KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 14.

Kategória:   Tusfürdők

Szépségápoló krémtusfürdő.A gránátalma és citromos verbéna gyengéd,üdítő illata.

pattelin

2018. december 6.

Jó tusfürdő, a Dove go Fresh tusfürdő eddig beválltak! Nem szárít, kellemes az állaga. Illata remek, tartós. Egyszerre krémes és frissítő!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

silence

2018. november 20.

Isteni finom ez a gránátalmás illat, imádom!
Többször újravásároltam már ezt a tusfürdőt (és valószínűleg még sokszor fogom is), mert minden igényemet kielégíti, amit egy tusfürdőtől elvárok. Kellemes állagú, könnyű szétoszlatni, kiváló tisztító hatású! Abszolút nem szárítja a bőrömet, ez kiemelendő, mert kevés tusfürdőről mondhatom el ugyanezt.
Ár - érték arányban is szuper!
5-ös!

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Isteni finom ez a gránátalmás illat, imádom!
Ár - érték arányban is szuper!
5-ös!

Gesztenye4

2018. november 17.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, finom az illata és sokáig érzem, nem szárít, lassan fogy el. Nem kell mellette testápolót használnom.

Gesztenye4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Dhewilgirl

2018. augusztus 17.

Finom illatú, krémes, nem szárító tusfürdő. Kicsit mintha tényleg hidratálna is - nem nagyon, épp csak annyit, hogy nyárra az embernek nem kell a száz fokban még testápolót is magára kennie. Nem tudok róla rosszat mondani, szuper kis termék.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sabrirory

2018. július 27.

Már kettő flakonnal elfürödtem belőle. Nagyon fincsi illata van. Az állaga is kellemes, krémes. Fürdőszivaccsal használtam, ami utána igen jól tartotta az illatát...ja igen és a bőröm is. :D
Nem szárított. A spray verzióját is nagyon szeretem!

sabrirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Nem szárított. A spray verzióját is nagyon szeretem!

ironkinga

2018. július 18.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, már többször újra vettem! Imádom a gránátalmát - enni is - és magamon érezni is! Egy próbát mindenképp megér! ;)

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Demonshadow

2018. július 2.

Nagyon szeretem a gránátalma illatát testápolóként és tusfürdőként is, így ettől is azt vártam, hogy majd odáig leszek, meg vissza. Valamiért azonban mégsem várom annyira az esti fürdést, mert nincs bennem az a gondolat, hogy micsoda illatáradatban, aromaterápiában lesz részem. Az illata persze kellemes, de hamar megszokja az orrom, és mikor más fürdik vele, akkor is rendkívül gyorsan elillan, még a bőrön se marad nyoma. Nagyon sajnálom, mert amúgy az állagával, kenhetőségével, felhabzásával és egyebekkel semmi bajom, de ennyi erővel bármelyik másikat is használhatnám, ha ott még "grátisz" tartós illat is társul mellé.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Elkofen

2018. június 9.

Isteni gránátalmás illatú tusi, amely azonban mégsem túl édes. Ez és a bazsarózsás változat a kedvencem. A bazsarózsásat, ami sokkal sűrűbb állagú, kora tavasszal használom. Ezt pedig nyáron imádom, mivel szuper gyümölcsös és frissítő aromája van. Engem nem szárít. A Rossmanban most kb. 450 Ft-ért vettem, ami szerintem nagyon megéri. Nyárra csak ajánlani tudom annak, aki kedveli a Dove tusikat.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

menaon

2018. május 31.

Elképesztően finom illata van, viszont nagyon híg pudingos az állaga, gyorsan fogy!

menaon
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

zsofia960217

2018. február 23.

Nagyon finom illata van, puha is tőle a bőröm. Viszont az illata rettentő gyorsan elillan, így nem hinném hogy újra veszem, 100-200 forintért többért már egy tartós yves rocher tusit veszek.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

citromverbéna virágos végéból, leveléből, illetve szárából a kivont vizes folyadék. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használják a kozmetikumokban. Az EWG szerint az összetevő erősen allergizáló hatású, ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.