KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 20.

Kategória:   Dezodorok

"Mondj búcsút a bosszantó foltoknak ezzel a koncentrált aeroszollal, melynek formuláját 100 színen teszteltük. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Dove aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!"

bernadettu

2018. augusztus 22.

A praktikus mérete miatt vettem meg de sajnos nem vált be, rajtam nem tartós az illata, rövid ideig tart a frissítő hatása így a nyári melegben, nem veszem újra.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Closet

2018. július 28.

Ugyanaz a hatás, mint a nagy testvérénél. Kompakt, tetszik.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Ugyanaz a hatás, mint a nagy testvérénél. Kompakt, tetszik.

VaHanna

2018. április 23.

Nekem ez jött be a Dove dezodorok közül. De a legjobb, hogy kicsi, mégis sokáig tart.

VaHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.