KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Immun

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tigidi, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon hajhullás, korpásodás és zsírosodás ellen.

A sampon fő alapanyaga 25 gyógynövény kivonata, ami nem szerepel az összetevőlistában.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MissBarbi

2013. április 11.

Én nagyon elégedett voltam vele, mindaddig amíg nem olvastam el az összetevőit!! A hajam fényes,és élettel teli lett hajmosás után,az illata nekem tetszik! A viszketést sajnos nem szüntette meg,bár ilyen összetevők mellett nem is csoda!:( Sajnálom,mert azt hittem,h ez lesz a kedvenc samponom!Mellette szól még,h magyar termék!!

MissBarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

orsipanka

2013. március 29.

Csak 1 flakonnal használtam el, de édesanyám évek óta használja. Mindkettőnknek sokkal erősebb, rugalmasabb lett tőle a haja és nagyon elégedettek vagyunk vele. Balzsamot mindenképpen használnom kell utána.

orsipanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Judyt

2012. augusztus 22.

Azzal egyet kell értenem, hogy szárítja a hajat, hajvéget, de nekem a szeborreás bőrömre gyógyír! Csak ez a sampon volt az amitől végre nem viszketett a fejem.
8 hónapja ezt használom és fogom is míg jobbat nem találok.

Judyt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

8 hónapja ezt használom és fogom is míg jobbat nem találok.

Sephira

2012. április 16.

Elhasználtam egy flakonnal, de többet nem venném meg. Egy Internetes fórumon ajánlották, kíváncsiságból kipróbáltam. Nem vált be, nagyon kiszárította a fejbőröm és ha a homlokomra is jutott belőle akkor viszketett és piros lett ott. :( Alig vártam hogy elfogyjon. Az Oltre sampon vált be és az Alverde nyírfás teafaolajjal.

Sephira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

doee77

2012. április 5.

Hűűű... ennyi negatív vélemény mellett szinte szégyellem, de nekem nagyon sokat segített. Mivel alapvetően hullámos a hajam, a sok kócosodás miatt elkezdtem hajsimító samponokat használni, amiktől viszont az addig normális hajam annyira elkezdett zsírosodni, hogy a végén naponta kellett mossam. Ezt a problémámat a Dr. Immun sampon már pár alkalom után tökéletesen megoldotta. Komolyabb problémám (korpa, kisebesedés, stb. ) nem volt. Hmm.

doee77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 5.

Indigo

2012. április 3.

Hajhullás időszakára használtam, szerintem segített helyrehozni a baktérium-egyensúlyt a fejbőrömön, megszűnt a "zsíros korpa" nevű probléma. Viszont cserébe tényleg nagyon szárított, balzsam nélkül igazi szénaboglya volt a hatás. Azért a zsíros korpa megszüntetése is nagy szó, mert egy hajgyógyász ajánlotta "misztikusan menő" Oltre nevezetű elég drága olasz márka termékei ezt nem tették meg. Az aktív összetevőket valóban jól eltitkolják, a hajszesz változata, ami a tiszta esszenciája a samponnak, elég borsos árú mellette rendszeres használatra. Mellette ilyen-olyan tartósítószerek, potenciális allergének, ez nem túl szép húzás egy regeneráló sampontól. Bár a Bánfi-család mellett még így is szelídnek számít. Egy hosszasabb kúra alkalmára megfelelt, de tényleg csak az forduljon ehhez a samponhoz, aki már átment pár vizsgálaton, és nagyon valószínű, hogy a fejbőrön keresendő a probléma gyökere, mert amúgy csak tönkrevágja az ember haját.

Még azt esetleg érdemes megemlítenem, hogy aki vitamin-komplexet is szed a hajhullására, az mepgróbálkozhat a DM-es "Das gesunde Plus Haar Vital Komplex" kapszulával, én azt szedtem idővel Biovanne helyett, szerintem ő is hozzásegített a hajhullás mérsékléséhez, talán még jobban is, mint előbbi, sokkal megfizethetőbb áron. Sajnos a hajhullás van annyira aggasztó probléma, hogy agresszív reklámok árán nagyon magas összegű pénzeket húzzanak ki az ember zsebéből, miután többhónapos kúrára 1 hónap/4-5000 Ft-os dobozok vétele nem éppen pénztárcabarát.

Indigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

cingarela

2012. február 27.

A párom használta egyszer, kétszer, zéró eredménnyel, nem volt vele megelégedve..........neki is nagyon szárította a fejbőrét.....

cingarela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 27.

Detti

2012. február 27.

Én is csalódtam benne. Viszont azzal nem értek egyet, hogy semmire sem jó, felmosni jó volt. Szép fényes lett a padló tőle. :)

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Vivike2

2012. február 27.

Nagyon elégedetlen vagyok a termékkel....a korpásodásomat ahelyett hogy elmulasztotta volna, még rosszabb lett, sebesre szárította a fejbőrömet, a hajhullásom sem állt el...és még azt írják hogy így természetes meg úgy????A gyógynövények neve sincs feltüntetve...viszont van benne egy csomó adalékanyag..akkor mitől natúr??? A balzsamnak is elég furcsa volt az állaga. Senkinek sem ajánlom...semmire sem jó!!!!!

Vivike2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

jena

Korcsoport: >54
2012. január 21.

Borzalmasan szárította a hajamat, viszketett tőle a fejbőröm. Sajnálom a kidobott pénzt rá.

jena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. január 21.