KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem, 0% alkohol

A virágos illatú Dove Invisible Care Floral Touch izzadásgátlót 100 színen tesztelték, így bátran felveheted a színes ruháidat, anélkül, hogy az izzadásgátló okozta, látható fehér foltok miatt kellene aggódnod.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sunnyvagyok

2018. május 12.

Nagyon bosszantó tud lenni, hogy ha felveszek egy tiszta ruhát és foltos lesz a dezodoromtól, így külön örülök neki, hogy végre van egy olyan, amire nem csak ráírják, hanem valóban nem is hagy nyomot!
Pont emiatt szkeptikus voltam, hiszen már csalódtam előtte más termékekben. Leginkább az alumínium mentes termékeket részesítem előnyben, de valahogy egyik sem váltotta be a hozzá fűződő reményeket, vagy az illatuk miatt, vagy a hatásuk miatt. Kompromisszumot kellett kötnöm és nyárra egy olyan dezodort választani, amiben ugyan van alumínium, de a hatása megfelelő, nem hagy nyomot és az illata sem utolsó szempont főleg akkor, hogy ha ujjatlant is visel valaki és jobban érződik a dezodor.
Bár itt is meg kell, hogy említsem, hogy nagyon lágy, gyenge illata van, ami nálam tuti befutó, ugyanis utálom az illatokat keverni.
Egy szó mint száz, ez nekem bevált! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Egy szó mint száz, ez nekem bevált! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1