KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Samponok

Tápláló és regeneráló sampon, kókuszolajjal és kurkumával, károsodott hajra.

A Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual sampon tápláló és regeneráló hatásával mindennapos használatot tesz lehetővé. A sampon főleg károsodott hajra alkalmas. A kókuszolajból és kurkumából álló hatóanyagának köszönhetően erősebbé és egészségesebbé varázsolja a hajat, már az első használat után. A kókuszolaj ellátja a hajat minden szükséges tápanyaggal, ezáltal megszünteti a hajszárazságot. A sampon kiváló regeneráló hatással dicsekedhet: csökkenti a töredezett hajszálak mértékét. A kókuszolaj és az aktív kurkuma-kivonat javítja a fejbőr állapotát, valamint csökkenti a korpa kialakulásának lehetőségét.

ZsofiaJazmin

2018. április 17.

Nagyon finom illata van, de sajnos nekem borzasztó szárazzá tette a hajam. Az a helyzet, hogy ilyen száraz még egy sampontól sem lett. :( akciósan jutottam hozzá, szerettem volna kipróbálni egy Dove sampont, így szinte random választottam ezt. Lehet, hogy a többi jobb, de nem hiszem, hogy kipróbálom őket.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Kingucii

2018. április 13.

A Dm-ben vásároltam, de láttam a Rossmannban is.
799 Ft volt.
Nagyon finom illata van, selymes, puha lesz a hajam tőle.
Hogy a töredezett hajvégeimmel mit kezd majd kiderül, de nyilván nem várok csodát. Amit egy samponnak tudnia kell, azt teljesíti! :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

A Dm-ben vásároltam, de láttam a Rossmannban is.
799 Ft volt.
Nagyon finom illata van, selymes, puha lesz a hajam tőle.

Ginatural

2018. március 12.

Karácsonyra kaptam egy Dove szettben és fantasztikus!! Önmagában kutatom már 1 hete de még nem találtam a polcokon, de nem adom fel. :) Az illata mennyei még másnap is érezni a hajamon, és olyan puha lesz tőle a hajam hogy a jól bevált Glisskure spray sem szükséges!

Köszi Kriszti

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Köszi Kriszti

budaikrisztina11

2018. március 12.

Ginatural a Müllerben lehet kapni :) Én véletlenül vettem meg, illetve az illat alapján akciós most a Müllerben ..a többi Dove termék amit mindenhol lehet kapni nekem nem sokat értek..ezt hazavittem mert kókuszos és az illata..és mert újdonság. Máshol még nem láttam..szóval iszonyatosan jó ez a termék..nekem szőkített hosszú hajam semmi nem segített hogy szép selymes legyen már a mosásnál éreztem milyen selymes lett én a balzsamját is használom és így együtt nekem tökéletes! Nem használom régóta de egyenlőre eddig a legjobb sampon és balzsam amit használtam.. :)

budaikrisztina11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Trehalose

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak