KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Chen Patika

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annroi, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A szelén hozzájárul a köröm és a haj normál állapotának fenntartásához. A cink hozzájárul a köröm, a haj és a bőr normál állapotának fenntartásához. A C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképződéshez, ezen keresztül a bőr normál állapotának, működésének fenntartásához. A szelén, a cink és a C-vitamin egyaránt hozzájárulnak a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.

Naponta 2 kapszula bevétele javasolt bőséges folyadékkal lenyelve.

Hatóanyagok napi 2 kapszulára: kovaföld 450 mg, ebből szilícium 207 mg, szelén 110 µg (NRV 200%), cink 40 mg (NRV 400%), C-vitamin 100 mg (NRV 125%).  *NRV: napi beviteli referencia érték felnőttek számára.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Floree

2018. november 14.

Múlt héten hétfőn kezdtem el szedni, gondoltam kipróbálok egy másfajta kovaföld kapszulát, mert eddig csak a Rossmann sajátmárkás tablettáját szedtem. Amióta szedem, alig pár szál hullik csak ki a hajkoronámból fésülködés közben (vagy egyáltalán nem hullik), és ez a hajmosás utáni fésülködésre is érvényes. A hajam finom puha és gyorsabban nő talán, mint az eddigi kapszulával, de majd még meglátjuk később hogy teljesít. Megelőlegezek neki 5 csillagot. :)

Update: Időközben mást kezdtem el szedni (Bano Kovaföld), de nem azért mert ez nem vált be, hanem inkább kísérleti céllal. De ettől függetlenül továbbra is nagyon jó termék.

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

annroi

2018. július 17.

Már évek óta küzdök a hajhullással, nem az "egészséges pár szál kihullik egy nap" esetről van szó, hanem tényleg durván hullik, voltam már vérvételen, semmi eltérés nincs, a táplálkozásom sose volt tökéletes, de nem hiszem, hogy csak ezen múlna... A lényeg, hogy az okot még mindig nem tudom, de rengeteg mindent próbáltam már, volt ami segített is kisebb mértékben, de nem volt nagy változás. Régebben volt sima kovaföld porom, amit vizzel elkeverve kellett inni, de ez a megoldás annyira nem jött be, hogy nem is tudtam alkalmazni rendesen, hagytam is inkább az egészet. Most pár évre rá viszont vissza akartam térni a kovaföldhöz, de kapszulát kerestem. Ezen kívül a Bano Calcium-kovaföld kapszulát nézegettem még, de úgy láttam ebben több a hatóanyag és nekem talán nagyobb szükségem van a szelénre.
Szóval - bocsi a nagy felvezető után - beszedtem egy dobozzal ebből ééés még mindig hullik a hajam. :) DE! Úgy vettem észre kb. egy hét után, hogy kevesebb hullik, fele annyi hajmosáskor, fésülködéskor is csak egészséges mennyiség, és nem marad utána még két marok haj a fésün meg a kezemben. Szerintem már több mint egy hete elfogyott és nem szedtem semmit, és most látom is a hiányát, valamivel több hullik megint. Tervezem, hogy újraveszek még egy dobozzal, viszont nagyon szemezek a Bano kovaföldes kapszulájával is, mert annyira sok pozitív vélemény van róla. Talán kipróbálom azt, aztán visszatérek ehhez. :) Nem egy csodaszer, nem is várom már el igazából, hogy teljesen megállítsa a hajhullásom, de legalább valamennyire hatásos és egyáltalán nem volt pénzkidobás, mint sok más vitamin, amit próbáltam ezelőtt.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.