Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anheszenamon

2018. szeptember 8.

Nagyon szeretem ezt a dezodort, kellemes az illata, de nyári melegben nem árt újrakenni napközben. Ennek ellenére 5 csillagot adok, mert megunhatatlan számomra. Szeretek kipróbálni újdonságokat, de ezt mindig újra veszem spray formájában is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Foltot hagy a ruhán. Rajtam nem tartós. Nem újravevős.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Foltot hagy a ruhán. Rajtam nem tartós. Nem újravevős.

Shaktika

2018. augusztus 14.

Isteni hosszan tartó illata van, de sajnos kimoshatatlan sárgás foltot hagy maga után a fehér ruháimon.

Shaktika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Kalarika

2018. augusztus 7.

sokféle dezodort próbáltam, nekem mind közül ez jött be a legjobban. Illatra is és hatásra is.
Szerencsére nem vagyok izzadós fajta, nekem nem ül be a ráncokba, de tény, hogy foltot hagy, ami ráadásul makacs is, nem lehet csak úgy pikk-pakk eltávolítani egy kis dörzsöléssel, keményen megdolgoztat, ha el akarod tüntetni és még akkor sem biztos, hogy sikerülni fog.
Nekem bevált ez a dezodor és ebben a natúr vagy eredeti tíusában.

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Nekem bevált ez a dezodor és ebben a natúr vagy eredeti tíusában.

zsofi9

2018. július 17.

Ez az illat ❤️ örök kedvenc, még azt is megbocsátom neki, hogy minden fekete ruhámat összefogta 😀😀

zsofi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Csilluska

2018. június 20.

Azt hiszem, már mindent elmondtatok róla elöttem. Kellemes illatú, viszont foltot hagy a ruhákon, és tényleg beleül a hónalj ráncaiba. Izzadásgátlás terén sem valami extra. Nem fogom újra venni, már áttértem a "fújós" dezodorokra, azok jobban bejöttek.

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

mpetra95

2018. június 12.

A régi jó Dove dezodor..:) Mindig ezt használom, olykor a szürke/ezüst vagy a rózsaszín változatát. Szappanos, tiszta illata van.
A ruhákat viszont tényleg nagyon befogja, és a nagy melegben bekukacosodik a hónalj ráncaiba, ami nem túl gusztusos, ezért nyáron maradnak a golyós verziók.

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

MargitSchwarz

2018. április 30.

Ez az egyetlen dezodor, ami maximálisan bevált. A többit egyszerűen nem tudom elviselni. Ez az igazi, a kék kupakos, ha nincs, és azonnal kell, alternatívaként megveszem a fehér kupakosat, de ez az igazi. A fújósakat és a golyósakat egyaránt nem tudom elviselni, csak ezt.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Zsazsika89

2018. április 23.

Imádom!!!Az illata,a hatása...Szoktam váltogatni de mindig vissza térek hozzá.

Zsazsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Imádom!!!Az illata,a hatása...Szoktam váltogatni de mindig vissza térek hozzá.

ronicic

2018. március 23.

Az illata isteni (mint szinte mindegyik Dove terméknek), viszont a teljesítménye közepes ebben a kategóriában.

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2