KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Krémmánia Kedvencek a -től
PixieCat

2017. március 15.

Olyan dezodort akartam, ami nem hagy foltot a fekete ruháimon. Mivel a kedvenc Rexona stiftemet már nem gyártják, ezért erre esett a választásom. Nagyon elégedett vagyok vele, bár a színtelensége nem 100%, de ha nem fújok belőle nagyon sokat akkor oké. Az illatával nincs bajom, a párom szerint tisztaság illata van :)

PixieCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

Kremcica

2017. február 25.

Ha eltekintünk a csúnya incitől nem rossz deo. Nálam rendesen tartja magát nincs büdös izzadság szag, sőt zuhanynál úgy kell sikálni hogy lejöjjön annyira tartós. És nálam nem csinált semmilyen foltot sem a ruháimon. Az illatával nem vagyok annyira kibékülve, a boltban szagolgatva valahogy másnak éreztem. Meg fogom szokni és elhasználom de nem hiszem hogy megszeretem annyira az illatát hogy újravegyem. Számomra jobb illatú és hasonló tudású deót tudok még párat csak szerettem volna újítani... Amit ígér azt végül is hozza.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

marlu

2017. január 29.

Szeretem ezt a dezodort, kellemes az illata és egész hatásos is. Persze ha huzamosabb ideig használom, akkor már kevésbé hat, de én minden dezodorral így vagyok. Egy ideig használok helyette valami mást, de általában bizonyos időközönként újraveszem.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Wiwien1993

2017. január 21.

2 éve nyáron egy nyaralás alatt vettem először (előtte soha nem használtam Dove spray-t, de mivel kicsi volt a bolt kínálata, így gondoltam kipróbálom ezt). Azóta is csak ezt használom. Én nagyon elégedett vagyok vele. Nem hagy foltot, az illata is kellemes és nem utolsó sorban nagyon hatásos. Egyszerűen imádom.

Wiwien1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

tothkatalin0809

2017. január 11.

Csalódtam benne, mert foltot hagy. Az illata finom, de nem kompenzál.

tothkatalin0809
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Csalódtam benne, mert foltot hagy. Az illata finom, de nem kompenzál.

blankasara

2017. január 10.

Nem tudtam kipróbálni a Rossmannban, mert csúnyán nézett a biztonsági őr bácsi, így "a Dove mindig jó" alapon vettem meg. A hatása ötös, ebben a farkasordító hidegben is le tudom tesztelni, hiszen hol a -15 fokban vagyok, hol a meleg metrón vagy az egyetemen 5 réteg ruhában és kabátban, mire felérek a felső szintre és levetkőzöm. Gyorsan megszárad, foltot nem hagy, de az illata szerintem annyira nem finom, mint az Originalnak, mégis legalább tartósnak bizonyult egészen a nap végéig.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Erina

2017. január 5.

Az illatát nagyon szeretem, sokáig érződik, izzadás ellen télre jó, nyárra nekem kevés lenne. Tényleg nem hagy foltot! A 48 órás hatást azért vitatnám 😊 A flakonra rá van írva, hogy a belélegzését kerüljük, stb. Így azért lehet nem veszem újra, mert ameddig magamra fújom ne vegyek levegőt? 😃 Ne fújjuk hosszan, csak jól szellőző helyen.....

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

nikolett

2017. január 5.

Szuper!!! Az illata nagyon jó, a hatása is, sokáig is tart. Nekem ennyi elég.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Szuper!!! Az illata nagyon jó, a hatása is, sokáig is tart. Nekem ennyi elég.

Massiew

2016. október 26.

Kellemes friss illat, a nyári időszakot kivéve tartós. Ha úgy adódik, újra vevős.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Massiew
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 26.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bebek

2016. augusztus 27.

Nagyon jó illata van, nem hagy foltot. Én az Original-t szoktam használni, annak 40 fokban is jó a hatása, de ennek 20 fokban sem az igazi. :S Nyáron nem használnám.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.