KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2011. augusztus 6.

Kategória:   Tusfürdők

Dove Go Fresh japán cseresznyevirág illatú tusfürdő.

rocknrose

2017. március 5.

Ajándékba kaptam és isteni illata van. Nekem nem szárítja a bőrömet, elégedett vagyok vele. Megvenni nem fogom, alapjáraton nem használok Dove termékeket.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

kocosfox

2016. január 20.

Szörnyű! Iszonyatosan szárítja a bőrömet. A hagyományos és Pampering Dove tusfürdőktől soha nem volt száraz a bőröm, de ez valami borzasztó.. Az illatáért kap 1 csillagot. Kézmosó szappanként fog elfogyni..

kocosfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Kicsijó

2015. június 23.

Mikor a boltban szagolgattam oda voltam az illatáért..Na ezt már zuhanyzás közben nem mondhatom el.Alig várom az illata miatt,hogy elfogyjon.Állagra jó,jól habzik,nem szárad ki tőle a bőröm..de az illata...

Kicsijó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

ladkler

2015. június 16.

Imádom! :) Annyira finom az illata!!! Kellemes élmény vele a zuhanyzás. A bőrömet sem szárítja.

ladkler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

DorothyHK

2015. május 12.

Hihetetlenül finom az illata!

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Hihetetlenül finom az illata!

pilluska

2015. január 30.

Nagyon szeretem, szokásos Dove tusfürdő minőség! :)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon szeretem, szokásos Dove tusfürdő minőség! :)

nagy.nikike

2014. november 28.

Finom illatú, krémes àllagú tusfürdő. Megfelelően habzik és még hidratàl is. Gazdasàgos mert kevés is elég belőle.

nagy.nikike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

jampiangel

2014. november 13.

Isteni az illata, legszívesebben többször is zuhanyoznék vele miatta egy nap, mint ahányszor amúgy kéne. A krémes állaga tetszik, viszont nehezebben habzik fel ezért hajlamos vagyok többet használni mint a gél állagú tusfürdőkből, így gyorsabban fogy. Ezért csak 4*.

jampiangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Beus112212

2014. szeptember 29.

Ezt és a kókuszosat nagyon szeretem. De sajnos ezekben is érezhető ez a szappanos hatás, ami egyátalán nem jön be... Az illatok viszont kárpótolnak :)

Beus112212
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

PurpleShine

2014. szeptember 24.

A csomagolása miatt elsőre is szimpi volt (lila:), aztán jött az illata.... csodás! Szeretem az összes Dove tusit, jól hidratálnak, engem nem zavar hogy nem az a habzós fajta. Élmény vele a tusolás, utána kellemesen körülleng az illat, és puha, selymes bőrt eredményez. Nálam 5 csillag! :)

PurpleShine
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Prunus Salicina Fruit Extract, BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak