KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucccc, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. október 24.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Szűztea és Szűztea kapszula összetételén alapuló Szűztea Forte és Szűztea Forte kapszula nagyobb koncentrációban tartalmazza a formula hatóanyagait. Különösen ajánlott azoknak, akik már hozzászoktak a Szűztea és Szűztea kapszula fogyasztásához, és erőteljesebb hatásra vágynak. A Szűztea Forte gyógynövénykeverékben található polifenolok ezáltal erőteljes mértékben járulnak hozzá a fogyókúra hatékonyságához.

Timinimoook

2018. október 12.

Kúraszerűan alkalmazva szerintem nagyon jó. Nagyon erős hashajtó hatása van, óvatosan kell használni. Nekem a diétában nagy segítségemre volt (bár maga a diéta is elég drasztikus volt), illetve mivel amúgyis nagyon lassú az emésztésem, a mai napig néha iszom egy csészével. Egy problémám van vele, hogy másnap fel vagyok fújódva tőle. Tény, hogy hosszabb ideig nem szabad alkalmazni, mert durva gyomorgörcsöket okoz...., sőt, ahogy az előttem lévők is írták, komoly egészségügyi problémákkal is járhat..

Timinimoook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pomme

2018. június 22.

Ezer éve használtam ilyet, még anorexiás koromban. Hogy segített-e a súlycsökkenésben, azt nyilván nem tudom megítélni, de hogy az összes minimális vitamint, ami bennem volt, azt úgy kipucolta az irdatlan cifrafosással, hogy bármelyik hashajtónak a becsületére vált volna.

VISZONT: így utólag ezek a fosatós teák nem csak ezért veszélyesek. Azt valahogy elfelejtik ráírni nagy betűkkel, hogy édes lányom, az előző napi csülköspacallal/csokitortával együtt ki fog hussanni a fogamzásgátló is. Szerencsére akkoriban nem volt barátom, szóval hussanhatott, de szerintem baromi sokan nem gondolnak ebbe bele, hogy nemcsak a kaja nem fog felszívódni, hanem más sem. Szerintem még mindig jobb dolog dagadtnak lenni, mint terhesnek, úgyhogy figyeljetek rá. Nekem csak szerencsém volt (eszem akkoriban nem sok).

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Alida8

2018. április 4.

Méregtelenítéshez teljesen jó! Óvatosan kell bánni vele, első alkalommal lehetőleg otthon, a hétvégén próbáljuk ki. Hatását nálam az is befolyásolja, hogy mit eszek..ha mekit, akkor egyértelmű a görcsös hasfájás.. Jó cucc :)

Alida8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

ditka

2018. február 26.

Hosszabb távon nem ajánlom, hogy bárki is szedje. Régebben mikor szedtem, nekem vastagbél gyulladást okozott.
Akkor voltam vastagbél tükrözésen is, és szinte kifehéredtek a beleim. Szóval mindenki gondolja meg mennyi ideig szedi, és van - e értelme a görcsöket elviselni. Érdemesebb az étkezésünket megreformálni, rostdúsabb ételeket fogyasztani.

ditka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

ZsaNo0707

2018. február 26.

2017 november eleje óta szedem. Ekkor kezdtem el életmódot váltani. Már az első nap kifejtette hatását, mely ma sem hagyott alább. Minden este vacsora után veszek be két kapszulát. November 6-án kezdtem el oda figyelni mit eszek,sportolni (futás, otthoni edzés) és szedni ezt a készítményt, ekkor voltam 64 kg. Ma 53 kiló vagyok. Nem mondom azt, hogy a kapszulának köszönhetem, mert nem. A kalóriaszámlálás, a mozgás és a kapszula együttesének! Én azt mondom, hogy egy próbát megér. Görcsöket a mai napig okoz, de nem a világvége. Szerintem ki lehet bírni. Amit ígér azt be is váltja :) tapasztalom szerint.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Jucc

2018. február 6.

Pár évet kihagytam a szedésből, mert meg akartam próbálni nélküle. 5-6 évig szedtem rendszeresen, naponta/kétnaponta egy kapszulát este, hogy ne legyen túl megterhelő.Pár év kihagyás után a napokban újra elkezdtem szedni, mert világosan látszik, hogy szükség van rá. Elsősorban nem a fogyás miatt használom, hanem, hogy felgyorsuljon a nulla anyagcserém.. :) A hatóideje 12 óra kb, így lehet vele számolni. A súlycsökkenés/tartás csak pozitív mellékhatás számomra, az elmúlt években, amíg nem szedtem folyamatosan gyarapodva 5 kg-val lettem több, remélem most ez is visszaáll majd.

Jucc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Reddiamond

2017. június 20.

Brutál erős. Én már sajnos kezdtem hozzászokni a sima Interherb-es szenna kapszulához... Nah ez átlendített a dolgon...egy éjszaka..s egy reggel.... végeredménye: egész szombaton a wc-re járkáltam... sőt még vasárnap sem volt gond. Szóval óvatosan kell bűnni vele, mert tényleg erős. Én újra fogom venni, mert árban is olcsóbb mint a másik kapszula.

Reddiamond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

doris92

2016. november 24.

Ezidáig a sima szűztea kapszulát szedtem, nem is volt vele problémám, gondoltam kipróbálom ezt az erősebb változatot. Nagyon rosszul tettem. Első nap még nem éreztem annyira durvának, tény, hogy hasmenésem volt, de el tudtam jönni dolgozni. Ma a második napon kibírhatatlan hasi fájdalommal ébredtem, el is indultam dolgozni, de haza kellett mennem. Borzasztó!!!! Soha többet nem vásárolok ilyen kapszulát!!!

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

d0rk4

2016. november 10.

Te jó ég, ez felér valami középkori kínzóeszközzel. Ha valaki úgy dönt, hogy elkezdi szedni, legyen rá felkészülve, hogy napokig nem tudja majd elhagyni a házát... Három csillag, mert az biztos, hogy jól kipucolja az embert, de az nem, hogy megéri ennyit szenvedni.

d0rk4
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Gretaa16

2016. július 17.

Most kezdtem el a kapszulát, kiváncsi leszek használ e

Gretaa16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Most kezdtem el a kapszulát, kiváncsi leszek használ e