KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szepsegapolasanna2

2017. október 19.

Nagyon szeretem az illatát!!

szepsegapolasanna2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon szeretem az illatát!!

KissMinnie

2017. október 18.

Nőies, finom, hosszan tartó az illata. Kevésbé szárad a bőröm, amióta ezt használom. Az arcom tisztítására is használom, egyáltalán nem szárít.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

ggsmgy

2017. október 3.

Nagyon szeretem, abszolút favorit régóta. Egyszerű és nagyszerű!

ggsmgy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Nagyon szeretem, abszolút favorit régóta. Egyszerű és nagyszerű!

MadKat

2017. szeptember 27.

Nemrégiben kezdtem szappanokat is használni, nemcsak tusfürdőket, és Dove szappant vettem elsőként, mivel imádom a tusfürdőit is. Nagyon szeretem, úgy veszem észre, hogy még az arcom is szereti, pedig az nagy szó, mert az arcbőrömet általában minden irritálja.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Meloca

2017. szeptember 19.

Jól habzik, jól tisztít, az illata átlagos, nekem sajnos ez is szárítja a bőröm!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Egyértelműen szappanok közül a legjobb választás, sokáig kerestem, próbálgattam más termékeket is, de ez mindent vitt. Nagyon jól tisztít, radíroz és selymesen puha lesz tőle a bőr. Veri az összes biokozmetikumot is.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Imádom! Nagyon jól habzik és kellemes az illata <3

szalingersarilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Imádom! Nagyon jól habzik és kellemes az illata <3

mancus2

2017. augusztus 16.

Finom illat, krémes dús hab :-) szeretem

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Finom illat, krémes dús hab :-) szeretem

szevin007

2017. augusztus 14.

Mostanában nem csak fürdéshez használom, hanem arc/hajmosáshoz is, ha épp nincs kéznél más. Továbbá borotválkozáshoz is kiváló. Nem szárít, nem irritál.

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 13.

Imadom a tipikus Dove illatot.Mindig van belole itthon,jol hidratal

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 13.

Imadom a tipikus Dove illatot.Mindig van belole itthon,jol hidratal

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Tallowate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Tallowate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891