KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   869 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 8.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, 0% alkohol

A virágos illatú Dove Invisible Care Floral Touch izzadásgátlót 100 színen tesztelték, így bátran felveheted a színes ruháidat, anélkül, hogy az izzadásgátló okozta, látható fehér foltok miatt kellene aggódnod.

laracroft

2018. szeptember 30.

Jó az illata, számomra megfelelő a hatása, de NEM INVISIBLE! Borzasztóan összecsíkozza a sötét ruháimat! Pedig pont azért vettem, hogy ne foltozzon, erre az egész egy nagy kamu.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Kingucii

2018. szeptember 23.

Rossmannban vásároltam, nem emlékszem, hogy mennyiért.
Hááát.. a golyós dezodor nekem jobban bejön, ezek a stiftes izzadásgátlók olyan semmilyenek. Finom az illata, annyira nem tartós. Bár nem is úgy izzadok, mint egy ló, de a nap végére már nem olyan friss illatú a hónaljam.
Nekem kevés, elhasználom, aztán visszatérek a golyósra.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

Rossmannban vásároltam, nem emlékszem, hogy mennyiért.
Nekem kevés, elhasználom, aztán visszatérek a golyósra.

AkInImOd

2018. augusztus 20.

Elmegy. Az illata finom, nem hosszú távú vagy tolakodó. Nekem ugyanúgy lesz izzadságfoltom, és egy idő után inkább megpróbálok mosakodni és újra felkenni, de izzasztó sportoknál (pl. falmászás) nem várhatok tőle csodát. Valamint nekem megcsíkozza a színes és a fekete ruháimat is, ha előbb kenem fel, minthogy a ruhát felvenném. Elhasználom, de másik megoldást kell találnom.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Dezodoráló hatásban ugyanazt hozza mint a sima dove deo stift, tehát nagyon jól teljesít! Enyhe virágillatú, egyáltalán nem tolakodó. Ééééés tényleg nem fogja össze a ruhákat!! Ezért jár a maximális pontszám.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 9.

Finom az illata, nem túl erős és nem fogja össze a ruhát. Meleg, stresszes napon kétszer kell felvinni, de megéri.

Sziszkacsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

AyaDid

2018. július 11.

Hozza a Dove stift minőséget, ráadásul nagyon kellemes illata van. Határozott, de nem hivalkodó.

AyaDid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

dizabella01

2018. július 7.

Nagyon finom illata van, és jól véd is az izzadság ellen. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

edina1212

2018. június 29.

Nagyon szeretem, tényleg nem hagy foltot, kellemes illata van :)

edina1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Nagyon szeretem, tényleg nem hagy foltot, kellemes illata van :)

lialiacska

2018. április 14.

Illata isteni finom és nagyon tartós, izzadság szag egyáltalán nincsen csak is a finom kicsit édes kicsit púderes virágos illat. Izzadásgátló hatása átlagos egy nehéz napon! Nem fogja meg a ruhát sem és gyorsan szárad. De egy átlagos napon megállja a helyét. 5 csillagot adok neki mert teljes mértékben elégedett vagyok és kellemes csalódás ért.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate