KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Sebibarbi

2017. július 13.

Nagyon sok jót olvastam itt a dove fújós dezodorokról, ezért úgy döntöttem teszek velük egy próbát, végül ezzel kezdtem a sort. Nekem nagyon bevált, egyetlen ruhadarabot sem színezett el, a nyári hőségben sem lett kellemetlen izzadtságszagom. Kevésbé izzadtam, mint más dezodoroknál, de az izzadtságot nem gátolta meg, ami szerintem nem is baj. A nagyobb melegekben a nap folyamán egy frissítő újrafújást azért igényelt.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Closet

2017. június 16.

Hátháthát.. Nagyon sokáig a sima kék kupakos Dove-ot használtam, de megelégeltem, hogy az összes fehér felsőmön sárga, a színeseken pedig fehér folt jelent meg egy idő után. Gondoltam márkahű leszek, és kipróbálom ezt. Kudarc. Az illatát sem tudtam hamar megszokni, de mondom kibíííírom, csak legyen hatásos. A tartósság sehol sincs a régi beváltamhoz képest..

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

dizabella01

2017. június 15.

Nagyon finom az illata, engem a Prada Infusion d'Iris-re emlékeztet. Fehér foltot valójában nem hagy, és jól véd is, viszont az én számomra nem az igazi. Nagyon izzadós vagyok különben, szóval engem egy átlagos teljesítés nem győz meg. Akiről nem csurog a víz, az nyugodtan próbálja ki, hiszen tényleg jó termék.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

hollieme

2017. június 11.

nekem nagyon büdös, tolakodó a szaga, egész nap érezni, ami roppant zavaró. foltot nem vettem észre, hogy hagyna a ruhán, de mivel a ruha is büdös lesz tőle, ezért nem mondanám ruhabarátnak. sajnos a bűztől nem tudok elvonatkoztatni, nem vagyok túlzottan izzadós, más dezodoroknak a viselését észre sem veszem, de ez valami elviselhetetlen a számomra.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

annamasni

2017. június 9.

Nekem nem hagyott foltot (bár feketén még nem teszteltem, updatelek ha lesz gond). Jól bírja az izzadást, és délután is érzem magamon az illatát, ami nagyon fincsi. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Ennie86

2017. május 31.

Szerintem a dove deok vállnak be a legjoban izzadás ellen. Vagyis nálam tuti. :)
Most pont rá esett a választásom és nem csalódtam. :) Nem irritál, és egész nap érezni a finom illatát. Nekem az mellékes szempont volt, hogy nem hagy foltot a fekete/sötét ruhákon.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

PixieCat

2017. március 15.

Olyan dezodort akartam, ami nem hagy foltot a fekete ruháimon. Mivel a kedvenc Rexona stiftemet már nem gyártják, ezért erre esett a választásom. Nagyon elégedett vagyok vele, bár a színtelensége nem 100%, de ha nem fújok belőle nagyon sokat akkor oké. Az illatával nincs bajom, a párom szerint tisztaság illata van :)

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Kremcica

2017. február 25.

Ha eltekintünk a csúnya incitől nem rossz deo. Nálam rendesen tartja magát nincs büdös izzadság szag, sőt zuhanynál úgy kell sikálni hogy lejöjjön annyira tartós. És nálam nem csinált semmilyen foltot sem a ruháimon. Az illatával nem vagyok annyira kibékülve, a boltban szagolgatva valahogy másnak éreztem. Meg fogom szokni és elhasználom de nem hiszem hogy megszeretem annyira az illatát hogy újravegyem. Számomra jobb illatú és hasonló tudású deót tudok még párat csak szerettem volna újítani... Amit ígér azt végül is hozza.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

marlu

2017. január 29.

Szeretem ezt a dezodort, kellemes az illata és egész hatásos is. Persze ha huzamosabb ideig használom, akkor már kevésbé hat, de én minden dezodorral így vagyok. Egy ideig használok helyette valami mást, de általában bizonyos időközönként újraveszem.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Wiwien1993

2017. január 21.

2 éve nyáron egy nyaralás alatt vettem először (előtte soha nem használtam Dove spray-t, de mivel kicsi volt a bolt kínálata, így gondoltam kipróbálom ezt). Azóta is csak ezt használom. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nem hagy foltot, az illata is kellemes és nem utolsó sorban nagyon hatásos. Egyszerűen imádom.

Wiwien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.