KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, 0% alkohol

A virágos illatú Dove Invisible Care Floral Touch izzadásgátlót 100 színen tesztelték, így bátran felveheted a színes ruháidat, anélkül, hogy az izzadásgátló okozta, látható fehér foltok miatt kellene aggódnod.

Aniiii

2018. november 18.

Nagyon finom illata van és a ruhán sem hagy foltot.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Nagyon finom illata van és a ruhán sem hagy foltot.

Vanesszaeszter

2018. augusztus 28.

A legjobb illatú dezodor, amit valaha használtam, egyáltalán nem fullasztó nőies illat. Sajnos a hatékonysága nem annyira tartós, pár óra elteltével újra kell fújni, de nem rossz. Kevésbé izzadós lányoknak, vagy téli deónak ajánlom:) Csomagolását nagyon szerettem, és egyáltalán nem csíp, sőt szerintem hidratálta is a hónaljamat.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Barbi93

2018. augusztus 11.

Kellemes az illata, nem túl erős. Nagyon gyorsan megszárad és tényleg nem hagy foltot a ruhákon, eddig 3x vásároltam újra.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Trixi

2018. augusztus 6.

Finom, visszafogott illata van, még a nagy melegben is tartós, jól működik rajtam, nem hagy foltot a ruhán.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Closet

2018. július 28.

Sokkal jobb illata van, mint a fehér kupakos invisible dezodornak. A hatása elég jó, többször újravettem már.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Szimonetta96

2018. július 14.

Szkeptikus voltam ezzel a termekkel kapcsolatosan, mivel nem hittem abban, hogy semmilyen ruhat nem fog meg es nem kell szenvedni azzal, hogy ne latszodjon! DE.... kellemesen kellett csalodnom benne mert nem fogja meg a ruhakat es nem mellesleg kellemes noies illata van, ami plusz pont!
Teljesen meg vagyok elegedve vele ugyhogy ment az 5*

Szimonetta96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Teljesen meg vagyok elegedve vele ugyhogy ment az 5*

kismadár

2018. július 10.

Nem tudom behatárolni az illatát, mindenesetre kellemes, friss, tiszta, nőies. Nagyon szeretem. Tartós, hatékony, nem hagy nyomot a ruhákon, nem szárít, nem irritál. 5 csillag.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

asdf27

2018. július 2.

Imádjuk az illatát, ha megizzad az ember, akkor is kellemes marad az illata, nem lesz savanykás. nagyon szuper, soha többet Nivea.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kata39

2018. június 2.

Mostanában abszolút Dove-dezodor párti lettem, bár régen is nagyon szerettem,de akkor még inkább váltogattam a különböző márkákat. Legutóbb ezt próbáltam ki, az illata valami fantasztikus. Először csak úgy levegőbe kifújva és megszaglászva nem volt semmi különleges, de a bőrömön annyira frissítővé válik egész nap. A hatása nem brutálerős, a szagokat viszont teljes mértékben elfedi.

kata39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nymphea

2018. április 30.

Dove deóban én még sosem csalódtam, és hát ez is nagy kedvenc. Felváltva használom a 0%-os originállal, ha éppen annak intenzív illatától becsömörlenék, akkor előkapom ezt. teszi a dolgát, nem izzadságszagom van a nap végére, hanem maximum ennek az illatát érzem.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.