KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   20 x 2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienn08, Módosítva: 2014. február 25.

Kiszerelés:   20 x 2 g
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Hajregeneráló tea

A tradicionális kínai orvoslás szerint az öregedés a vese energiájának csökkenésével veszi kezdetét. Ha a vese energiája kevés, a haj fénytelenné válik, hullani kezd, hallásunk romlásnak indul. A hajápolás nemcsak külsőleg, hanem belsőleg is fontos. A vese és a máj számára szükséges tápanyagok bevitelével a haj és a köröm egészséges marad.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cserepeskaktusz

2018. május 16.

Minden hajmosásnál úgy szoktam érezni, hogy a hajam fele a lefolyóban landol :D szóval elkezdtem használni a teát, gyorsan hozzászoktam, hogy már nem hullik úgy a hajam aztán abbahagytam... és ÚRISTEN. Nagyon iljesztő volt látni, hogy megint úgy hullik a hajam mint az előtt...
--> abszolut ajánlom
alkalmazás: én általában megittam a 3 teaát, meglehetősen fura íze van de hozzá lehet szokni.

cserepeskaktusz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

--> abszolut ajánlom

Martu0508

2017. november 1.

Határozottan hatásos termèk, megjelentek a babahajak, amikor használtam. A vesèt is tènyleg nagyon jòl tisztìtja, ami egyben negatìvum is, mert egèsz nap pisilni járok tőle. Ìzèvel nincs különösebb problèmám, pedig ìzesìtès nèlkül iszom.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Annuss

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Az íze borzalmas, ráadásul nagyon csúnyán kipattogtam tőle :( Nőtt tőle pár centit a hajam, de a DM kapszulája sokkal jobban kifejtette hatását. Csalódtam benne mert az itteni vélemények alapján vettem meg.

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

ColdBlueSky

2017. február 23.

Már egy ideje iszom ezt a teát, sajnos néha kimarad 1-1 nap viszont tegnap óta ismét a kapszulával együtt alkalmazom, de úgy gondolom a hajam sokkal egészségesebb mióta ezt iszom. Az ízével nincs bajom mivel megiszok mindent cukor nélkül :) 4*

ColdBlueSky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Soleil

2017. február 19.

Használom egy ideje, de kihagytam napokat, volt, hogy heteket is. A hajam gyorsabban nő azóta, ez biztos,
tetszik az íze, és szerintem másra is pozitív hatása lesz, nem csak a hajamra.
Most elkezdtem napi 3-at inni. Április végén tartok majd egy hajhossz ellenőrzést, akkor visszajövök update-tel.

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

tetszik az íze, és szerintem másra is pozitív hatása lesz, nem csak a hajamra.

Szandra0718

2017. január 17.

2 hónapja találtam rà az Ázsia Centerben, teljesen véletlenül. Haj hullásal küszködök egy ideje. Mondom próba cseresznye 600 ft ért vettem. Ize szàmomra semleges . Szeretem a gyógyteákat. Nèha ízesítem. Egy havi adagot már megittam. A hajam kevésbè hullik törés minimalizálódott. 2 dobozzal vettem mèg 😀 Függő lettem. Bátran ajánlom mindenkinek! Tényleg hatásos

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

Krampusz

2016. július 30.

Mivel állandóan rohanok, egyszerre több dolgon kattogok és emiatt hajlamos vagyok a feledékenységre, így egy pár hetes, az ajánlott menyiségben fogyasztott időszak után alkalomszerűen ittam csak legtöbbször.
A kezdeti, rendes fogyasztáskor igen hamar azt vettem észre, hogy az extrém módon zsíros hajamat 2 nap helyett 3 naponta kellett csak mosnom.
Tegnap óta elköteleztem magam a rendszeres használata mellett, mert egy igen stresszes időszakon vagyok túl, ami a kócomon is meglátszik...
U.i.: Az íze tényleg nem egy főnyeremény, de valamit valamiért. ;)

Krampusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

U.i.: Az íze tényleg nem egy főnyeremény, de valamit valamiért. ;)

ppond

2016. május 21.

Határozottan többet nőtt tőle a hajam. Sajnos most kifogytam belőle, de azon vagyok, hogy minél hamarabb szerezzek egy új dobozzal valamint a samponját is megveszem mellé. Több ismerősömnek is ajánlottam és ők is egy véleményen vannak velem, azóta is használják. :)

ppond
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Nomumutoday

2016. május 21.

Az íze tényleg borzalmas, de a hatásért megéri mindennap fogyasztani. Két hónap után, már láthatóan dúsabb és szebb lett a hajam.

Nomumutoday
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Ragdoll

2016. május 1.

Kb egy éve iszom, és nagyon jó hatással van a hajamra. Sokkal sűrűbb lett és felgyorsult a hajnövekedés is. Nekem az íze kimondottan tetszik 😋 Hetente olyan 3-4 x iszom napi egyet.

Ragdoll
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.