Dr. Chen Patika

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. július 17.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

​Italpor természetes rostokkal fogyókúrázóknak.

• Természetes növényi eredetű, jól duzzadó rostokat tartalmaz, melyek támogatják a fogyókúrás diéta eredményességét.
  • A glükomannán (konjak-mannán) a csökkentett energiatartalmú étrend keretein belül hozzájárul a testtömeg-csökkentéshez.
  • Az étkezés részeként fogyasztott zabból és árpából származó béta-glükán hozzájárul az adott étkezést követő vércukorszint-emelkedés csökkentéséhez.
  • A béta-glükánok hozzájárulnak a vér normál koleszterinszintjének fenntartásához.
  • A rozsrost hozzájárul a normál bélműködéshez.
  • A króm hozzájárul a normál vércukorszint fenntartásához, részt vesz a makrotápanyagok normál anyagcseréjében.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Innn

2018. július 27.

Kipróbáltam és 5 csillagot adok rá, mivel diétázok, és mióta használom, nem jönnek rám kaja sóvárgási rohamok, ha kevesebbet eszek. :D
Plusz lehet, hogy a kollagén miatt simult ki az arcom. Sok ismerősöm mondja, hogy simább. :) Még tovább fogom tesztelni.

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.