KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

A Dove Natural Touch azoknak készült, akik a mindennapi szépségápolás során több természetes anyagot szeretnének használni, mindemellett egész napos hatékony izzadás elleni védelemre van szükségegük. Az első izzadásgátló dezodor a Dove-tól, holt-tengeri ásványokkal.

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
karaibrahimgil

2017. január 12.

Jelenleg az egyetlen dezodor a piacon, ami egész nap véd a testszag ellen, és pluszban még kellemes illata is van. Nagyon izzadós vagyok, ezért nem is értem a lepontozását.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

mokkalany

2016. augusztus 3.

Milyen érdekes, hogy ilyen rossz az átlageredménye! Nekem csak ez válik be egy strapásabb napon, minden más deó rosszabbul teljesít, soha nem lettem még büdös tőle, nagyon szeretem az illatát és a hatását, igaz, egyre inkább próbálok alumíniummenteset használni.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

hollieme

2016. március 2.

az illata kellemes, de annál kevésbé hatékony. többször újra kellett használnom egy átlagos nap után.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

Szofi

2015. november 22.

Nekem teljesen bevált. Semleges illata van, és nem lettem büdös mellette stresszhelyzetben és hosszú nap sem, szóval eddig abszolút ötös.

Update: Le kell pontoznom, teljesen elvesztette a hatékonyságát. Tényleg teljesen.

Szofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

niki33

2015. június 16.

Tettem vele egy próbát...hát, ami tetszik az az illata, én nem érzem benne a sárgadinnyét, hanem tiszta illatnak érzem. Ami nagyon negatívum, az az, hogy nem tartós: már délután éreztem az izzadságomat, pedig nem is volt annyira meleg még mint most. Sajnálom, de csak az illata miatt nem fogom megvenni.
Vele ellentétben viszont a színezékmentes dezodor változata ugyanennek a márkának nekem nagyon bejött.

niki33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Mellowwy

2015. január 15.

Az összetevőktől még el is tekintenék, de valahogy a sárgadinnyés utóillata mindig felerősítette a kellemetlen szagokat. Lehet csak ez az aroma ilyen, de nekem nem vált be.

Mellowwy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

asztromélia

2014. február 26.

Nekem nem volt jó egyáltalán. :( Izzadósabbak ezt ne válasszák.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Nekem nem volt jó egyáltalán. :( Izzadósabbak ezt ne válasszák.

angeltear

2013. április 16.

Nekem bejött, az illata tetszik, kicsit a sárgadinnyére emlékeztet. Az összetevői nekem sem tetszenek... :S

angeltear
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Blame

2012. szeptember 11.

Valahogy nem igazán szimpatizálok a Dove termékekkel. Viszont ennek nagyon tetszett az illata ezért gondoltam teszek vele egy próbát. Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon hatásos, hamar beszívódik és nekem egyáltalán nem hagy foltot. Nekem ugyanolyan jó mint az ez előtt használt Rexona deo. Az összetevőknél picit viszont húzom a szám. De hát az ember ne várjon "szép" összetevőket egy alus deotól. Ettől függetlenül nálam max. pont.

Blame
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

mlukacs

2012. szeptember 1.

Volt már jobb dezodorom is.
Gondoltam kipróbálom.
Nem vártam tőle túl sokat és valóban nem is kaptam tőle túl sokat.
Nekem összeáll a hónaljamban és elég furcsa állagúra összeáll.
Elég gusztustalan.
Nem fogom még egyszer megvenni.
De az illata tetszik.

mlukacs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Volt már jobb dezodorom is.
Gondoltam kipróbálom.
Nem vártam tőle túl sokat és valóban nem is kaptam tőle túl sokat.
Nekem összeáll a hónaljamban és elég furcsa állagúra összeáll.
Elég gusztustalan.
Nem fogom még egyszer megvenni.
De az illata tetszik.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Potassium Lactate

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1