KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Hauschka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

A természetes olajok és viaszok ápolják és rugalmassá teszik a szempillákat. A szemvidítófű és a fekete tea nyugtató hatásúak, érzékeny, enyhén irritált szemkörnyék esetén csillapítják a panaszokat. A neemlevél erősíti a szempillaszálakat. Az éterikus rózsaolaj érzékeny szem-szemkörnyék esetén kiegyensúlyozó hatást gyakorol, harmonizál.

Azoknak ajánlott, akiknek érzékeny a szemük, kontaktlencsét viselnek, vagy a kereskedelemben egyébként kapható termékeket nem tudják elviselni. Nem vízálló. Nem tartalmaz semmilyen kémiai-szintetikus adalékot. Szemorvosilag tesztelt készítmény.

libelle88

2018. február 16.

Volume Mascara (dúsító) fajtából használom a lila színt, én nagyon megszerettem, még egyszer nem volt gondom azzal, h elkenődik, irritál vagy nehéz lenne lemosni. Clinique kitérő után most visszatérek hozzá, szerintem nekem ő az igazi. És: szemműtét után használom, tehát extrán oda kell figyelnem arra, h minél kevesebb rossznak tegyem ki a szemeim. Ő bevált.

libelle88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ramma

2017. december 27.

Rettenetesen csípte a szemem, ami vérvörös lett utána egész nap. Pedig bíztam benne, hogy találok natúr vonalon jó spirált...

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Nekem folyton lepergett, amit azért az árához képest nem vártam tőle. A színe szép volt, de talán ennyi pozitívumot tudnék mondani róla. Lehet, h csak én fogtam ki rosszabb minőséget, de ehhez drága. Azóta viszont találtam egy sokkal olcsóbb, szintén natúr spirált. Az bevált!

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Lili1214

2017. augusztus 19.

Kedvenc szempillaspirálom. Dúsít, hosszabít, emellett pedig természetes anyagokból készült. Tartós és nem pereg le.

Lili1214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Moringa

2017. április 5.

Nem csak natur, de növeszti a szempilláimat! Imádom! Óriás pillák..könnyű kezelni, az illata is természetes!

Moringa

szelvia

2017. február 28.

Nagyjából egy hónapja használom a dúsító változatát és eddig beváltotta a hozzá fűzött elvárásaimat. Szépen lehet dolgozni a keféjével. Egész nap szépen tart. Nem tapasztaltam, hogy maszatolódna vagy leperegne. :)

szelvia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Rommie77

2016. november 28.

Először kicsit furcsa volt, hogy olyan híg, mintha nem is csinálna semmit. Aztán rájöttem, hogy nem kifelé kell húzni a kefét a pillákon, hanem oldalazva, és kicsit többször, mint a normál termékeket, és akkor igenis képes dúsítani nagyon szépen.
Szerintem teljesen jó, újra fogom venni.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Szerintem teljesen jó, újra fogom venni.

CBlue

2016. június 22.

Nekem nem csinalt semmit a szempillaimmal. Szerencsere igy is eleg hosszuak es szepek, de hat ugye szebbet akarunk es probaljuk meg szebbe, dusabba, hosszabba tenni. Ezek kozul egyiket sem ertem el ezzel a spirallal, csak feketere szinezte, de amugy is fekete. Orultem volna, ha bevalik, mert tetszenek az osszetevoi, azert a harom pont.

CBlue
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

Nancika

2016. június 22.

Nagyon szeretem a Dr. Hauschka termékeket, Részben ennek a márkának köszönhetem, hogy a kamaszkori bőrproblémáim szépen lassan megoldódtak. (Anyukám kozmetikus, igen sok Dr. Hauschka arckezelést csinált nekem akkoriban.) Azonban ez a spirál nem öt csillagos. Hiába szerettem az illatát, hiába nagyon jó, hiába fantasztikus a hatása: azért nem az igazi, ennél vannak sokkal jobb termékek (és olcsóbban). Igaz, azok nem mind természetesek, de hatásukat tekintve jobbak. Viszont, ahogy most a márka termékeit elkezdtem véleményezni, elég erősen elgondolkoztam azon, hogy újra veszek minden sminkjükből magamnak. Ha tehetném, akkor 4,5*-ot adnék, de sajnos csak négyet tudok így.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

amina22

2016. február 28.

A 10 ml-es fekete dúsító fajtát használom. Nagyon tartós, nem pereg le, nem kenődik el, akkor sem ha véletlenül kicsit megdörzsölöm a szemem, ami néha előfordul. Egyáltalán nem irritálja a szemem, pedig nagyon érzékeny mindenre. Az illatát is nagyon szeretem, fantasztikus rózsa illata van.
A dúsító fajta tényleg szépen dúsítja a pillákat, és nagyon szép fekete színe van. Hajlamos lehet egy kicsit összetapasztani a szempillákat a benne lévő olajok miatt, ezért ki kell tapasztalni a felvitelét.
Nagyon szép természetes hatást ad, mivel bio, nem várható el hogy olyan dúsító hatása legyen mint a bolti méreganyaggal teli szempillaspiráloknak. Aki az óriási, műszempillahatást kedveli, azoknak ez nem fog tetszeni :)
A 10 ml-es kiszerelés egy fél évig biztosan elég volt, a sima 6 ml-es nem sokáig tartott,és annak a hatása sem volt ilyen látványos, az nem dúsít, inkább csak megszínezi a pillákat, annál nagy különbséget nem láttam a felvitel előtt és után.
Az összetevői nagyon jók, a benne lévő alkoholtól sem kell félni. Sok Hauschka terméket használtam már, és úgy tapasztaltam, hogy nagyon magas minőséget képviselnek.

amina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.