KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LivErpool

2017. december 4.

Hát ez is csak arra jó, hogy jól összekenje a felsőket.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hát ez is csak arra jó, hogy jól összekenje a felsőket.

redi96

2017. november 15.

Egyik kedvenc deom, ez az illat engem a tisztasagra emlekeztet, a tusfurdojet is nagyon szeretem.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

KissMinnie

2017. október 18.

A fújós dezodorral együtt használom, hosszan tartó, friss nőies illatot ad.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

A fújós dezodorral együtt használom, hosszan tartó, friss nőies illatot ad.

kismadár

2017. október 14.

Nagyon jó kis deo lenne, az illata isteni, igazi klasszikus Dove tisztaságillat, ápoltnak és frissnek érzem magam tőle. A hatása is jó, egész nap kitart, viszont a fekete és sötét ruhákat nagyon csúnyán összefogja, amit csak a mosás szed ki a pólóból. Emiatt muszáj levonnom egy csillagot.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

bezso

2017. október 13.

Az illata kellemes, a nép végén is érezni (ha nem sportolok napközben). A fekete ruhán nehezen letörölhető foltot hagy, ezért le kell vonnom egy csillagot.

bezso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illatosított stifteket valamiért nem bírja a bőröm, ez az egyetlen amitől nem lesz érzékeny és piros, az illata is nagyon kellemes! Szeretem!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

rszlr

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 26.

Ettől az egy deotól nem kaptam viszkető, irritált bőrt, bár nekem mindig is a Dove termékek használtak igazán, így ez nem csoda.
Az egy csillag levonása amiatt van, hogy amikor már a stift végefele járok, nem krémes állagú lesz a dezodor, hanem darabos, ami a hónaljon nem igazán mutat gusztusosan, valljuk be..
A másik problémám pedig az, hogy egyszerűen csak kiesik a vége a tartókájából, szóval nem tudom rendesen elhasználni.

Az illatát imádom, a szagok ellen pedig tényleg kiváló dezodor, valószínűleg sokáig ezt fogom használni.

rszlr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

googles

2017. augusztus 26.

Nem izzadok brutalisan, igy megfelel. De valahogy ez a puha, kremes allag nem a kedvencem. Es nem ez teljesitett a legjobban, nekem a Fa dezodorok jobban bevalnak. Igy kicsit lepontozom so-so kategoriara.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

csill87

2017. augusztus 15.

A fújós változatát használom már évek óta, ami tökéletesen véd még a legnagyobb forráságban is. Ezt azért próbáltam ki, mert nem akartam aeroszolos dezodort használni, hátha ez környezetbarátabb. De sajnos ez a stift nekem annyira nem jött be. Általában meg vagyok vele elégedve, de mikor nagy meleg van, ez nem véd olyan jól, mint a fújós változata.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Bedike

2017. augusztus 3.

Szeretem, nagyon jól teljesíti a dolgát. Kellemes az illata, még nem hagyott cserben. Korábban a golyós változatát használtam, de áttértem erre.

Bedike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2