KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Krémmánia Kedvencek a -től
zahraa

2017. április 17.

Klasszikus darab. Hamisitatlan Dove illat, es finom, hidratalo hatas. :)
Nem okoz irritaciot.

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Klasszikus darab. Hamisitatlan Dove illat, es finom, hidratalo hatas. :)
Nem okoz irritaciot.

Kremcica

2017. április 8.

Régi klasszikus szappan a családban. Kellemes dove-os tisztaságillat mellett nem szárít, irritál. 5*

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Magnolieae

2017. április 6.

Az ekcémás kezemre semmi mást nem tudok irritáció mentesen használni kézmosáshoz, csak ezt, bizonyos háziszappanokat és a gyógyszertári babafürdetőt. Praktikusság és ár szempontjából ezek közül a Dove krémszappan a legjobb, ezért 5 csillag!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

stellu16

2017. március 31.

Ha pattanásosabb az arcom 1-2 nap ezzel tisztítom meg rendbe is hozza.Nem kell különféle kencéket magamra kenni. Tisztít és hidratál is. Ára is megfelelő.

stellu16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

Veronika8614

2017. március 13.

Én is tusoláshoz használom, sokkal jobb az átlag tusfürdőknél, tényleg kevésbé szárít, de volt már ennél jobb természetes, natúr szappanom. Viszont ezt nagyon könnyű beszerezni, jó az ára, ami azért is előny, mert nálunk elég gyorsan fogy. Mindennapi tusoláshoz nekem megfelelő, utána általában azért használok krémet vagy olajat.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Silverfang

2017. március 12.

Sokkal jobb, mint bármelyik tusfürdő. Nem szárít, illata nagyon jó. A sok tusfürdő agyon szárította a bőrömet, már.csak Dove szappanokkal fürdöm.

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Ella

2017. március 10.

Imádom az illatát. :-) Amikor kislány voltam és agyonreklámozták a TV-ben, valamelyik rokontól kaptam talán névnapomra. Annyira kellemes állagú, nem lesz "radírszerű" a kezem, ha ezt használom. Talán emiatt is történt, hogy ezt a bizonyos első Dove szappanomat nem kézmosásra, hanem tusolásra használtam. :D Pihe-puha lett a bőröm. Persze aztán rájöttem, hogy létezik tusfürdő változata is és kézmosáshoz azóta leginkább folyékony szappant használunk, de ha akcióban látom, mindig beszerzek belőle néhány darabot.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

senskin

2017. március 9.

Alapszappan. Szinte nincsen, aki még nem ismeri. :)Krémes, nőies, púderes. Finom. Olyan szappan, hogyha nincsen más éppen, akkor is elégedett vagyok vele, mert egyszerű és sosem irritál. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Kriszta72

2017. február 22.

Rég óta használom, régebben gyakran újravettem, mostanában valahogy elmarad. Szeretem a jellegzetes illatát és a nagyon krémes habját! Nekem mindig is egy élmény lesz, valahogy hozzá szoktam mert sokat használtam. Nem szárított, sokáig elegendő volt.

Kriszta72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

Enci90

2017. január 25.

Nagyon jó, ahelyett, hogy szárítaná a bőröm, inkább hidratálja. Az illatát is nagyon szeretem. MustHave!!!

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Tallowate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Tallowate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891