KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

stylo

2018. január 17.

Ha szeretném az illatát, ez volna a kedvenc szappanom. Jó az állaga, nem szárít, jól habzik. De nem jó az illata, és az összes dove szappannal ez a bajom. Kár.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

merleghinta

2018. január 16.

Nagyon szeretem az illatát, és az állagát. Jól habzik, de nem túl. Csak szappant használok, tusfürdőt egyáltalán nem😊

merleghinta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Anna922

2017. december 31.

Mindig ezt vásárolom, ez az egyetlen szappan, ami nem szárítja a bőrömet, és nem kell utána kézkrémet is használom.

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

leili

2017. november 16.

Szerintem a hazai piacon lévő legjobb szappan. Sok-sok szappant "elfogyasztottam" már, de majdnem mind szárított, húzódott utána a bőröm, nem tudtam elképzelni, hogy minden tusfürdőt lecserélek a fürdőszobámban egy db Dove szappanra egyszer és csak ezzel (illetve a többi Dove-val) fürdök és mosok arcot. Ettől teljesen tisztának érzem magam és még sokáig érezni a finom tisztaságillatát a bőrömön. Persze néha elcsábulok egy-egy tusfürdőre, de visszatérek mindig . Szóval 5*

leili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

evievi

2017. november 15.

Legjobb szappan amit valaha hasznàltam.Finom illata van jó krémes :)

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Legjobb szappan amit valaha hasznàltam.Finom illata van jó krémes :)

nikimanó

2017. október 30.

nekem nagyon tetszik pedig nem szeretem az illatos szappanokat. jó az állaga, formája, jó kellemes habja van, nem irritál, nem szárít,még az illata is jó. még arca sem okoz bajt. jó kis szappan.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

balazskrisztii

2017. október 29.

Imádom az illatát és a hatását is. Soha nem okozott problémát az érzékeny és száraz bőrömnek. Amikor lehetőségem van rá ezt veszem (vagy a folyékony változatát)

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

AKiss

2017. október 24.

Hű, évekig használtam egyetemi évek alatt, a szoctámból erre futotta :))) Teljesen jó volt, az illatát is szeret(t)em, volt hozzá ajándék átlátszó Dove feliratos szappantartóm, nagyon menő volt ez egy kollégiumban 15 éve :))) Akkor nélkülözhetetlen volt számomra és nagyon megfelelt, icipicit szárított talán, de *****-ot érdemel :)

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

szepsegapolasanna2

2017. október 19.

Nagyon szeretem az illatát!!

szepsegapolasanna2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon szeretem az illatát!!

KissMinnie

2017. október 18.

Nőies, finom, hosszan tartó az illata. Kevésbé szárad a bőröm, amióta ezt használom. Az arcom tisztítására is használom, egyáltalán nem szárít.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Tallowate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Tallowate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891