. június 24.

Havonta-2 havonta váltok dezodort. Most rá került a sor. Összességében elégedett vagyok. Imádom az illatát, amit hosszabb ideig is érzek és más is mondta, hogy milyen jó parfümöm van, amire persze egyből rávágtam, hogy deo. :D a 48 órás hatást túlzásnak gondolom de egy napot ki lehet vele bírni.

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

feleni

2018. május 13.

Itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Nem kellett volna. Annyira borzalmas illata van, egyszer fújtam be magamat, és aznap alig vártam, hogy hazaérve lefürödhessek. Nem szoktam csak úgy kidobálni termékeket, de ez tényleg kuka. (Az izzadságot semmivel nem gátolta jobban, mint a Nivea amit eddig használtam.) Kettő csillagot azért adok, mert ez tényleg egyéni, hogy kinek milyen illat jön be, a hatásával nem volt nagy gond.

feleni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Juli28

2018. április 22.

Nagyon szuper ez a dezodor, imádom. Viszont a garnieres( golyós és spray is) verherhetlen ami a tartósságot illeti. Ezt azért napközben egyszer- kétszer újra kell fújni. De így is jár a 4*.

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Dtimani

2018. április 21.

Évek óta ezt használom, nagyon izzadékony (van ilyen szó?!) vagyok, de ez a termék segít ezen. Mielőtt megtaláltam volna, mindig váltogatnom kellett a dezodorokat, mert csökkent a hatásuk pár hónap után. Kb. 3 éve rendszeres csak ezt használom, és még mindig úgy használ nálam, mint az első alkalommal. Azt hiszem ez egy örök termék lesz nálam. Érdekesség még, hogy csak ennél az illatnál tapasztaltam ezt a hosszantartó eredményt.

Dtimani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

vanesszam

2018. február 20.

Dove-lover vagyok, imádom a termékeiket, ezért deónak is csak dove-ot használok. Nagyon jó az illata, nem hagy fehér vagy sárga foltot, A körtés verziót is nagyon szeretem! <3

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

szabinabiro

2018. január 7.

Tökéletes.

szabinabiro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 7.

Tökéletes.

CsokiShake

2017. december 11.

Sokféle fújós dezodort kipróbáltam, de Dove márkára egész eddig nem vettem rá magam. Meg is bántam mivel eddigi legjobb izzadásgátlóm! :) Foltot egyáltalán nem hagy. Első napokban mint a farkas mindig azt néztem, hogy tényleg nem hagy foltot fekete ruhán vagy csak nem látom, de tényleg nem maradt semmi nyoma. Rossz tapasztalataim a többivel főleg azok voltak, hogy hiába ráztam össze rendesen, fújás után egyből elkezdtek csurogni a bőrömön. Ellenben a Dove még fújásnál is olyan kellemes, száraz hatást kelt. Ennek a fajtának hihetetlenül jó illata van, igazán megérte!

CsokiShake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.