KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yellowbanane, Módosítva: 2017. február 13.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A ginkgo flavonoidok hozzájárulnak a keringési rendszer normál működéséhez, a megfelelő vérellátáshoz, így a sejtek oxigénnel való ellátásához. Ez összefüggésbe hozható a szellemi teljesítménnyel, a memória megtartásával idősebb korban is. Természetes antioxidáns tartalmának köszönhetően segíti a szervezet védekezését a szabad gyökök károsító hatásaival szemben.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Hidratálók: Honey