KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Brandt

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: bibi2013, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító, mitesszer-eltávolító pakolás, 5-10 perc hatóidő.

Ricky001

2015. február 21.

Update: szülés után úgy látszik változott a bőröm, most használtam újra és egészen meglepődtem. Nyilván az, hogy teljesen kitisztuljanak a pórusok, nem várható el szerintem egy egyszerű krémtől, de sokkal jobb végeredményt tapasztaltam most, mint anno. Kap még egy csillagot.

Én is a strawberrynet-ről rendeltem, én sajnos semmi különös hatást nem vettem észre. Pattanásra, mitesszerre, tág pórusra eddig az 1400 Ft-os DM-ben kapható Vermix verhetetlen. Ha este magamnak esek a tükör előtt és szétbarmolom az arcom (csak hogy csinos legyen másnapra), ezzel vastagon bekenve reggelre nyoma sincs a terrornak. Az orron lévő mitesszerekre még nem találtam semmilyen csodamegoldást, még ez sem az :( Mellesleg vigyázni kell mindkét termékkel erős szárító hatásuk miatt.

Ricky001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

bibi2013

2013. július 2.

Tegnap elott vasaroltam a Marrionaud-ban (amugy a Duglas nal ajanlottak,igy megtobb remeny fuzok hozza),kibrobaltam,hat nem szippantotta ki a miteszereimet, sajna :(,kicsit talan csokkentek, szebb lett a borkep, de egyenlore ennyi.
Egyaltalan nincs szandekomba lehurrogni a termeket, egy hasznalattal ezt nemlehet eldonteni,majd meg irok, egy par hasznalat utan.Ja es nem irrital,nem pirosit, legalabbis engem.

Jelentem, elhasznaltam, kb 3 honapig tartott, nem hasznaltam csak heti 1szer, az ara miatt nem eri meg, nincs akkora hatasa, hogy megerjen 35 eurot, sajnos....
minusz meg 1 csillag :(

bibi2013
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

minusz meg 1 csillag :(

Lilla

2012. szeptember 17.

Hol kapható a termék?

Lilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Hol kapható a termék?

Trixi

2012. szeptember 14.

Most fogyott el egy tubus, az első (júniusban vettem). Ezért be tudok számolni a használatáról. Számomra ez az egyetlen pórustisztító, amely tényleg kitisztítja a pórusokat. A tapaszok egyáltalán nem jöttek be, és mivel érzékeny a bőröm, a nyomkodás sem az igazi. Az első néhány használatnál (kb. hetente 2-3-szor) csak a T-vonalat kentem be, ott tágabbak a pórusaim, és ezek a zsíros részek. Az eredmény meglepően jó volt. Tiszta, összehúzott pórusok, semmi pirosság, irritáció. Nagyon hamar szárad, és könnyen lemosható használat után. Tényleg csak pár perc az egész. Azután felbátorodtam, és az arcomra is felkentem óvatosan (enyhén rozáceás, pirosodásra hajlamos), és semmilyen irritáció nem lépett fel itt sem. Ezek alapján most megvettem a következő tubust is. Mindenkinek ajánlom, aki hasonló gondokkal küzd, és kevés az ideje, gyors eredményt szeretne.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Ppg-26/Dimer Dilinoleate Copolymer
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.