KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: farkash82, Módosítva: 2013. január 16.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Vaniliával és sheával.

blackrose

2018. november 1.

A testápolójával együtt kaptam èdesanyámtól. Kellemes illata van, krèmes, a bőrömet nem szárítja. Nyáron nem használnám, nekem tipikusan a telet idèzi. Szeretem, nem hiába az èdesanyák mindig tudják mi a legjobb a gyermeküknek...:)

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Vanillacream

2018. október 26.

Imádom az illatát! Mivel ekcémával küzdök, a sima szappanok nálam a "jobb időszakokban" jöhetnek csak szóba. Ezzel viszont nem tudtam várni (amikor megvettem a boltban, hazáig le se tettem a kezemből). Lehet a sheavajnak köszönhetően, lehet csak azért, mert annyira akartam hogy működjön, de nem okozott se foltokat, se nagyobb szárazságot a problémás bőrömön. Talán mintha a habzása erősebb lenne a többi szappannál. Az illata pedig tényleg kellemes, nem túl intenzív, mégis utána órákig érzem a bőrömön. Ár-érték arányban nagyon-nagyon jó! Azóta többet is vettem már!

Vanillacream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

szenbe

2018. október 20.

Nagyon jó. Krémes, jól habzik, és nem szárít. A tusfürdő változatát is nagyon szeretem.

szenbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Monitaaa83

2018. július 7.

Szappanok közül csakis a Dove! Mindegyik nagyon jó! Kellemes illata van, fincsi vaníliás! Illatozik tőle a fürdőszoba! Zuhányzáshoz, arcmosáshoz egyaránt jó, nem irritál!

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Fairy0124

2018. június 9.

A Dove szappanok, az összes, nagyon jók,és egyáltalán nem szárítanak,nem is tudom mikor testápolóztam utoljára,mióta Dove szappanokkal fürdök. Illatuk is jó, érződik rajtam.

Fairy0124
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

devababa

2018. február 14.

Nagyon kellemes illata van, nem mondhatom, hogy intenziv shea vaj vagy vamilia illat, inkabb ezek kevereke plussz a klasszikus Dove illat. Minosegre ugyanaz, mint a klasszikus valtozata. Szepen habzik. Arban nagyon korrekt. Egyaltalan nem szaritja ki a borom, sem kezmosaskor, sem zuhanyzas kozben. Szerintem mindenkeppen megeri.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 14.

turospalacsinta

2018. január 22.

Mostanában ezt használom, elégedett vagyok vele, egészséges és nem szárít, az illata nem kiemelkedő de jó.

turospalacsinta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 22.

bugeyes

2018. január 20.

Alapból szeretem a Dove szappanokat és tusfürdőket. Nagyon szeretem az illatát ennek a szappannak is és tényleg nem szárítja a bőröm. Ha ezzel a szappannal fürdök, utána olyan a bőröm, mint egy babáé. :) Kicsit lehetnének szebbek az összetevők, ezért csak 4*.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Csirip74

2017. november 29.

Sokkal krémesebb mint az eredti, nagyon puha a bőröm zuhanyzás után. Kéz és arcmosásra most is az eredetit használom, fürdéshez pedig ezt a fajtát. Illata mesés, és egyáltalán nem szárít.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

siss

2017. november 2.

Könnyedén felhabzik,finom krémes habja van és isteni illata.Viszont engem sajna kissé szárít,kell mellé testápoló mindenképp.Az egyik legjobb illatú Dove szappan.

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!