KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2012. június 22.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 880 Ft

Ár: 632 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 880 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Csilluska

2018. június 20.

Azt hiszem, már mindent elmondtatok róla elöttem. Kellemes illatú, viszont foltot hagy a ruhákon, és tényleg beleül a hónalj ráncaiba. Izzadásgátlás terén sem valami extra. Nem fogom újra venni, már áttértem a "fújós" dezodorokra, azok jobban bejöttek.

Csilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

mpetra95

2018. június 12.

A régi jó Dove dezodor..:) Mindig ezt használom, olykor a szürke/ezüst vagy a rózsaszín változatát. Szappanos, tiszta illata van.
A ruhákat viszont tényleg nagyon befogja, és a nagy melegben bekukacosodik a hónalj ráncaiba, ami nem túl gusztusos, ezért nyáron maradnak a golyós verziók.

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

MargitSchwarz

2018. április 30.

Ez az egyetlen dezodor, ami maximálisan bevált. A többit egyszerűen nem tudom elviselni. Ez az igazi, a kék kupakos, ha nincs, és azonnal kell, alternatívaként megveszem a fehér kupakosat, de ez az igazi. A fújósakat és a golyósakat egyaránt nem tudom elviselni, csak ezt.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Zsazsika89

2018. április 23.

Imádom!!!Az illata,a hatása...Szoktam váltogatni de mindig vissza térek hozzá.

Zsazsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Imádom!!!Az illata,a hatása...Szoktam váltogatni de mindig vissza térek hozzá.

ronicic

2018. március 23.

Az illata isteni (mint szinte mindegyik Dove terméknek), viszont a teljesítménye közepes ebben a kategóriában.

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

bednem

2018. február 26.

Illata jó, de befogja a ruhát és közepesen teljesít.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Illata jó, de befogja a ruhát és közepesen teljesít.

botanicannie

2018. február 7.

A legfinomabb illat,
megbízható!

botanicannie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

A legfinomabb illat,
megbízható!

LivErpool

2017. december 4.

Hát ez is csak arra jó, hogy jól összekenje a felsőket.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hát ez is csak arra jó, hogy jól összekenje a felsőket.

redi96

2017. november 15.

Egyik kedvenc deom, ez az illat engem a tisztasagra emlekeztet, a tusfurdojet is nagyon szeretem.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

KissMinnie

2017. október 18.

A fújós dezodorral együtt használom, hosszan tartó, friss nőies illatot ad.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

A fújós dezodorral együtt használom, hosszan tartó, friss nőies illatot ad.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2