KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Csilluska

2018. június 20.

Muszáj volt dezodort vennem, mivel az enyém pont kifogyóban volt. Éppen akciós volt, 3-at adtak egy csomagban nagyon jó áron, gondoltam, kipróbálom. Nem volt rossz, de nekem nem csodaszer. Ruháimon nem hagyott foltot, az izzadás elleni védelme viszont szerintem nem csillagos 5-ös. Nem fogom újra venni. Gyenge 4-es.

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

DoriBal

2018. június 2.

Kellemes tiszta illata van és tényleg nem hagy foltot, viszont napi 1 használat mellett is kb 3 hetente kell újravennem, pedig nem fújok hatalmas mennyiségeket magamra.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

ency091

2018. május 15.

Lehet, hogy kicsit közelebb tartottam a hónaljamhoz, de azért nem kellene égést okoznia :( sajnos égövörös napok óta, ki is repedt és hámosítanom kell vissza a bőröm krémekkel. Tavaly is történt egy ilyen, bár az más deo volt, de utólag rájöttem hogy az is egy 'nem látszik a ruhán' fajta volt. Akinek érzékeny a bőre, az vigyázzon ezzel a tipussal!

ency091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Nicu

2018. április 12.

Kellemes illata van, és nem fogja meg a ruhát. Viszont egyáltalán nem véd a testszagok ellen.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

vszilvia

2017. november 24.

Szükségből vettem, mivel egy reggel táskát cseréltem és nem minden szükséges holmi vándorolt át a másikba, így munkába menet a boltban csak gyorsan leemeltem a polcról. De milyen jól tettem! Én, a Rexona-fan, teljesen meglepődtem, hogy milyen jól teljesít. A ruháimon csak a dezodor kellemes illata marad a nap végén is, semmi izzadtságszag. Most csak ezt használom, nagyon meg vagyok elégedve vele.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Anyezz

2017. október 30.

Golyós és fújós verzióban is szoktam használni, évszaktól függően. A Nivea mellett ez vált be. Tényleg nem lesz foltos a ruha és finom illata van.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Alex0920

2017. október 15.

Az elején még teljesen jó volt, csak ezt az illatot éreztem a ruháimon, a sajátomat elnyomta, de egy idő után hozzászokott ehhez is a bőröm és már nem igazán segített, mintha nem is fújtam volna magamra semmit. Azt hittem ő lesz az, de nem. Stressz helyzetben nulla szóval megyek tovább :)

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Bevált, a fújós verziója teljesen. A stiftes verzió nap elején jó, de nap végére kellemetlen mellégszagot hagy, emiatt vonok le egy csillagot.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

BlindedByLipstick

2017. augusztus 3.

A fújós és a golyós változatot is megvettem, előbbi táskába, utóbbi itthonra lett véve, de a fújósat ritkán használom, mert a golyós bőven elég, még a melegebb napokon is (bár nekem alapból nincs erős testszagom, ezzel meg még annyira sem), még egy pesti utat is kibírt, pedig amikor utaztam, már akkor is 30 fok körüli volt a hőmérséklet. Sokáig elég, mert kevés kell belőle, a ruhán valóban nem hagy foltot. Szerintem kellemes az illata, a nap végén is érezhető még, kellemetlen mellékszag nélkül. Mivel napközben nem kell újra fújni magamra, elgondolkoztam azon, hogy a tömegközlekedési eszközökön termékbemutatót fogok tartani azoknak, akik nem tudják, mi az a dezodor, főleg 30+ fokban...

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nemlin

2017. augusztus 3.

A funkcióját betölti, nem izzadok, ha használom, viszont számomra kellemetlenül erős, férfias illata van.

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.