KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

kunikida

2018. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát. Igaz szárítja bőrt, de kezet mosni i jó! Imádom

kunikida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Egyszerűen imádom az illatát. Igaz szárítja bőrt, de kezet mosni i jó! Imádom

Anna18

2018. november 25.

Elcsábulok időnként más termékek felé, mert hajt a kíváncsiság, de mégis ez a legjobb. Krémes és illatos hab, nem szárad tőle a bőröm. A jól bevált dolgok mellett tényleg meg kell maradni.

Anna18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

lovemiyu

2018. november 18.

Mivel mostanában próbálok egyszerűbben és környezettudatosabban élni, nem akartam egy újabb drága arctisztítóra költeni műanyag csomagolásban, de nem gondoltam, hogy egyszer egy "mezei" szappannal fogok arcot tisztítani. Itt olvastam, hogy más is használja arra, így kipróbáltam.
Natúr szappanokat már próbáltam, többet is, de nem igazán váltak be. Ez a szappan sokkal jobb, mint bármelyik, amit eddig próbáltam. Nem csíp, gyengéden tisztít, kellemes az illata, összetevők is jónak tűnnek, árban gazdaságosabb egy natúr szappannál. Minimálisan szárít, érdemes utána jól hidratálni. Testre is ki fogom próbálni.

lovemiyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

gabriella0809

2018. november 15.

Nem szárít, érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom, akár sminklemosásra is, főleg azoknak akinek a különböző lemosókat nem bírja az arcbőre.

gabriella0809
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

HNReni

2018. november 10.

Nagyon jó az illata. Nem szárít. Én leginkább arc és smink ecset, smink szivacs tisztítására használom, mert nagyon jól tisztít. De tusolni is szoktam vele, amikor úgy érzem. Jobban tisztít, mint egy tusfürdő szerintem.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Marcsi66

2018. szeptember 11.

Már nem emlékszem h mikor hagytam abba,,,,de most megint szappanozok,mi mást is vehettem volna legelőször mint ezt,Nagyon szeretem az illatát,annyira jól kigondolt,és ehhez a finom krémes habos tisztasághoz tényleg csúcs.Az arcomat is merészelem vele,sőt az intim részeknél sincs probléma!!!! Ez azért nem semmi!! Sorozatból ő a kedvenc,de hajlok rá h a többit is kipróbáljam,(argánost biztos)

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Lea2

2018. szeptember 8.

Nagyon régóta használom. Szerintem jó illata van, és sokkal jobban tisztít mint a tusfürdők, sportolás után vagy vagy a nyári hőségben sokkal jobb érzés használni mint egy tusfürdőt. Nekem arcra is bevállt, és annak is nagyon örülök, hogy papírdobozos csomagolása van, és nem kell a szemetesbe dobjak egy újabb műanyag flakont... általában akciókkor veszek. nagyobb kiszerelésben és így nagyon megéri az árát. A tusfürdő vásárlásról le is szoktam. nagyon jók a különböző változatai is.

Lea2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

CeCeDrake

2018. augusztus 5.

Nálam nagyobb szappan ellenes nem biztos, hogy van :-D
Viszont ebben a nagy melegben vettem ezt a klasszikus Dove szappant (Niveat szerettem volna, de sötétkék sehol nem volt).
Azt tapasztaltam végignézve a kínálatot, hogy túlnyomórészt natúr szappanok vannak mindenhol, na azokat én nem bírom.
Szükségét éreztem egy szappannak, mivel a tisztító ereje sokkal hatékonyabb, mint bármelyik tusfürdőé.
Ebben a rekkenő hőségben egy séta a poros városban és még egy hercegnő lába is koszos lesz szandál/papucs viselése esetén.
Lábra ez a leghatékonyabb tisztító.
Az illata kellemes, nem szárít különösebben.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Nálam nagyobb szappan ellenes nem biztos, hogy van :-D
Lábra ez a leghatékonyabb tisztító.
Az illata kellemes, nem szárít különösebben.

SzVivien

2018. július 26.

Kellemes illat, lágy hab. Legjobb szappan arcra, kézre, testre. Csillagos 5!

SzVivien
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Kellemes illat, lágy hab. Legjobb szappan arcra, kézre, testre. Csillagos 5!

dorinella

2018. július 25.

Nekem nagyon bevált!Imádom az illatát egyszerűen csak ajánlani tudom.

dorinella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Nekem nagyon bevált!Imádom az illatát egyszerűen csak ajánlani tudom.

Antioxidánsok: BHT