KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Kelen

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1880 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsi24, Módosítva: 2016. január 29.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1880 Ft

Ár: 1880 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Krémmánia Kedvencek a -től
3tara2

2017. január 18.

Nekem már az újabb formula van meg. Karcsúsító, zsírégető, anticellulit hatást igér.
3napja használom csak.
Viszont! Szerintem akkor karcsúsodsz, ha nem eszel. Logikus, nem? :-D Még a cellulitra sem tudok ennyi idő után nyilatkozni.
Az én bőrömön szépen dolgozik a termék: csipked, hűsít, bizsereg...igaz lelkiismeretesen bemasszírozom naponta kétszer!
Nem gazdaságos! Elfogy egy hét alatt.
A combom, csípőm, hasam bőre sokkal szebb!
Feszesebb és kellemes tapintású.

3tara2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

3napja használom csak.
Nem gazdaságos! Elfogy egy hét alatt.
A combom, csípőm, hasam bőre sokkal szebb!
Feszesebb és kellemes tapintású.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Az első használatnál percekig csípett, de azóta sem éreztem hasonló égető érzést. Ami viszont feltűnt már az elején is, hogy feszesebbnek éreztem a combomat. Na nem mondom, hogy centikben mérhető a változás, de egy ilyen barátságosabb összetevőjű és árú terméktől ennyit sem vártam.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

encuuu

2016. július 21.

Háát én hiába kenegetem, nem bizserget, melegít, csíp, nem pirosodik ki a bőröm, szóval nem csinál semmit. Igazából nem is vártam túl sokat, magamtól meg sem veszek ilyeneket, pixiben jött.

encuuu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

lorci

2016. július 9.

A kevésbé hidratált bőrrészeken nagyon éget, pirosít.
Meg kell szoknia a bőrnek.

lorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

A kevésbé hidratált bőrrészeken nagyon éget, pirosít.
Meg kell szoknia a bőrnek.

vadvirag919

2016. június 27.

Párszor használtam magában és masszírozó bigyóval is. Eleinte melegített ahogy kell, utána már inkább csak bőrpír jelent meg, de az aztán brutális volt (inkább látványra mert nem fájt). Őszintén szólva nem vagyok benne biztos, hogy miatta, de most simábbak a combjaim, a narancsbőr 80%-ban eltűnt. Ez nálam nagy szó, ugyanis már 10 évesen is rücskös volt a lábam. Amennyiben nem ő tehet róla, akkor az aloe vera italok, vagy a kettő kombinációja, mert bevallom a sportolás az utóbbi időben nem téma.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

enicicc

2016. június 9.

Nagy változást nem észleltem a használata közben, talán egy egész picit feszesít, de többet vártam tőle. Az illata se a legjobb, ráadásul a pólómon és az ágyneműn is foltot hagyott.

enicicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Tündér9

2016. március 26.

Pure by pixiboxban érkezett hozzám. Használat után valóban vörös lesz a bekent terület, ahogy az előttem hozzászólok is írták, de nekem nem viszket, és viszonylag hamar elmúlik a pirosság. Mintha feszesebb lenne a bőröm, amióta használom, de lehet, hogy csak amiatt, hogy minden nap megmasszírozom a combom krémezés közben. Ami megnehezíti a használatát az az, hogy nagyon büdös... Olyan, mint a romlott kávé szaga, de időnként arra a tipikus "kórházszagra" emlékeztet... Biztos, hogy nem fogom újravenni.

Tündér9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Hanamizuki

2016. március 5.

Szintén pure by pixiben kaptam, és én is ugyanazt tapasztaltam, mint az előző hozzászóló. Tényleg éget és rákvörös lettem. Ez lenne a zsírégető hatás (amiben amúgy sem hiszek)? Azért adok neki két csillagot, mert mintha feszesebb lenne a bőröm (nem lettem karcsúbb egy milliméterrel sem), de azt nem is vártam.

Hanamizuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

bomberoo

2016. február 29.

A februári pure by pixiboxban érkezett a termék. Nagyon izgatott voltan, hogy végre kipróbálhassan. A kávés illata nagyon tetszett. De az első használat után sajnos csalódnom kellett. Miután felkentem a testápolót, a testem lángolni kezdett és rettentően vörös lett. Csak másnapra múltak el a fájó, viszkető foltok. SOha többet nem fogok használni.

bomberoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

NovakneViki

2016. február 25.

A februári pure by pixiboxban kaptam meg ezt a krémet, az illata egy csokis capuccinora emlékeztet, felkenés után kb 10 percig meleg érzést ad. Karcsúsító hatásról nem tudok beszámolni, de formáló hatásról határozottan, mert amikor használom (lehet, hogy csak bebeszélem magamnak), de formásabban állnak rajtam a ruháim.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Antioxidánsok: Chlorogenic Acids, Tocopheryl Acetate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.