KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. április 23.

Kategória:   Dezodorok

Ez a tiszta, klasszikus illatú, koncentrált izzadásgátló aeroszol 48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen, hogy frissnek és száraznak érezhesd magad. Ugyanannyi ideig tart, mint a normál 150 ml Dove aeroszol és bárhova könnyen magaddal viheted, mert kis helyen is elfér!

Dike01

2018. augusztus 17.

75 ml-je pont annyi anyagot tartalmaz mint normál méretű társaik, kis helyen is elfér ez már egy jó pont : )izzadást nem is gátolja teljes mértékben de a szagokat elkendőzi és nem érzem úgy magam 10 perc után mint egy szennyes kosár.. A hónalj területe pár használat után sokkal hidratáltabb lett, bicajozás után is bátran mentem be pl .egy üzletbe órák után is csak a dezodor illatát éreztem hiába izzadtam meg . Foltot nekem nem hagyott sem bőrön ,sem ruhán (még a feketéken sem).

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

frankiehugme

2018. augusztus 17.

Nagyon szuper kis termék, aminek sokáig megmarad az illata, és nem hagyott nyomot a ruháimon!
A kiszerelése nagyon hasznos, utazáshoz kötelező :)

frankiehugme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

A kiszerelése nagyon hasznos, utazáshoz kötelező :)

netka

2018. augusztus 17.

Trnd projekt tesztelő vagyok. Imádom az illatát...bárcsak alumíniummentes lenne...

netka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

angimay

2018. augusztus 17.

Kis helyen is elfér, táskabarát. Illata finom. Szeretem.

angimay

Kis helyen is elfér, táskabarát. Illata finom. Szeretem.

kriszti.csatlos

2018. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam. Korábban használtam más márkájú compressed deot, de azt nem szerettem. Ez viszont istenkirály, nagyon jó! Kis helyen elfér, 35 fokban állatkert, 25 km-es túra biciklizés, és SEMMI szag, vagy izzadás! Nagyon szuper termék!

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

domnora

2018. augusztus 17.

Nagyon szuper termék! Ugyan olyan hatékony, mint a nagy tesója, de sokkal kisebb helyen is elfér. Most már minden táskában van egy deo!

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

kispajkos

2018. augusztus 6.

Trnd tesztelés keretében kaptam lehetőséget a kipróbálásra. Tökéletesen működik, ugyanaz a hatás, ugyanaz az illat, mint az eredeti kiszerelésnél. Szuper, hogy kis helyet foglal a táskámban és kíméli a környezetet. Ezentúl nem veszek nagy kiszerelésű dezodort.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Closet

2018. július 28.

Ugyanaz a hatás, mint a nagy testvérénél. Kompakt, tetszik.

Closet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Ugyanaz a hatás, mint a nagy testvérénél. Kompakt, tetszik.

Martu0508

2018. április 22.

Ugyanolyan jòl bejött, mint a sima verziòja, ez kisebb helyen is elfèr. Márciusban vettem, napi kèt használat mellett kb mèg fèlig van.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.