KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

devababa

2018. február 14.

Nagyon kellemes illata van, nem mondhatom, hogy intenziv shea vaj vagy vamilia illat, inkabb ezek kevereke plussz a klasszikus Dove illat. Minosegre ugyanaz, mint a klasszikus valtozata. Szepen habzik. Arban nagyon korrekt. Egyaltalan nem szaritja ki a borom, sem kezmosaskor, sem zuhanyzas kozben. Szerintem mindenkeppen megeri.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

turospalacsinta

2018. január 22.

Mostanában ezt használom, elégedett vagyok vele, egészséges és nem szárít, az illata nem kiemelkedő de jó.

turospalacsinta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

bugeyes

2018. január 20.

Alapból szeretem a Dove szappanokat és tusfürdőket. Nagyon szeretem az illatát ennek a szappannak is és tényleg nem szárítja a bőröm. Ha ezzel a szappannal fürdök, utána olyan a bőröm, mint egy babáé. :) Kicsit lehetnének szebbek az összetevők, ezért csak 4*.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Csirip74

2017. november 29.

Sokkal krémesebb mint az eredti, nagyon puha a bőröm zuhanyzás után. Kéz és arcmosásra most is az eredetit használom, fürdéshez pedig ezt a fajtát. Illata mesés, és egyáltalán nem szárít.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

siss

2017. november 2.

Könnyedén felhabzik,finom krémes habja van és isteni illata.Viszont engem sajna kissé szárít,kell mellé testápoló mindenképp.Az egyik legjobb illatú Dove szappan.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Gica81

2017. szeptember 6.

Mint minden Dove termék így ez is 5*.
Ennek a szappannak az illata mennyei finom.
A hidratálása is kiváló :-)

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Mint minden Dove termék így ez is 5*.
Ennek a szappannak az illata mennyei finom.
A hidratálása is kiváló :-)

poplacsek

2017. július 31.

Eszméletlen karakteres illat, hidratál és jól tisztít. Arctisztításra használom, ugyan is jobbnak bizonyult, mint bármelyik tonik vagy arctisztító.

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Juuice

2017. július 1.

Nagyon jó illata van, kézmosáshoz használom, fürdéshez nem, nem szárít, viszont eleg gyorsan elfogyott, és a vége összetört és apró darabokban kötött ki a csapban.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Ancs

2017. március 19.

Nos, a párom lepett meg vele, de azt vettem észre hiába van megfelelő szappantartó alatt olyan mintha állandóan nedves lenne, illetve mintha a vége felé szét akarna törni. Az ekcémás ujjamat kikezdte...viszont az illata tényleg kellemes a dobozát meg is tartottam, és hosszú ideig éreztem a kezeimen az illatát ami tetszett. Én kettő csillagot adok neki ezért.

Ancs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Silverfang

2017. március 12.

Nem szárít, isteni vele fürödni. Szuper illata van. 😘

Silverfang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Nem szárít, isteni vele fürödni. Szuper illata van. 😘

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!