KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   850 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 23.

Kategória:   Tusfürdők

A rózsaolajos tusfürdőhab hidratálja és táplálja a bőrt. Borotváláshoz is alkalmas.

Lestine

2018. május 17.

Borotválkozáshoz használom, nagyon nagyon szeretem! Nem ragad, mint egy borotvahab, és sokkal habosabb, mintha csak a tusfürdőmet habosítanám fel. Számomra tökéletes.

Lestine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

szivecske

2018. május 5.

Néha megkívánok 1-1 habos tusit, erre is elcsábultam. Illata kifejezetten kellemes, tavaszias, könnyed, de mégis sűrű hab, szépen hidratál. A halványkék Niveához képest nagy különbséget nem érzek, ennek talán gyorsabban elillan az illata. Borotválkozni is tökéletes. Árban elég drága, de akcióban megéri, még lehet visszatérek rá vagy más illatban

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Vani

2018. május 2.

én nagyon szeretem:)

Vani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

én nagyon szeretem:)

Nymphea

2018. április 30.

Azt hiszem részben egyet kell értenem az előttem szólókkal. Nincs annyira nekem sem meg a tisztaságérzés, amit szeretek érezni, és érzem is a hagyományos állagú tusik használata után. A habját és az illatát is szeretem, de az az enyhe illat ami van neki, már a kádból kiszállás után sem érződik. Akciósan jutottam hozzá, de még ennyi pénzt sem ér meg, mert azt vártam volna, hogy valamivel többet tud, mint egy Balea.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

LipQueen

2018. április 26.

Hát nekem nagyon nem jött be :( A kis dörzsölős illatpapír alapján valami intenzívebbre számítottam, és elvileg borotválkozni is lehet vele, meg hidratál, alapvetően a kedvenc lush testápolóm illatát akartam vele "felerősíteni". Nem jött össze, irritálta a bőrömet, borotválkozás után nem győztem hidratálni, az illata meg egyből elillan. Elhasználgatom, de biztos nem veszem újra, már vettem is helyette mást. Szomorú vagyok :(

LipQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Banszky

2018. április 25.

Olyan kis semmilyen. Illata nem annyira jó,az állaga tipikus kemény hab,aki már használt hasonlót az tudja milyen. Legalább kellemes,puha érzetet nyújt viszont nincs az az igazi tisztaságérzésem tőle amit zuhany után szeretek érezni. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Hidratálók: Glycerin, PEG-4

Forrás: ITT