KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   265 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Spengi, az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. február 20.

Kategória:   Szappanok

A Dove krémszappan külsőre talán úgy néz ki, mint bármely más szappan. A Dove márka alapját jelentő krémszappant a második világháború alatt fejlesztették ki, sebek és égési sérülések tisztítására használták. Igazából ez volt az első minőségi teszt, ahol a termék kiállta a próbát. Az ¼  rész hidratálókrémnek és bőrsemleges pH-értékének köszönhetően a Dove nem szárítja a bőrt, mint a hagyományos szappan.

Veronika8614

2017. március 13.

Én is tusoláshoz használom, sokkal jobb az átlag tusfürdőknél, tényleg kevésbé szárít, de volt már ennél jobb természetes, natúr szappanom. Viszont ezt nagyon könnyű beszerezni, jó az ára, ami azért is előny, mert nálunk elég gyorsan fogy. Mindennapi tusoláshoz nekem megfelelő, utána általában azért használok krémet vagy olajat.

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Silverfang

2017. március 12.

Sokkal jobb, mint bármelyik tusfürdő. Nem szárít, illata nagyon jó. A sok tusfürdő agyon szárította a bőrömet, már.csak Dove szappanokkal fürdöm.

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Ella

2017. március 10.

Imádom az illatát. :-) Amikor kislány voltam és agyonreklámozták a TV-ben, valamelyik rokontól kaptam talán névnapomra. Annyira kellemes állagú, nem lesz "radírszerű" a kezem, ha ezt használom. Talán emiatt is történt, hogy ezt a bizonyos első Dove szappanomat nem kézmosásra, hanem tusolásra használtam. :D Pihe-puha lett a bőröm. Persze aztán rájöttem, hogy létezik tusfürdő változata is és kézmosáshoz azóta leginkább folyékony szappant használunk, de ha akcióban látom, mindig beszerzek belőle néhány darabot.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

senskin

2017. március 9.

Alapszappan. Szinte nincsen, aki még nem ismeri. :)Krémes, nőies, púderes. Finom. Olyan szappan, hogyha nincsen más éppen, akkor is elégedett vagyok vele, mert egyszerű és sosem irritál. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Kriszta72

2017. február 22.

Rég óta használom, régebben gyakran újravettem, mostanában valahogy elmarad. Szeretem a jellegzetes illatát és a nagyon krémes habját! Nekem mindig is egy élmény lesz, valahogy hozzá szoktam mert sokat használtam. Nem szárított, sokáig elegendő volt.

Kriszta72
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

Enci90

2017. január 25.

Nagyon jó, ahelyett, hogy szárítaná a bőröm, inkább hidratálja. Az illatát is nagyon szeretem. MustHave!!!

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Mariliisa

2017. január 21.

Annyira, annyira jó szappan lenne, hiszen hihetetlenül jól hidratál, de egyszerűen nem bírom elviselni az illatát. Tudom, hogy mindenki szereti, de engem nagyon idegesít az az illat, szóval hiába kapok folyton ajándékba innen-onnan, mindig továbbajándékozom.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

pixie

2017. január 19.

Imádom! Szeretem váltogatni az illatokat, így mindig van 2-3 tusfürdő még emellett, de ő állandó a polcon :) Nem szárít (legalábbis jóval kevésbé, mint más), az érzékeny arcbőrömet se bántja. Férjem is imádja rajtam az illatát, finom, visszafogott, nőies alap-illat.

pixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Zsofizsofi10

2017. január 9.

nagyon jó szappan, imádom!! az illata a legjobb az egészben, szuper!

Zsofizsofi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyon jó szappan, imádom!! az illata a legjobb az egészben, szuper!

Helene

2017. január 2.

Régen ezt használtam fürdésre. Jól tisztított és nem szárította a bőrömet, sőt mintha kicsit hidratált volna is. Ma már nem látom a boltokban, legalább is ahol élek.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Emolliensek: Stearic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Sodium Tallowate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Tisztítószerek: Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Tallowate, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891