KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Samponok

Tápláló és regeneráló sampon, kókuszolajjal és kurkumával, károsodott hajra.

A Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual sampon tápláló és regeneráló hatásával mindennapos használatot tesz lehetővé. A sampon főleg károsodott hajra alkalmas. A kókuszolajból és kurkumából álló hatóanyagának köszönhetően erősebbé és egészségesebbé varázsolja a hajat, már az első használat után. A kókuszolaj ellátja a hajat minden szükséges tápanyaggal, ezáltal megszünteti a hajszárazságot. A sampon kiváló regeneráló hatással dicsekedhet: csökkenti a töredezett hajszálak mértékét. A kókuszolaj és az aktív kurkuma-kivonat javítja a fejbőr állapotát, valamint csökkenti a korpa kialakulásának lehetőségét.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ginatural

2018. január 23.

Karácsonyra kaptam egy Dove szettben és fantasztikus!! Önmagában kutatom már 1 hete de még nem találtam a polcokon, de nem adom fel. :) Az illata mennyei még másnap is érezni a hajamon, és olyan puha lesz tőle a hajam hogy a jól bevált Glisskure spray sem szükséges!

Ginatural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.