KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Zsofizsofi10

2017. január 9.

nagyon jó szappan, imádom!! az illata a legjobb az egészben, szuper!

Zsofizsofi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyon jó szappan, imádom!! az illata a legjobb az egészben, szuper!

Helene

2017. január 2.

Régen ezt használtam fürdésre. Jól tisztított és nem szárította a bőrömet, sőt mintha kicsit hidratált volna is. Ma már nem látom a boltokban, legalább is ahol élek.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Vicamici

2016. december 28.

A kedvencem ez a szappan is. Imádom ahogy fürdés közben körbeölel az illata, és ahogy ápolja, tisztítja közben a bőröm. Nem szárít és még az arcomra is használom néha.

Vicamici
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 28.

mse02

2016. december 12.

Ú, hát őt én is nagyon imádom.
Nekem a ruhás szekrényem összes polcán és fiókjában lapul belőle egy!!!
Onnan hordom át a fürdőbe, amikor kifogy.
Egész testre nem használom csak kézmosónak és néha arcra, na meg szekrény illatosítónak :D

mse02
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Ú, hát őt én is nagyon imádom.
Nekem a ruhás szekrényem összes polcán és fiókjában lapul belőle egy!!!
Onnan hordom át a fürdőbe, amikor kifogy.

SzilviaS

2016. november 12.

imádom a Dove minden termékét,szappant csak én használom a családból és csak ha fürdök,zuhanyzásnál macerás,így elég sokáig kitart,krémes,illat finom

SzilviaS
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

gyurmafigura

2016. október 29.

Nagy kedvencem. Csodás az illata és a bőröm is szereti. Egyetlen hátránya, hogy a krémes állagából kifolyólag a vége felé szétesik a szappan.

gyurmafigura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Rika90001

2016. október 19.

Legalább 4 dobozzal van itthon mindig mert sosem lehet tudni...imádom,én ezzel kezdem a sminklemosást, nagyon puha lesz az arcom és az az igazi tiszta érzésem van tőle. Mivel sokat főzök elég zsíros tud lenni az arcom egész nap, így időközönként lemosom az arcom vele és újra üde. Nem voltam tőle kiütéses, nem csípi a szemem ami nagyon jó tulajdonsága más szappanokkal szemben. És az íze is jó lehet mert a fiam mindig nyalogatni szeretné...ez csak vicc volt

Rika90001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Linduka

2016. október 19.

Ez az ami nélkül nem utazom el. Zuhanyozni is kiváló, én a sminkes arcomat is ezzel mosom meleg vízzel le, és csak utána kezdem el sminklemosózni. Ez az első véleményem és azt gondolom a DOVE szappan legalább 20 éve barátom,így természetesen ezzel kezdtem. Az arcomat és a nyakamat alaposan lemosom ezzel, majd utána egyéb ápolók következnek. Nem tudom mit csinálok ha nem lesz egyszer!

Linduka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

senskin

2016. szeptember 27.

Alapszappan. Krémes, nőies, púderes. Finom. Rég használtam már. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Alapszappan. Krémes, nőies, púderes. Finom. Rég használtam már. :)

LittleSpark

2016. szeptember 20.

Szeretem a Dove termékeket, a különleges-jellegzetes illatukat. Ezt a szappant is szeretem, bár nekem jobban szárít mint a többi szappanom vagy tusfürdőm. Ettől függetlenül egy jó szappan, sokáig tart és olcsó is. Jól habzik és nem fogy túl gyorsan. Egy örök polclakó nálam :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Tallowate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Tallowate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891