KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Ez a tiszta, klasszikus illatú, koncentrált izzadásgátló aeroszol 48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen, hogy frissnek és száraznak érezhesd magad. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Dove aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PiciBia

2018. augusztus 18.

Imádom! Picike, hatékony, a fekete és fehér ruháimon sem hagyott nyomot, bírta a kánikulát is :) nem szerettem soha a Dove dezodorait, valahogy sosem működtek, de valamilyen oknál fogva ez igen :) szerintem újravevős :) egyetlen kétségem, hogy ugyanaddig bírni fogja mint a nagy kiszerelések, de emiatt egyelőre nem vonok le a csillagok számából :)

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nikolett190610

2018. augusztus 18.

Nagyon jó termék. Tartós, még este is lehetett érezni a hatását. A mérete tökéletes kis helyen is elfér. Bátran ajánlom mindenkinek.

Nikolett190610
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

pEni

2018. augusztus 18.

Trnd projekten belül érkezett hozzám tesztelésre.
Nagyon szeretem, hatékony, kellemes az illata, de a parfümömet mégsem nyomja el, nem hagy foltot a ruhán. Könnyen magammal tudom vinni, táskabarát.

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Trnd projekten belül érkezett hozzám tesztelésre.

Dike01

2018. augusztus 17.

75 ml-je pont annyi anyagot tartalmaz mint normál méretű társaik, kis helyen is elfér ez már egy jó pont : )izzadást nem is gátolja teljes mértékben de a szagokat elkendőzi és nem érzem úgy magam 10 perc után mint egy szennyes kosár.. A hónalj területe pár használat után sokkal hidratáltabb lett, bicajozás után is bátran mentem be pl .egy üzletbe órák után is csak a dezodor illatát éreztem hiába izzadtam meg . Foltot nekem nem hagyott sem bőrön ,sem ruhán (még a feketéken sem).

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

frankiehugme

2018. augusztus 17.

Nagyon szuper kis termék, aminek sokáig megmarad az illata, és nem hagyott nyomot a ruháimon!
A kiszerelése nagyon hasznos, utazáshoz kötelező :)

frankiehugme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A kiszerelése nagyon hasznos, utazáshoz kötelező :)

hgabi

2018. augusztus 17.

TRND projekt teszt kapcsán ismertem meg. Az illatos nagyon kellemes, órákkal később is érzem. A ruhámat nem fogta be, foltot se hagy, ez is pozitívum. :)

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ronika83

2018. augusztus 17.

Szeretem a klasszikus dove illatot. A deo valóban uolyan hatákony a praktikusan picibb kiszerelése ellenére, és uolyan sokáig tart. Szeretem hogy nem hagy fehér foltot és a ruhámat sem fogja be.

Ronika83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

netka

2018. augusztus 17.

Trnd projekt tesztelő vagyok. Imádom az illatát...bárcsak alumíniummentes lenne...

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

angimay

2018. augusztus 17.

Kis helyen is elfér, táskabarát. Illata finom. Szeretem.

angimay

Kis helyen is elfér, táskabarát. Illata finom. Szeretem.

kriszti.csatlos

2018. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam. Korábban használtam más márkájú compressed deot, de azt nem szerettem. Ez viszont istenkirály, nagyon jó! Kis helyen elfér, 35 fokban állatkert, 25 km-es túra biciklizés, és SEMMI szag, vagy izzadás! Nagyon szuper termék!

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.