KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Parfuwoman

2018. június 9.

Én már annyi kézműves szappant kaptam ajándékba ,s egy idő után mindegyik a kukában landolt,annyira szárították a kezemet. Szerintem ez a legjobb szappan a világon ,az uborkás verzióját is imádom .
Nem szárít ,krémes ,kellemes az illata ,jól is tisztít és nekem sokáig elég . Nagyon szeretem ,az ára is szerintem rendben van. Fürdéskor és kézmosásra használom.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Martu0508

2018. május 3.

Ez az a szappan, amivel fürdeni is tudok. A habja krèmes, a bőrömet nem irritálja, nem szárìtja. Ráadásul a tipikus "Dove" illatot is imádom. Sajnálom, hogy nem CF a cèg, ìgy meg kellett válnom tőle.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

koromlakkok

2018. április 26.

Szeretem ezt az eredeti dove illatot, nem lehet megunni. Szerintem nem szárít és jól habosodik, nekem bevált.

koromlakkok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

SMH

2018. április 24.

Nem vagyok egy szappanos még a méregdrága Lush szappanokat sem szeretem. Viszont ha választanom kéne, hogy milyen szappant használjak, akkor tuti hogy a Dove lenne. Nem szárít, nem viszketek tőle, kellemes az illata, tetszik a krémessége, az hogy nem habzik kicsit fura de megszokható.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Fruzsiii

2018. április 23.

Szerintem nagyon jó kis szappan,elég gyakran mosok kezet,és ez nem szárítja ki!Arctisztításra nekem nagyon bevált,szépen leszedi a szennyeződéseket,és nem pattogzik ki tőle az arcbőröm :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hecate

2018. április 10.

Isteni. :o)

A Dove szappanját és a nagy tégelyes krémjét (Dove Supreme Body Silk) kedvelem. :o)

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Isteni. :o)

Kokuszreszelek

Korcsoport: < 18
2018. április 3.

Nem szárit, nagyon finom az illata.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 3.

Nem szárit, nagyon finom az illata.

Reni666

2018. március 29.

nagyon jo szappan .
Nem szárit , szépen hidratál . arcra is kiválo :)

Reni666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

nagyon jo szappan .
Nem szárit , szépen hidratál . arcra is kiválo :)

lilbenike

2018. március 3.

Nagyon jó!
Szerelem! !
Nem szárított, krémes finom puha!

lilbenike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Nagyon jó!
Szerelem! !
Nem szárított, krémes finom puha!

Szaszaa32

Korcsoport: < 18
2018. március 2.

Sosem voltam szappannal fürdő, mindig minden fele draga tusfurdoket vettem, aztán karacsonykor kaptam szettben egy tusfurdot egy ilyen szappannal és kipróbáltam. Azóta már majdnem elfogyott. Kicsit szaritja a borom ezért csak 4 csillag. Ha nagyon zsíros az arcborom akkor ezzel megmosom majd hidratalom mert amúgy nagyon ki szaritja és újra puha lesz az arcborom. Osszessegeben nekem tetszik az illata is jobban megéri mint a sok draga tusfurdo és kornyezetbaratabb is.

Szaszaa32
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: BHT