KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Samponok

Tápláló és regeneráló sampon, kókuszolajjal és kurkumával, károsodott hajra.

A Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual sampon tápláló és regeneráló hatásával mindennapos használatot tesz lehetővé. A sampon főleg károsodott hajra alkalmas. A kókuszolajból és kurkumából álló hatóanyagának köszönhetően erősebbé és egészségesebbé varázsolja a hajat, már az első használat után. A kókuszolaj ellátja a hajat minden szükséges tápanyaggal, ezáltal megszünteti a hajszárazságot. A sampon kiváló regeneráló hatással dicsekedhet: csökkenti a töredezett hajszálak mértékét. A kókuszolaj és az aktív kurkuma-kivonat javítja a fejbőr állapotát, valamint csökkenti a korpa kialakulásának lehetőségét.

Luna1024

2018. október 3.

Új kedvenc! Az OGX márka samponjai mellett kizárólag ezt használom, váltogatva őket, így a hajam nem szokik hozzá egyikhez sem túl hamar. :) Első alkalommal ajándék volt, de azóta már legalább kétszer újravettem, sőt tartalékflakon is van belőle a fürdőszobában. Ennyire szeretem. :) Az illata fogott meg először, az ugyanis valami elképesztően kellemes, édes kókuszillat, de nem szintetikus és még hányás szaga sincs (sajnos nálam a kókusz illatú kozmetikumok 90 %-a itt vérzik el). Addiktív illat, amit hajszárítás után még egy napig érzek a hajamban, mondjuk nem intenzíven. Elképesztően jól tisztít, szerintem semelyik másik sampontól nem lesz ilyen tiszta a hajam. Ha hozzáérek mosás után a fejbőrömhöz, érezni lehet, hogy minden szennyeződést leszedett, ugyanakkor nem szárít, nem zsírosít. Pontosan ugyanúgy kell hajat mosnom vele, mint más samponnal (heti kétszer). A hajam finom puha és hidratált a használatával, de azért egy balzsam ajánlott mellé. Nem mondanám túl drágának, egy flakon nekem kicsivel kevesebb, mint egy hónapig elég a csípőig érő hajamra. A Dove márkát többnyire nem szoktam szeretni, de ezt biztosan újraveszem, ha elfogy. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Torpillla

2018. augusztus 28.

Amikor megláttam, hogy van a Dove-nek ilyen kókuszos samponja egyből a kosaramban landolt. Az illata fantasztikus! Az első hajmosás után olyan puha volt a hajam, mint még soha. Egy pici hátrányt tapasztaltam így a fél flakon elhasználása után. Kicsit zsírosodik tőle a hajam, de szerencsére nem vészes. :)

Torpillla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Erina

2018. július 29.

Hmmmm kókuszos 😊
Most fogyott el az első flakon.
Az illata nagyon tetszik, bár sajnos nem tartós. A hajam fényes, puha lett tőle. Mintha még dúsítana is! Heti kétszer mosom a hát középig érő hajam, mégis majdnem négy hónapig elég volt, mert nem kell belőle sok, mégis jól tisztít, nem zsírosít, nem szárítja, semmi korpa, naaaagyon habzik 😂

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Hmmmm kókuszos 😊
Most fogyott el az első flakon.

szanett8901

2018. július 24.

Szuper termék! Könnyűvé teszi a hajamat, nem nehezíti el. Gyorsan ki lehet öblíteni, nem kell percekig mosogatni belőle.
Puha, selymes lesz tőle a hajam!

szanett8901
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Puha, selymes lesz tőle a hajam!

Nikike05

2018. június 15.

Nagyon jó az illata és a hajam tőle jó puha és hidratalt volt

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Nagyon jó az illata és a hajam tőle jó puha és hidratalt volt

Laura

2018. június 12.

Brutál puha a hajam tőle, nem zsírosodik és nem lapul le. Tetszik, hogy krémes állagú. Az illata kicsit furi kókuszos, de elmegy. aigazából jóval többet nyújt ez a sampon mint vártam. Megérdemli az 5 csillagot.

Laura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

pattelin

2018. május 30.

Ajándékba kaptam és eléggé félve próbáltam ki, mivel a Dove termékek nagyon krémesek. Ami jó! Csak egy samponnál félő, hogy zsírossá teszi (az amúgy is zsírosodásra hajlamos) hajam. De meglepően jól teljesít! Eddig ugyanúgy kibírta a 4 naponkénti hajmosást a hajam, mint máskor. Igaz még csak 4x használtam. Azt nem tudom még mennyire regenerál, de nyilván nem várok csodát. Finom az illata és egyelőre a normál sampon kategóriába sorolom, így kap egy 4-est!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

ZsofiaJazmin

2018. április 17.

Nagyon finom illata van, de sajnos nekem borzasztó szárazzá tette a hajam. Az a helyzet, hogy ilyen száraz még egy sampontól sem lett. :( akciósan jutottam hozzá, szerettem volna kipróbálni egy Dove sampont, így szinte random választottam ezt. Lehet, hogy a többi jobb, de nem hiszem, hogy kipróbálom őket.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kingucii

2018. április 13.

A Dm-ben vásároltam, de láttam a Rossmannban is.
799 Ft volt.
Nagyon finom illata van, selymes, puha lesz a hajam tőle.
Hogy a töredezett hajvégeimmel mit kezd majd kiderül, de nyilván nem várok csodát. Amit egy samponnak tudnia kell, azt teljesíti! :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

A Dm-ben vásároltam, de láttam a Rossmannban is.
799 Ft volt.
Nagyon finom illata van, selymes, puha lesz a hajam tőle.

Ginatural

2018. március 12.

Karácsonyra kaptam egy Dove szettben és fantasztikus!! Önmagában kutatom már 1 hete de még nem találtam a polcokon, de nem adom fel. :) Az illata mennyei még másnap is érezni a hajamon, és olyan puha lesz tőle a hajam hogy a jól bevált Glisskure spray sem szükséges!

Köszi Kriszti

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Köszi Kriszti

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak