KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocksteadycat, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

Napjainkra hazánkban is egyre nő a különböző gomba kivonatok népszerűsége, melyek a keleti kultúrákban hosszú hagyománynak és elismertségnek örvendenek. Közülük ez egyik legsokoldalúbban használt a pecsétviaszgomba (Reishi, Ganoderma lucidum). Kedvező hatóanyagainak (poliszacharidok) köszönhetően támogatja az immunrendszer egészségét, melyet számos nemzetközi kutatás is igazol. Értékes hatóanyagokat tartalmaz, melyek hozzájárulnak a keringés egészségéhez, a koleszterin szint normál értéken tartásához, valamint a szervezet jó fizikai állapotának, természetes védekezésének fenntartásához. Radikális kezelések esetén is szükséges a szervezet védekező rendszerének támogatása.

Timinimoook

2018. október 12.

Önmagában nem tudom mennyire használ, mert én eddig még csak Dr Chen probiotikummal szedtem, de a kettő együtt nagyon jó! Előtte mindentől felfújódtam, sokszor nagyon feszült, szúrt a hasam, akár egy pohár víztől is, de ez a kettő együtt szinte teljesen helyre rakott.

Timinimoook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Alice83

2014. január 6.

Tényleg jó..Neked kedves rocksteadycat pedig kitartás és gyógyulást kívánok..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

Tényleg jó..Neked kedves rocksteadycat pedig kitartás és gyógyulást kívánok..

rocksteadycat

2013. november 26.

Anno kemoterápián kellett átesnem. Nagyon legyengült az immunrendszerem. Állandóan beteg voltam, nem vicc: kb. hetente megbetegedtem. Borzasztó volt.. De! Mióta szedem ezt a kapszulát azóta nem voltam beteg! Hatalmas boldogság ez nekem, hogy nem kell rettegnem ezen a héten éppen takonykórban fulladozom e majd, vagy úgy bedagad a torkom hogy nyelni nem birok. :D Szóval... imádom!

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.