KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dr. Konopka's

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillaszekely, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

A Dr. Konopka's Hajhullás elleni sampon levendula illattal ajánlott minden hajtípusra. Erősíti a hajtöveket, megelőzi a hajhullást. BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

DoraViktoria

2018. július 17.

Mivel hullik a hajam és szeretem a levendulát, megvettem. Eddig kétszer mostam vele hajat. Az illata jó, jól tisztít, a hajam tényleg nehéz lesz tőle, de legalább dús és nem annyira zsírosodik. 5 napot simán kibír. Remélem többszöri használat után a hajhullás is csökken.

DoraViktoria
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Ichigo94

2018. június 3.

Mivel már pár éve folyamatosan ritkul a hajam, az utóbbi 1 évben több hajhullás elleni sampont kipróbáltam. Amiket eddig próbáltam vagy nagyon zsírosítottak, vagy nagyon szárítottak és még drágák is voltak, viszont nem is használtak. Megláttam ezt a márkát a DM-ben, és gondoltam teszek vele egy próbát, mert az összetevőlistája az összes többi samponhoz, amit próbáltam, nagyon szép. Én úgy szoktam használni, hogy egy natúr márka balzsamját ráteszem a száraz hajamra (ezt már jóval ezelőtt is használtam), rajta hagyom 15-20 percet és utána ezt a sampont majdnem egy kupaknyival jól belemasszírozom a fejbőrömbe, rajta hagyom 15 percet, majd alaposan lemosom, megszárítom és nekem nem ragad, ahogy ezt előttem leírták, továbbá sose volt még ennyire fényes a hajam mint most. 1 hónapja használom kb. hetente 2x és még nem nagyon vettem észre változást a babahajak gyarapodását illetően, de szerintem ahhoz minimum kell pár hónap, hogy észrevehető legyen.

Ichigo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Niomi

2018. május 28.

Engem is megtévesztett a csomagolás és az összetevőlista. Azt el kell mondanom, hogy nem olyan drága, a mennyiséghez képest. Mellette szól, hogy nagyon lassan fogy, körülbelül 2 hónapja használom és még mindig megvan több, mint a fele (heti 2-szer mosok vele hajat és nem sajnálom). Viszont én is azt tapasztalom amit a többiek, olyan mintha nem tisztítana igazán. A fejtetőnél ragacsos marad, szárítás után pedig nagyon durva tapintású lesz tőle a hajam, semmi fényesség, semmi puhaság, csak a száraz haj, pedig rengetek olajat tartalmaz, illetve engem az is zavar, hogy nem lesz mosás után illatos a hajam, így tényleg olyan érzésem van, mintha meg sem mostam volna. Talán egy kicsit kevesebb hajam hullik, mióta használom, de lehet csak beképzelem. összességében nem nyűgözött le a termék, ha elfogy nem veszem újra és nem hiszem, hogy a közeljövőben veszek ettől a márkától hajápolási termékeket, mert úgy látom nem csak ezzel van probléma.

Niomi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

zs001

2018. május 23.

Hiába a szép összetevő lista, nem vált be. Fénytelenné, nehezen kezelhetővé tette a hajamat a balzsamja mellett is. Sajnos nem tudtam elhasználni, végül folyékony szappanként végezte. Az illata jò volt, ennyi a pozitívum. A palack bumfordi, nem szerettem. Nem venném újra, csalòdást okozott.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

zsizi

2018. május 6.

Egyetértek ancsr-ral; hajmosás után borzasztóan elnehíztette az én hajamat is, bár megmondom őszintén, emellé egyfajta vaskos tartást is adott, amit viszont szerettem, mert vékony, könnyű szálú hajam van (viszont jó sok), és könnyen lelapul. Emellé viszont irtózatosan rossz volt a ragacsos, síkos érzés, amit maga után hagyott a termék, rendesen összeragadt a hajam tőle, és hiába mostam ki háromszor, ugyanolyan kellemetlenül síkos maradt. Ez egy hatalmas mínusz, pedig bio-vegán meg minden, imádom az illatát, a kiszerelés szuper, a design egyedi és megkapó - a termék mégsem elég jó.

Korpásodás elleni testvérével hasonló tapasztalatom volt, bár attól fele ennyire nem ragadt a hajam. A hajhullást viszont nálam szuperül megszűntette! Soha nem volt még olyan, hogy 2-3 szál hajam hullott volna ki hajmosás közben, de amíg ezt a sampont használtam (kb. 3 tubussal használtam el), azalatt legalább 60%-al kevesebb hajszálat veszítettem. Ilyen szempontból nagyon szerettem!

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

3366

2018. március 22.

Az illata miatt vettem meg, mert imádom a levendulát, pedig az egyik tesója mellett kellett volna döntenem, mert zsírosodik gyorsan a hajam.
De örülök, hogy nála maradtam, mert vele is ritkábban kell mosni a hajam és sokszor balzsamot sem használok.
Eddig 2 napig bírtam hajmosás nélkül, mostmár volt hogy 4-5 napig is elvoltam.
Hogy kevesebb hajam hullik-e? Szerintem ugyanannyi. Mivel csak hajmosásokkor fésülködök a hullámos hajam miatt, így mindig tömegével jönnek ki egyszerre. :)
Nem ismertem eddig ezt a márkát, de elkezdem tesztelgetni a tesójait is. :)

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Eddig 2 napig bírtam hajmosás nélkül, mostmár volt hogy 4-5 napig is elvoltam.
Nem ismertem eddig ezt a márkát, de elkezdem tesztelgetni a tesójait is. :)

ancsr

2018. március 14.

Ha nagyon jó indulatú vagyok, akkor egy fokkal jobb, mint a regeneráló társa. A hatás hasonló, borzasztóan elnehezíti a hajat, ragacsos és érdes marad, és szárítás után is olyan érzés, mintha nem lenne tiszta. Pedig nagyon jól habzik, biztos tisztít is. A hajam talán kevésbé hullik, szóval ez pozitív. Az illata viszont nagyon erős szerintem, de nem ez a legnagyobb baja. Ezt sem fogom újravenni az is biztos.

ancsr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Szamoca11

2018. február 24.

Az egyetlen negatívum amit mondani lehet róla az a csomagolás.
PUMPÁS ADAGOLÓT NEKI!!!!! :D

Az illata nem rossz, de nem marad meg szóval mondhatni mindegy. A hatása szuper. Tényleg segít a hajhullás ellen, és a kiszerelés hatalmas. Egy örökké valóságig elég. (karácsonykor vettem, és félig van még, heti 2 használat mellett)
Én jól bele szoktam maszírozni a fejbőrömbe, nagyon hatásos. Csak ajánlani tudom.

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Az egyetlen negatívum amit mondani lehet róla az a csomagolás.
PUMPÁS ADAGOLÓT NEKI!!!!! :D

hessviky666

2018. január 28.

Nagy kiszerelés, kedvező ár, kellemes illat, jó összetevők. Szépen tisztít, nekem nem szárította a hajamat. Plusz pozitívum, hogy nem is zsírosodott tőle gyorsabban (az Alverdés samponoktól igen).
Borzasztóan nagy hiányossága a terméknek, hogy öntögetős kiszerelés. Könyörgöm, a tusfürdőjük is PUMPÁS, ebbe miért nem tettek? Nagyon kell vigyázni a használatánál, nehogy a fele flakon az ölünkbe landoljon.
Negatívum még az SCS, de hát ne legyünk telhetetlenek :)

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Negatívum még az SCS, de hát ne legyünk telhetetlenek :)

birobio

2018. január 24.

Nagy reményekkel megvettem de nekem nem jó!Illata jó, habzik is rendesen de tapadós marad a hajam ,mintha szappannal mostam volna.Próbáltam hígitani vízzel de ugyan az.A haj tövénél furcsán összetapad és nem lehet kimosni.Nem veszek többé.

birobio
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus Limon Peel Extract, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside
Illatanyagok: Arnica Montana (Arnica) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.