KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Kelen

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml és 12 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. március 20.

Kiszerelés:   100 ml és 12 ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A termék két különbözo mechanizmussal kialakulóbarnaságot ötvöz. Önbarnító komponense a felvitelt követő 3-5 óra múlva jelentkező barnaságot garantálja, míg a szokásosan használt pigmentaktivátor összetevői a szoláriumozáskor elérhető barna szín erősségét, mélységét, természetes kinézetét fokozzák.

Gyorsan felszívódik. Arcra, testre egyaránt használható.

masnipower

2018. június 16.

A Plust próbáltam először, gondoltam, ezt is megveszem. 2 kistasakos után az a véleményem, hogy a másikkal ellentétben ettől órákig éreztem a szoliszagot, ami engem nem zavar, csak meglepett, hogy a másiktól nem volt. Színem lett tőle, de az tény, hogy nagyon egyenletesen kell elkenni, mert ahol rajtam több volt, ott látszik, hogy sárgít. Nem égtem meg, semmi, lett szép színem, de a másik szimpatikusabb.

masnipower
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Pogo

2018. június 11.

Nem tudom minek vettem meg :( Mert megvettem, biztam benne, hogy valami lesz. A kis tasakosat próbáltam, szépen bekenegettem magam, és egy nagy semmivel találtam szembe magam amikor kijöttem a szoliból. Oké, majd talán pár óra múlva, gondoltam én bizakodva. De nem! Semmi! Szóval marad a kérdés, minek vettem meg?!

Pogo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

kecce2

2018. június 6.

Tegnap vettem, próbaképpen egy kis tasakkal.
Az itteni vélemények miatt féltem tőle, hogy én is sárga leszek.
Tény hogy barnább lettem tőle, mint krém nélkül, de nekem az olajos állagával van egy kis bajom, ami miatt a -1*-ot kapja.
A szoli szagot egyáltalán nem nyomta el, mellék illat nincs.
Összességében jó kis krém ez, főleg hogy mennyibe kerül :O (Müller:175Ft)

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Tegnap vettem, próbaképpen egy kis tasakkal.
Az itteni vélemények miatt féltem tőle, hogy én is sárga leszek.
A szoli szagot egyáltalán nem nyomta el, mellék illat nincs.
Összességében jó kis krém ez, főleg hogy mennyibe kerül :O (Müller:175Ft)

szanii

2018. május 22.

UPDATE: A DM-ben nem találtam meg ezt a nagy kiszerelést. A ROSSMANN-ban viszont 1600 Ft-ért lecsaptam rá. És sajnos azt tapasztaltam, hogy míg a DM-ben a kis termékmintás 399Ft, a Rossmannban csak 159 Ft. Szolárium után (9 és 10percek) órák múlva szép barna színem lesz, abszolút elnyerte a szeretetem! Nincs büdös szoli szag, hanem egy kellemes illatot nyújt.

Már két termékmintát túl vagyok, meggyőzött. Végre van színem :-). Amint elcsípem a drogériában, megveszem.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Peter81

2018. május 12.

Első szolikrém, amit használok ugyan, így viszonyítási alapom nincs. Sárgásodás nincs egyáltalán. Meglepődve olvastam a hozzászólásokat. El kell kenni rendesen. Sárga a krém, mikor kinyomod, majd a bőrödön elkezdve kenni fehéredik, majd másod percek múlva a kenéssel eltűnik a fehér szín is. Semmilyen sárgásodást nem tapasztaltam. Elfogyasztottam egy 100ml-es flakonnal. Jó ár érték arányú, többet nem ér egy krém sztem. Illat szubjektív. A szoliban azt mondták, szolizás után ne zuhanyozzak, hanem előtte. A ruhát, lepedőt összefoghatja a bőrödön lévő krém, ha nem telt el pár óra...

Peter81
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Grebeka

2018. április 22.

Grebeka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Timi86

2018. április 13.

Update: besárgultam :( korai volt az öröm... Még jó, hogy hosszú nacis idő van még :(

Kipróbáltam én is, Rossmann-ban vett kis tasakos formában. Vadászok a jó szolikrémekre, bár ettől eléggé féltem a sok "sárga bőrös" vélemény miatt. Ezért is kentem csak a lábaimra... Ezt megbántam, mert 2óra elteltével csoda szép, látványos, mélyebb barna színem lett! A testemre semmit sem kentem most, meg is látszik a különbség. Nekem nem büdös, kicsit az zavart, hogy nehezebben szívódik be, mint amit eddig használtam, próbáltam. Egyenlőre megkapja tőlem az 5csillagot, következő alkalommal egész testre kenem, jövök vissza véleményezni :)

Timi86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Banszky

2018. január 21.

Tényleg kicsit sárgásra barnít viszont ez az egyetlen (számomra) teljesen illatmentes szolikrém ami után nem lesz égett csirke szagom. Kár,hogy barna sem leszek tőle mert akkor 5*-os lenne. :(

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Ptr

2018. január 8.

Nem próbáltam még más szolikrémet, de az én igényeimnek teljesen megfelel. Alapból is sárgásabb a bőröm, de még ennek ellenére se tűnök narancssárgának. Lehet, hogy összefügg a használat gyakoriságától, én kb 2 havonta szolizok ezzel a krémmel...

Ptr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

FReka

2017. november 21.

Régebben használgattam kis tasakos formában,de nem szeretem. Büdös is,sárga is,a bőrnek is sárgás színt ad,ha sokat használja az ember. Ráadásul zuhany alatt simán lejön,ami mondjuk ennél a terméknél talán még előny is. Ha nem is akar valaki beruházni egy Brown Sugar krémbe,inkább tegyen még hozzá kicsit,az Any Tan krémei klasszisokkal jobbak ennél.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.