KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1197 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1197 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. augusztus 2.

Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1197 Ft

Ebben a termékben a krémes hab, az aromás illat és a Dove gazdagon ápoló 1/4 rész hidratálókrém tartalma ötvöződik. És az eredmény? Egy varázslatosan kényeztető fürdő élménye és gondosan ápolt, selymes bőr.

Ár: 1197 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Anita1984

2017. május 19.

Zuhanyzáshoz, fürdéshez egyaránt ezt használom. Az egyik legjobb illatú és bőrpuhító hatású termék.

Anita1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

relaj

2017. január 9.

Nagyon szeretem ezt a klasszikus Dove illatot, csak az az egy bajom van vele, hogy nem habzik, márpedig habfürdőnél ez nem ártana...

relaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Rika90001

2016. október 20.

Nagyon szeretem ezt a Dove illatot. Mindig ad valami pluszt,valami luxus érzést miután használom. Száraz a bőröm és erre pont jó,mert nem viszketek utána. Egy flakon után változtatom az illatot mert egy idő után már nem érzem. Csak ajánlani tudom.

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

csibike100

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 20.

Nagyon finom az illata, jól habzik és tényleg hidratál, sok másik termékkel ellentétben. Jelenleg ez a kedvenc fürdőtermékem.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

szaboszilvia28

2016. július 17.

nagyon jó illatú, kellemes, családi habfürdő, és tömény, tartalmas, tényleg ápoló hatású, nem szárít. Kellemesen csalódtam.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

ladkler

2015. június 16.

Párom használja a fürdővizéhez :) Nagyon szereti. Finom az illata, jól habzik.

ladkler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Párom használja a fürdővizéhez :) Nagyon szereti. Finom az illata, jól habzik.

kessi91

2015. május 3.

Nagyon szeretem! Isteni illat, totál relax üzemmód. Krémes, habos, tiszta illat... a kedvenc habfürdőm:)

kessi91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

La-Fee

2015. március 24.

Nagyon finom illata van, és kellemesen nagy habja. Krémes, nem szárít, nem túl édes, nem túl virágos. Tehát pont olyan, amit nem unok meg töményen sem! Habfürdök felénél már hidegrázást kapok az illatuktól, ennél nem.

Friss: De ezt is meguntam hamarabb, mint gondoltam.. :)
Ami már tinikorom óta tetszik, azok az illóolajok és tengeri só keveréke fürdők. Az megunhatatlan. Olaj és só. Csak abban nincs hab. :)

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

Friss: De ezt is meguntam hamarabb, mint gondoltam.. :)

kova

2015. március 8.

Szeretem a hagyományos krémes illatát, viszont néha úgy érzem, hogy ragadok tőle. Viszont a tusfürdő párjától még jobban, szóval ezt szoktam tusfürdőként használni.

kova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

hera96

2014. július 24.

jól hidratál, de az illatáért nem vagyok oda, bár lehet hogy csak meguntam

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

jól hidratál, de az illatáért nem vagyok oda, bár lehet hogy csak meguntam