KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tilbog, az összetevőket feltöltötte: barack.edi, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Samponok

Hatóanyagai révén hozzájárul a vérkeringés erősítéséhez, ezáltal segíti a haj és a hajas fejbőr regenerálódását, valamint a haj növekedését. E-vitamin tartalmának köszönhetően ragyogóvá és fényessé varázsolja a hajat, PP-vitamin tartalma révén erősíti a hajszálakat. B5-vitamin tartalma táplálja a hajat a hajtövektől egészen a hajvégekig. Ginseng, fenyőolaj és gyömbér kivonattal.

creammaniac

2018. július 28.

Pár napja fogyott el, ezért jöttem véleményezni. Barátnőm ajánlására vettem meg és igazából tetszett. Az illata, állaga kellemes, én kétszer szoktam samponozni egy hajmosás alkalmával, jól tisztít. Gyorsan zsírosodik a hajam, erre kerestem megoldást, sajnos ez sem hozta a várt eredményt, ugyanúgy 3 naponta hajat kell mosnom. Viszont nagyon jól dúsít és ápol, könnyű, könnyen kifésülhető és szép a hajam közvetlenül mosás után. Aztán persze 1-2 nap után ugyanúgy visszaáll.

Ami viszont negatív, hogy úgy látom, picit korpás lesz tőle a hajam, ami 3. nap környékén baromi zavaró, emiatt nem vettem újra. Most próbálkozom más samponokkal, sajnos az igazit én sem találtam még meg.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Ancsuk

2018. július 27.

Illata jó,összetevőivel sincs gond szerencsére sls épphogy van benne. Utána a hajam erős és fényes, talán kijelenthetem, hogy megtaláltam A Sampont! Én is hagyom pár percig a hajamon, és kevésbe zsírosodik a hajam.

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Sekhmet9

2018. július 20.

Lassan elhasználok egy tubussal, heti 2x mosok hajat. Betartom a 3 perc hatóidőt. Kb 2 hete vettem észre, hogy hajmosáskor kb 3-4 hajszál marad csak a kádban, az eddigi ‘sok’ helyett. :)
Nem hajhullásra vettem, hanem hogy kicsit erősödjön-dúsuljon a hajam, ezt eddig mondjuk nem tapasztaltam, de még egy tubussal biztosan veszek, hiszen hagyni kell időt ezeknek a termékeknek, és már így is megéri, hogy feleannyi hajat hullajtok el :)
Nekem semmiféle irritációt nem okozott, nem is értem az ilyen hozzászólásokat, gyógynövényes vitaminos termékről van szó, nem lenne szabad.
Illatra-állagra is jó, rendesen habzik, szerintem nyugodtan próbáljátok ki, ártani nem fog 😊

Sekhmet9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

7ot

2018. június 30.

Nem volt problémám a hajammal, amikor megvettem, csak szimpatikus volt ezzel a ginzenges cuccal.
Sajnos pár használat után húzódott, viszketett, majd kisebesedett tőle a fejbőröm, a hajamat pedig kiszárította a nagy ápolás helyett.
Egy ~350 ft-os Balea sampon nem készíti így ki a fejem és ezzel nem is éreztem olyan tisztának a hajamat sem.
Drága és fájdalmas kör volt.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

Drága és fájdalmas kör volt.

tabevi

2018. május 21.

Nemreg vettem ezt a sampont, 2000 forint alatt, ami azert kicsit elbizonytalanito. Bar egyszer hasznaltam eddig es jo benyomast keltett. Illatra jo, jol tisztit, a hajnoveszto hatasaban nagyon bizom. Mellette szedem a BioCo szerves cinkjet, amivel kombozva szoke festett hajam remelem eletre kel :)

tabevi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Fanba

2018. március 22.

Több mint egy eve hasznalom ezt a sampont es csodat tett a hajammal. Megnött es dusabb lett! kb. 30 cm- el lett hosszabb!!Mar az elsö flakkn utan erezni a hatasat de nyilvan türelem kell hozza de messze nem annyi mint a többi "csoda" szerhez kepest. Kihuzom a hajmosast 3-4 napig vele pedig elötte 2 naponta mosnom kellett.Megeri az arat! Nagyon jok az összetevöi es keves is eleg belöle mert ahhoz kepest h a lista vege felen van a laureth sulfate nagyon jol habzik. Illata elviselhetö nem a legjobb de hamar elillan es a balzsam amit hasznalok felül kerekedik rajta. Ajanlom! Ne adjatok fel az elejen meg nem lesz stabil a hajszerkezet( tövek zsirosak hajveg szaraz) de aztan ez szepen balanceba jön! Hajra!

Fanba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

orsi1293

2018. február 21.

Hajhullásomon sajnos nem segített (eddig), de még sosem volt ilyen fényes a hajam. Fél éve használom.
A legjobb benne, hogy egy ideje ez az első, amitől nem viszket a fejem. Heti egyszer használom.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

Kobzoska

2018. január 8.

Hajhullással önmagában nem hiszem,hogy sokat tesz,de jól tisztít,és ami a legfontosabb,nem szárítja a hajam.Szilikonmentes,illata kellemes,én megszerettem nagyon.

Kobzoska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

AnnaAnyaralu

2017. november 2.

Egy hete hasznalom ezt a sampont es most hozza el kezdtem enni a kapszulat is. Eddig meg vagyok vele elegedve, gyorsan zsirosodo/vekony szalu hajam van erzekeny fejborrel. Nem irrital, nem korpasit. Kicsit szall tole a hajam tervezem a tonicot is meg venni hozza. Tovabbi tapasztaatokat updatelem kesobb :)

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

enikova

2017. október 10.

Update: 2017. 10. 10. - egy év után

Egy éve használom csak és kizárólag a Dr. Chen sampont és balzsamot (utóbbit nem mindig) nagyjából heti háromszor. Érdekes, hogy az először meglóduló hosszanti növekedés mérséklődött, viszont úgy megdúsult a hajam, mintha valaki copy + paste-t nyomott volna a meglévő hajszálmennyiségen. Még mindig nőnek új babahajak, pedig már gondolkodtam, hogy nincs is több hely a fejemen. A másfél éve vállamra lengedező törött 3 szál hajamból vastag, egészséges, fényes, jó tartású hajzatot csinált ez a kombó. Szedtem egy ideig vele a saját kapszuláját, aztán átálltam a ligetszépére, az jól megsegítette a procedúrát. Nem teszek emellett a hajamra semmit, se habot, se lakkot, nem vasalom, nem húzom szoros gumival, nem töröm kemény csattal, langyos levegővel szárítom. Akinek jó érzés ezzel hajat mosni és utána sincs problémája, annak szívből ajánlom, hogy tartson ki mellette, mert hosszú távon is bizonyított.

2016. 10. 30.
Az első flakonom végénél járok, bő egy hónap alatt fogyasztottam el. A második héten megvettem mellé a kondícionálót, kicsivel utána a kapszulát. Nekem nagyon bevált. Az első használat után tartást adott a hajamnak, kevésbé zsírosodik, nem kell összefognom, hogy kinézzen valahogy. Az általában évente 5 centit növő hajam az első hónap alatt 2 centit nőtt, tele vagyok babahajakkal, és kitolta a hajmosásokat. Heti háromszor mosok hajat, mindig a kondícionálóval használom és megvárom a hatóidőket. Körülbelül egyszerre fogyott ki a sampon és balzsam. Olyan részeken is nő a haj, ahol nem is gondoltam volna, például a "pajesz" helye fölött, a fülem előtt, ahol eddig csak pihék voltak. Be is szereztem a következő adagot és alig várom, hogy folyamatos alkalmazás mellett jövő tavaszig mit tudok elérni.

enikova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Update: 2017. 10. 10. - egy év után

2016. 10. 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40
Vitaminok: Niacin, Panthenol, Tocopherol

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.