KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Immun

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   herbáriák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: april, Módosítva: 2017. december 14.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   herbáriák
Kategória:   Szépségvitaminok

Komplex összetétele - vitaminok, ásványi anyagok, aminosav és számos egyéb, a haj egészségéhez nélkülözhetetlen komponens - által intenzíven és hatékonyan táplálja a hajhagymákat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pattelin

2018. március 17.

Hát egy tablettáról nehezebb megmondani, hogy mennyire volt hatásos. Mégis a hajhullás az egy olyan probléma, ami nagy valószínűséggel valamilyen belső változásból ered. Ezért használtam ezt is, végül is vitaminként. A samponnal és a hajszesszel együtt, kúra szerűen alkalmazva, nekem bevállt! Ez a kombináció nekem nagy mértékben csökkentette a hajhullásomat! Most ismét ezzel a problémával kűzdök, újra fogom rendelni!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.