KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, 0% alkohol

A virágos illatú Dove Invisible Care Floral Touch izzadásgátlót 100 színen tesztelték, így bátran felveheted a színes ruháidat, anélkül, hogy az izzadásgátló okozta, látható fehér foltok miatt kellene aggódnod.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kata39

2018. június 2.

Mostanában abszolút Dove-dezodor párti lettem, bár régen is nagyon szerettem,de akkor még inkább váltogattam a különböző márkákat. Legutóbb ezt próbáltam ki, az illata valami fantasztikus. Először csak úgy levegőbe kifújva és megszaglászva nem volt semmi különleges, de a bőrömön annyira frissítővé válik egész nap. A hatása nem brutálerős, a szagokat viszont teljes mértékben elfedi.

kata39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nymphea

2018. április 30.

Dove deóban én még sosem csalódtam, és hát ez is nagy kedvenc. Felváltva használom a 0%-os originállal, ha éppen annak intenzív illatától becsömörlenék, akkor előkapom ezt. teszi a dolgát, nem izzadságszagom van a nap végére, hanem maximum ennek az illatát érzem.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

lialiacska

2018. április 14.

Illata isteni finom és nagyon tartós, izzadság szag egyáltalán nincsen csak is a finom kicsit édes kicsit púderes virágos illat. Izzadásgátló hatása átlagos egy nehéz napon! Nem fogja meg a ruhát sem és gyorsan szárad. De egy átlagos napon megállja a helyét. 5 csillagot adok neki mert teljes mértékben elégedett vagyok és kellemes csalódás ért.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Andi777

2018. március 19.

Jo az illata,kicsit edeskes,friss. Teszi a dolgat,nekem bejon! 🙌🏻

Andi777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Jo az illata,kicsit edeskes,friss. Teszi a dolgat,nekem bejon! 🙌🏻

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.