KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scent

2018. augusztus 7.

Krémes illatú és állagú szappanozás, mindig visszakanyarodom hozzá. Ezt, a klasszikust kedvelem.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

CeCeDrake

2018. augusztus 5.

Nálam nagyobb szappan ellenes nem biztos, hogy van :-D
Viszont ebben a nagy melegben vettem ezt a klasszikus Dove szappant (Niveat szerettem volna, de sötétkék sehol nem volt).
Azt tapasztaltam végignézve a kínálatot, hogy túlnyomórészt natúr szappanok vannak mindenhol, na azokat én nem bírom.
Szükségét éreztem egy szappannak, mivel a tisztító ereje sokkal hatékonyabb, mint bármelyik tusfürdőé.
Ebben a rekkenő hőségben egy séta a poros városban és még egy hercegnő lába is koszos lesz szandál/papucs viselése esetén.
Lábra ez a leghatékonyabb tisztító.
Az illata kellemes, nem szárít különösebben.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nálam nagyobb szappan ellenes nem biztos, hogy van :-D
Lábra ez a leghatékonyabb tisztító.
Az illata kellemes, nem szárít különösebben.

SzVivien

2018. július 26.

Kellemes illat, lágy hab. Legjobb szappan arcra, kézre, testre. Csillagos 5!

SzVivien
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Kellemes illat, lágy hab. Legjobb szappan arcra, kézre, testre. Csillagos 5!

dorinella

2018. július 25.

Nekem nagyon bevált!Imádom az illatát egyszerűen csak ajánlani tudom.

dorinella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Nekem nagyon bevált!Imádom az illatát egyszerűen csak ajánlani tudom.

Vala111

2018. július 3.

Tinédzserként vettem először amikor még nem volt pnzem csodakrémekre és tanácsot se tudtam kérni igazán senkitől. Bár a durva pattanásos korszakon már túl voltam, elkelt a segítség. Olyan csodát tett a bőrömmel mint a reklámokban. Most 20 évvel később is reggelente ezzel mosok arcot. Talán annyi változott hogy szárazabb lett helyenként a bőröm, de ez nem a szappan hibája. Azota szárit egy kicsit, ezért télen nem minden nap használom, de úgyis mindíg használok hidratálót, ezért nem zavar.
Illata tipikus Dove illat, ízlés kérdése, én szeretem.

Vala111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Illata tipikus Dove illat, ízlés kérdése, én szeretem.

NoemiToth

2018. június 28.

Csoda szappan. Újravevős

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Csoda szappan. Újravevős

Parfuwoman

2018. június 9.

Én már annyi kézműves szappant kaptam ajándékba ,s egy idő után mindegyik a kukában landolt,annyira szárították a kezemet. Szerintem ez a legjobb szappan a világon ,az uborkás verzióját is imádom .
Nem szárít ,krémes ,kellemes az illata ,jól is tisztít és nekem sokáig elég . Nagyon szeretem ,az ára is szerintem rendben van. Fürdéskor és kézmosásra használom.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 9.

Martu0508

2018. május 3.

Ez az a szappan, amivel fürdeni is tudok. A habja krèmes, a bőrömet nem irritálja, nem szárìtja. Ráadásul a tipikus "Dove" illatot is imádom. Sajnálom, hogy nem CF a cèg, ìgy meg kellett válnom tőle.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

koromlakkok

2018. április 26.

Szeretem ezt az eredeti dove illatot, nem lehet megunni. Szerintem nem szárít és jól habosodik, nekem bevált.

koromlakkok
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

SMH

2018. április 24.

Nem vagyok egy szappanos még a méregdrága Lush szappanokat sem szeretem. Viszont ha választanom kéne, hogy milyen szappant használjak, akkor tuti hogy a Dove lenne. Nem szárít, nem viszketek tőle, kellemes az illata, tetszik a krémessége, az hogy nem habzik kicsit fura de megszokható.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: BHT