KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Kelen

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. március 20.

Kiszerelés:   100 ml és 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék két különbözo mechanizmussal kialakulóbarnaságot ötvöz. Önbarnító komponense a felvitelt követő 3-5 óra múlva jelentkező barnaságot garantálja, míg a szokásosan használt pigmentaktivátor összetevői a szoláriumozáskor elérhető barna szín erősségét, mélységét, természetes kinézetét fokozzák.

Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható.

csill87

2018. december 9.

A márka sima szolikréme tetszett, de ez az önbarnítós sajnos nem Furcsa lett az illata rajtam, amit még másnap, két zuhany után is mintha éreztem volna. Ez annyira zavaró volt, hogy a hatását meg sem figyeltem. Amúgy nagyon igyekeztem egyenletesen eloszlatni, és sajnos az egy alkalmas kis tasakban lévő krém nem volt elég, pedig nem hiszem, hogy túl nagy lenne a bőrfelületem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

bogyoca

2018. november 22.

Ízlések és pofonok… Én egyáltalán nem éreztem büdösnek a krémet, sőt, kifejezetten tetszett az illata. Nagyon szeretem, sokkal szebben, egyenletesebben barnulok vele. Elég érzékeny bőröm van – vannak olyan kozmetikumok, amiktől kipattogzok, de a Dr.Kelent abszolút bírtam. Nincs benne semmi tartósítószer, plusz hipoallergén.

bogyoca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Aquariusgirl

2018. október 23.

Életem első szolikréme, a jó vélemények alapján vettem meg. Bekenegettem magam vele, kicsit sárgább és - nyilván, mert nem tudtam milire pontosan egyformán kenni - foltosabb lettem. És jó büdös szoliszagú. Aztán otthon felejtettem és így a szalonban vettem egy nagyon drága profi krémet, amitől gyönyörű lett a bőröm. Hidratált, egyenletes színű és jó illatú!!!!!! Kell az osszehasonlítási alap mindenképpen!! Ezt bevágtam a kukába.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 23.

szabotimi.szabotimi

2018. október 8.

Rengeteg szolikrémmel próbálkoztam már. Némelyiknek iszonyatos az ára. Barátnőmmel megcsináltuk, h összehasonlítottunk egy baromi drágát, meg a DM-ben kapható SunSolar Bronz-ot. Szerintünk ár és érték arányban messze a SunSolar Bronz nyert. Az illata a barátnőmnek kevésbé tetszett, de szerintem teljesen oks.

szabotimi.szabotimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Nitus90

2018. július 22.

Az illata pont olyan, mint a többi Dr. Kelen terméknek megszokható, de nem a legjobb. Alaposan el kell dolgozni, hogy ne legyen foltos, de egyébként rásegít a barnaságra.

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Zafina

2018. július 22.

Nagyon büdös és sárga leszel tőle!!! Váltottam inkább az australian goldra...

Zafina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nagyon büdös és sárga leszel tőle!!! Váltottam inkább az australian goldra...

norciiiii

2018. július 17.

Valóban gyorsan felszívódik. Jól el kell kenni,különben előrodul,hogy foltos marad,így a bőr is. Ár-érék arányban nagyon jó,hiszen tudjuk,hogy sok szolikrém ennek a sokszorosába kerül. Ennyiért megéri,és valóban szép színt ad.
Azonban az arcomra sose kenném. Elofordult,hogy hozzáért az arcomhoz,és ki is pirosodott. Emiatt csak 4 csillag.

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Zazzye

2018. július 14.

Rásegít a barnaságra, könnyen kenhető, gyorsan felszívódik. Az illata nem a kedvencem, de ezért nem vonok le pontot. Ár érték arányban szerintem ez egy jó krém.

Zazzye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

platinakuka

2018. július 12.

Szoli előtt fél órával kentem be magam. Tök büdi lettem, nap végéig önbarnító szagom volt. Pár órán át nem kellene lemosni, így hát.... Na mindegy.
Jó puha lett a bőröm tőle, kellemes érzetet hagy, viszont fürdéskor lemosod magadról, nem is tudom, ez kicsit rontja az összképet.
1-1,5 hetente megyek napozni, így talán nem leszek sárga 😅 Nem veszem újra, de rossznak sem mondanám.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

masnipower

2018. június 16.

A Plust próbáltam először, gondoltam, ezt is megveszem. 2 kistasakos után az a véleményem, hogy a másikkal ellentétben ettől órákig éreztem a szoliszagot, ami engem nem zavar, csak meglepett, hogy a másiktól nem volt. Színem lett tőle, de az tény, hogy nagyon egyenletesen kell elkenni, mert ahol rajtam több volt, ott látszik, hogy sárgít. Nem égtem meg, semmi, lett szép színem, de a másik szimpatikusabb.

masnipower
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.