KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   590 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Dezodorok

• 100 színen tesztelve.
  • 48 órán tartó védelem a testszagok ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Bevált, a fújós verziója teljesen. A stiftes verzió nap elején jó, de nap végére kellemetlen mellégszagot hagy, emiatt vonok le egy csillagot.

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

BlindedByLipstick

2017. augusztus 3.

A fújós és a golyós változatot is megvettem, előbbi táskába, utóbbi itthonra lett véve, de a fújósat ritkán használom, mert a golyós bőven elég, még a melegebb napokon is (bár nekem alapból nincs erős testszagom, ezzel meg még annyira sem), még egy pesti utat is kibírt, pedig amikor utaztam, már akkor is 30 fok körüli volt a hőmérséklet. Sokáig elég, mert kevés kell belőle, a ruhán valóban nem hagy foltot. Szerintem kellemes az illata, a nap végén is érezhető még, kellemetlen mellékszag nélkül. Mivel napközben nem kell újra fújni magamra, elgondolkoztam azon, hogy a tömegközlekedési eszközökön termékbemutatót fogok tartani azoknak, akik nem tudják, mi az a dezodor, főleg 30+ fokban...

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nemlin

2017. augusztus 3.

A funkcióját betölti, nem izzadok, ha használom, viszont számomra kellemetlenül erős, férfias illata van.

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Effi

2017. július 28.

Alapvetően szeretem a Dove dezodorokat. Ez viszont elég nagy bukta nálam. Az illata bár "tisztaságillat", de nagyon erős, tolakodó. A ruhán valóban nem hagy foltot. A nap folyamán többször fel kell frissíteni. Izzadásgátló hatása sem kiemelkedő. Gondolkozom rajta, hogy wc-illatosítóként használom el, annyira irritáló szaga van.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Sebibarbi

2017. július 13.

Nagyon sok jót olvastam itt a dove fújós dezodorokról, ezért úgy döntöttem teszek velük egy próbát, végül ezzel kezdtem a sort. Nekem nagyon bevált, egyetlen ruhadarabot sem színezett el, a nyári hőségben sem lett kellemetlen izzadtságszagom. Kevésbé izzadtam, mint más dezodoroknál, de az izzadtságot nem gátolta meg, ami szerintem nem is baj. A nagyobb melegekben a nap folyamán egy frissítő újrafújást azért igényelt.

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Closet

2017. június 16.

Hátháthát.. Nagyon sokáig a sima kék kupakos Dove-ot használtam, de megelégeltem, hogy az összes fehér felsőmön sárga, a színeseken pedig fehér folt jelent meg egy idő után. Gondoltam márkahű leszek, és kipróbálom ezt. Kudarc. Az illatát sem tudtam hamar megszokni, de mondom kibíííírom, csak legyen hatásos. A tartósság sehol sincs a régi beváltamhoz képest..

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

dizabella01

2017. június 15.

Nagyon finom az illata, engem a Prada Infusion d'Iris-re emlékeztet. Fehér foltot valójában nem hagy, és jól véd is, viszont az én számomra nem az igazi. Nagyon izzadós vagyok különben, szóval engem egy átlagos teljesítés nem győz meg. Akiről nem csurog a víz, az nyugodtan próbálja ki, hiszen tényleg jó termék.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

hollieme

2017. június 11.

nekem nagyon büdös, tolakodó a szaga, egész nap érezni, ami roppant zavaró. foltot nem vettem észre, hogy hagyna a ruhán, de mivel a ruha is büdös lesz tőle, ezért nem mondanám ruhabarátnak. sajnos a bűztől nem tudok elvonatkoztatni, nem vagyok túlzottan izzadós, más dezodoroknak a viselését észre sem veszem, de ez valami elviselhetetlen a számomra.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

annamasni

2017. június 9.

Nekem nem hagyott foltot (bár feketén még nem teszteltem, updatelek ha lesz gond). Jól bírja az izzadást, és délután is érzem magamon az illatát, ami nagyon fincsi. :)

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Ennie86

2017. május 31.

Szerintem a dove deok vállnak be a legjoban izzadás ellen. Vagyis nálam tuti. :)
Most pont rá esett a választásom és nem csalódtam. :) Nem irritál, és egész nap érezni a finom illatát. Nekem az mellékes szempont volt, hogy nem hagy foltot a fekete/sötét ruhákon.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.